İzmir

Rowenta Servis Konak

Rowenta marka süpürgeleriniz arızalandığında mutlaka bir servis ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Süpürgelerinizin ömrünün uzun olması için servisten destek almanız şarttır. Rowenta Servis Konak bu alanda size en iyi hizmeti sağlamaktadır. Servisimiz sayesinde kaliteli hizmet ve profesyonel ekibimiz ile en kısa sürede ürünlerinizi onarır, zamanında teslimatını sağlarız. İzmir’de yaşayan ve elektrikli süpürgesinde sorunu yaşayan kişiler için ekspres çözümler sunan servisimiz sayesinde siz de ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilir, servis talebinde bulunabilirsiniz. Rowenta Servis Konak, yaşadığınız her sorun için en kısa vadede çözümü bulur ve güler yüzlü personeli ile sizi ürününüze yeniden kavuşturur. Servis talebi oluşturabilmek için aşağıdaki numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


FİRMA ADI: AYSER SERVİS
ADRES: Konak Mah. 856 Sokak No:3/A Çankaya İZMİR
TELEFON: (232) 425 31 21
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Seniha Kahraman

  Teknisyen arkadaş sağolsun adresimize kadar gelip Rowenta Silence marka süpürgemizi atölyeye aldı ve 2 gün sonra da filtreleri değişmiş bakımı yapılmış bir şekilde teslim etti. Gerçekten bir süpürge için çok büyük bir hizmet. Tebrik ederim.

 • Nurettin

  Eski Rowenta marka elektrikli süpürgemden oldukça memnunum ve değiştirmek istemiyorum. Fakat Konak Rowenta servisinden bir parçasının değişmesi gerektiğini söylediler. Sorun şu ki değişmesi gereken parça piyasada yok. Hatta parçanın yan sanayisi ya da muadil olarak yerine kullanılacak bir parçası da yok. Bir parça için elektrik süpürgemi çöpe atmak istemiyorum bu parçayı nereden ve nasıl bulabilirim?
  Rowenta servis Konak’ta çok fazla yok. Servis çalışanları eski bir cihaz gelirse ancak ondan söküp takabiliriz dediler. Yani elektrik süpürgemin tamir olması için başka birinin cihazını getirmesini bekliyorum. En azından muadil bir parça bulabilirsem çok sevinirim. Çünkü Kalitesine güvendiğim bir elektrikli süpürgeden vazgeçmek istemiyorum.

 • Ayşe

  Yakın zamanda evimdeki bir duvarı yıkarak iki odamı birleştirdim. Haliyle de temizlik yapmam gerekliydi. Süpürme işlemini de Rowenta marka süpürgemle yapıyordum. Fakat süpürme esnasında kesici bir şeyi çekmiş olmalıyım ki; süpürgemin hortumu çatladı. Ben de kısa süre içersinde Rowenta Servis Konak şubesiyle iletişime geçip yeni bir hortum aldım ve sorunum ortadan kalktı.