İzmir

Rowenta Servis Bayraklı

İzmir’de yaşayan kişilerin servis sorununu çözecek olan adresimiz, servislerle iletişim kurmanızı kolaylaştıracak bir yapıdadır. Rowenta ürünleri arasından birine sahipseniz, cihazda bulunan bir arızadan şikayetçi oluyorsanız, bu durumu hemen bir servise bildirmeniz gerekecektir. Aksi halde konunun çözümü hakkında bir sonuca varmanız imkansızdır. Servislerle olan iletişim sorununu ortadan kaldıran sitemiz Rowenta Servis Bayraklı şubesiyle de hemen iletişime geçmenize olanak sağlıyor. Artık Rowenta elektrik süpürgesi veya bakım cihazları gibi ürünlerin arızalarında doğrudan bu adresle iletişime geçerek sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.


Rowenta Servis Bayraklı

Aytur Dayanıklı Tüketim Malları
Şehit Hakan Uysal Cad. No:135 Bayraklı – İzmir
0232 341 54 14
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Rowenta Servis Bayraklı Hobi Ev Dünyası
1643 Sok. No:51 Kat:1 Sevgi Yolu Bayraklı – İzmir
0232 341 76 66
Pazartesi-Cuma : 08:31 – 18:25
Cumartesi : 09:06 – 17:09

3 Yorum

 • Reply
  Neşe Güven

  Rowenta süpürgem halı üzerinde tam kaymıyor ve beni temizlik yaparken çok zorluyodu. Bir gün dikkatsiz davranıp çok sert çektim süpürgeyi ve tekerlekleri çıktı. Servise götürdüm ve kullanıcı hatası diyip garanti kapsamına almadılar. Fiyatı diğer servislere göre daha cazip geldiği için yaptırdım. Hızlı bi şekilde tamirini yaptılar sanırım 2günde teslimini yapmışlardı. Bayraklı’daki Rowenta Servis merkezini sizlere de öneriyorum

 • Reply
  Fadime Seymen

  Geçen sene Teyzemin doğum günü için İzmir Bayraklıdan Rowenta Süpürge almıştım. Resmen aldığıma alacağıma pişman oldum. Daha hiç kullanılmamış Sıfır olan Rowenta Elektrikli süpürgeyi denemek amaçlı açtım yerde birçok kırıntı kaldı. İyi çekemediğine şahit oldum. Çekim gücü çok düşük olmakla birlikte hızı da sanki yavaştı. Rowenta süpürgeyi yine de teyzeme hediyesi olduğu için vermek zorunda kalmıştım. Teyzem de çok fazla kullanamamış. Birçok sıkıntı yaşadığı için servise göndermiş. Neyse ki teyzem Bayraklıdaki yetkili servise giderek bu sorunu halletmiş şuan çalışıyor durumda. Servis sayesinde ilk halinden daha sağlam çekme gücü arttırılmış bir şekilde geri alabildik. Ürünleri almadan denemekte fayda var. Umarım tekrar bu sorunu yaşamayız.

 • Reply
  Asu H.

  5 Ay öncesine kadar çeyizim için Rowenta süpürge almıştım. Kullanmaya başladım ama makinadan hiçbir şekilde memnun kalamadım. Ayrıca fiyatı da oldukça yüksek olan bu süpürge için bu performansın çok düşük olduğunu düşünüyorum. Kullanmak zorunda kaldığım bir süpürge. Aylarca Rowenta Süpürgeyi bu şekilde kullandım ve temizliğimi yaptıktan sonra tekrardan ellerimle resmen geri toplama yapıyorum araştırdım. Bayraklı da yetkili servis varmış. Göndermeyi düşündüm ve artık göndermek zorundaydım. Sanki 10 senelik süpürge gibi çalışmaya başlamıştı. Bayraklıdaki yetkili servise gönderdim. Ve ilk aldığımdan kaç kat daha güzel çeken bir makinaya kavuştum. Keşke bugüne kadar gönderseydim diyorum şimdi Umarım bir daha aynı sorunla karşılaşmayız Teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın