İzmir

Rowenta Servis Karşıyaka

İzmir’in güzide ilçelerinden bir tanesi olan Rowenta Servis Karşıyaka siz değerli Rowenta kullanıcılarına yardımcı olabilmek amacıyla bu bölgede servis hizmeti veren firmaları listeliyoruz. Rowenta marka süpürgeleriniz ve diğer eşyalarınız için servis talebinde bulunabilir, ayrıca almış olduğunuz hizmet ile ilgili görüş ve önerilerinizi de bizimle paylaşarak, daha fazla kişinin rahatlıkla servis bilgilerine ve kalitesine erişmesini sağlayabilirsiniz.


Rowenta Servis Karşıyaka

EBRU TEKNİK
Alaybey Yalı Cad. No:70/A Karşıyaka İZMİR
(232) 364 65 65
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Sanem Akyürek

  Rowenta silence marka bir süpürgem var. Bazen motorundan aşırı gürültülü bir ses geliyor. Sanki motorun içine birşey sürtüyormuş gibi. Ama bazen de bu ses hiç gelmiyor. Filtreleri kontrol ettim temizledim. Borunun içine kaçan pislikleri de temizledim ama nafile sorun çözülmüyor. Motor değişimi olur mu? Bir de süpürgeyi benim mi adresinize getirmem gerekiyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  • Reply
   admin

   Merhaba, iletişim numarasından ulaşırsanız arkadaşlar size yardımcı olacaktır. İyi günler.

 • Reply
  Ali Bozburun

  Karşıyaka Çarşı’nın içinde güzellik salonum var. Takdir edersiniz ki dükkanımın her zaman temiz olması gerekiyor. Geniş araştırmalarım ve tavsiyeler üzerine Rowenta elektrikli süpürgesi satın aldım. İlk günlerde güzel çalışıyordu fakat sonraları teklemeye başladı. Ürününün garantisi devam ettiği için yetkili servis araştırması yaptım ve Karşıyaka’daki yetkili servisine ürünü teslim ettim. Hızlı bir şekilde tamiri yaptılar şu an ilk günkü gibi çalışıyor umarım bir daha bozulmaz.

 • Reply
  Beste Şengüler

  Yaklaşık 6 7 ay önce satın almış olduğum Rowenta süpürgem adeta kendi kendini yok ediyor. Parçaları her kullanışımda bozuluyor çıkıyor değişik şeyler oluyor. Rowenta Servis Karşıyaka’yı aradım ve geldiler sorunlarımı anlattım kendilerine ve gösterdim süpürgemi. Yedek parça araştırması için zaman istediler ve ertesi gün bu ürünün yedek parçasının yurt dışında olduğunu söylediler. Bu mağduriyetin en kısa zamanda çözülmesini rica ediyorum.-

 • Reply
  Berna G.

  Rowenta süpürgemin iadesi için aldığım yere ulaştım fakat hiç yardımcı olmadılar. Bostanlı’da oturuyorum ve Karşıyaka’da yetkili servise internet üzerinden ulaştım. İade süreci ile ilgili hizmet vermeselerde yardımcı oldular. İşlemleri onların yardımıyla başlattım ve iade işlemini yaptım. Her konuda hizmet alabileceğiniz bir servis firması.

Görüşünüzü Paylaşın