İzmir

Rowenta Servis Karşıyaka

İzmir’in güzide ilçelerinden bir tanesi olan Rowenta Servis Karşıyaka siz değerli Rowenta kullanıcılarına yardımcı olabilmek amacıyla bu bölgede servis hizmeti veren firmaları listeliyoruz. Rowenta marka süpürgeleriniz ve diğer eşyalarınız için servis talebinde bulunabilir, ayrıca almış olduğunuz hizmet ile ilgili görüş ve önerilerinizi de bizimle paylaşarak, daha fazla kişinin rahatlıkla servis bilgilerine ve kalitesine erişmesini sağlayabilirsiniz.


Rowenta Servis Karşıyaka

EBRU TEKNİK
Alaybey Yalı Cad. No:70/A Karşıyaka İZMİR
(232) 364 65 65
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Sanem Akyürek

  Rowenta silence marka bir süpürgem var. Bazen motorundan aşırı gürültülü bir ses geliyor. Sanki motorun içine birşey sürtüyormuş gibi. Ama bazen de bu ses hiç gelmiyor. Filtreleri kontrol ettim temizledim. Borunun içine kaçan pislikleri de temizledim ama nafile sorun çözülmüyor. Motor değişimi olur mu? Bir de süpürgeyi benim mi adresinize getirmem gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  • admin

   Merhaba, iletişim numarasından ulaşırsanız arkadaşlar size yardımcı olacaktır. İyi günler.

 • Ali Bozburun

  Karşıyaka Çarşı’nın içinde güzellik salonum var. Takdir edersiniz ki dükkanımın her zaman temiz olması gerekiyor. Geniş araştırmalarım ve tavsiyeler üzerine Rowenta elektrikli süpürgesi satın aldım. İlk günlerde güzel çalışıyordu fakat sonraları teklemeye başladı. Ürününün garantisi devam ettiği için yetkili servis araştırması yaptım ve Karşıyaka’daki yetkili servisine ürünü teslim ettim. Hızlı bir şekilde tamiri yaptılar şu an ilk günkü gibi çalışıyor umarım bir daha bozulmaz.

 • Beste Şengüler

  Yaklaşık 6 7 ay önce satın almış olduğum Rowenta süpürgem adeta kendi kendini yok ediyor. Parçaları her kullanışımda bozuluyor çıkıyor değişik şeyler oluyor. Rowenta Servis Karşıyaka’yı aradım ve geldiler sorunlarımı anlattım kendilerine ve gösterdim süpürgemi. Yedek parça araştırması için zaman istediler ve ertesi gün bu ürünün yedek parçasının yurt dışında olduğunu söylediler. Bu mağduriyetin en kısa zamanda çözülmesini rica ediyorum.-

 • Berna G.

  Rowenta süpürgemin iadesi için aldığım yere ulaştım fakat hiç yardımcı olmadılar. Bostanlı’da oturuyorum ve Karşıyaka’da yetkili servise internet üzerinden ulaştım. İade süreci ile ilgili hizmet vermeselerde yardımcı oldular. İşlemleri onların yardımıyla başlattım ve iade işlemini yaptım. Her konuda hizmet alabileceğiniz bir servis firması.

 • Tülin

  Rowenta Servis Karşıyaka
  Yaklaşık 5-6 ay önce Rowenta marka bir elektrikli süpürge aldım. Fakat annem bu süpürgeyi su koyularak çalışan süpürgelerden sanmış. Bu yüzden içinde ki hazneye su doldurup çalıştırmış. Doğal olarak elektrikli süpürge bozuldu ve kullanıcı hatası olduğu için yetkili servise götüremedim. Özel Rowenta servis Karşıyaka ilçesinde bir tane buldum oraya götürdüm. Götürdüğümde fark ettim ki bunu yapan tek kişi biz değiliz. Birçok kişi sulu sanarak hazneye su koymuş, çünkü tasarımı su ile çalışan süpürgelerin tasarımına çok benziyor. Ortalama bir maliyet ile Karşıyaka Rowenta servisinde yaptırdım fakat bu durumda Rowenta’nın da hatalı olduğunu düşünüyorum. Eğer bu sorun ile bu kadar çok karşılaşılıyor ise üzerine su konulmayacağına dair bir uyarı, bir sembol vs. koymak gerekir.

 • Serpil

  Kablolu elektrik süpürgesinden sıkıldığım için Rowenta markasının piyasaya sunduğu şarjlı elektrik süpürgesi modelini satın aldım. Gerçekten kullanımı çok daha rahat ve çok daha kolay. Ayrıca istediğin yerde hemen süpürmeye başlayabiliyorsun. Ancak bu ürünlerdeki sorunda üzerinde kullanılan pili. Pili çok kısa süre içerisinde kullanım ömrünü doldurdu ve değiştirmek zorunda kaldım. Rowenta Servis Karşıyaka firmasını aradığımda pili değiştirebileceklerini söylediler. Açıkçası çok sevindim. Çünkü onlardan önce farklı firmalarla görüştüğümde ürünü aldığım fiyattan bana pili değiştirebilecekleri ya da hiç değişmeyeceğini yeni bir tane almamı falan söylediler. Öyle söyleyince biraz korkmadım değil ama bu firmayı aradım onlar gayet makul bir fiyata değiştirdiler.

 • Gülgün

  Kaliteli elektrik süpürgesi modellerine sahip olduğundan dolayı tercihimizi Rowenta markasından yana kullandık. İlk dönemlerde bizi fazlasıyla memnun eden elektrik süpürgesi zamanla etkili bir şekilde temizlik yapmamaya başlamıştı. Özellikle eski zamanlara kıyasla performansında üzücü anlamda bir düşüş vardı. Bizde teknik hakkında bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu hemen Rowenta Servis Karşıyaka adresinde aldık. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında basit bir arızadan kaynaklı olarak bu tarz bir sorunun oluştuğunu bildirdi. Sorunun çözümünü sağladıktan hemen sonra elektrik süpürgesini bize yeniden en verimli şekilde teslim etmiş oldu. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki hızları gerçekten takdire şayan durumlar arasındaydı. A’dan Z’ye oldukça memnun kaldığımız iyi bir servis süreci oldu.

 • Sevda

  Rowenta marka elektrik süpürgesini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullandık. Cihaza dair en ufak bir problem bile karşımıza çıkmamıştı. Ne olduysa son günlerde cihaz çalışma sırasında eskiye nazaran daha çok gürültü çıkarmaya başladı. Cihazın çalışma sesi rahatsız edici düzeyde. Elektrik süpürgesi neden gürültülü çalışır, bu sorundan nasıl kurtulabiliriz merak ediyoruz.

 • Burcu Ordu

  Merhaba,Rowenta Air Force Light kablosuz süpürgemin baş kısmında problem var. Çok kötü bir ses geliyor. Yeğenim baş kısmı çıkartıp bakmak istediğinde sanirim kırmış bir yerleri. Hem aynı ses devam ediyor hem de.bas kısmı boşta sallanıyor. Sabitdegil. Umarım tamir olur. Performansından memnununum çünkü makinanın.

 • Suna Hazar

  Merhaba,
  Rowenta slience force compact elektrik süpürgem var, torba ve filtre gerekiyor. Bulamıyorum. sizde mevcut mu?

  • admin

   Merhaba Suna Hanım,

   Toz Torbası ve Filtre Stoklarımızda mevcuttur. 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayarak talep oluşturabilirsiniz.