İzmir

Rowenta Servis Bayraklı

İzmir’de yaşayan kişilerin servis sorununu çözecek olan adresimiz, servislerle iletişim kurmanızı kolaylaştıracak bir yapıdadır. Rowenta ürünleri arasından birine sahipseniz, cihazda bulunan bir arızadan şikayetçi oluyorsanız, bu durumu hemen bir servise bildirmeniz gerekecektir. Aksi halde konunun çözümü hakkında bir sonuca varmanız imkansızdır. Servislerle olan iletişim sorununu ortadan kaldıran sitemiz Rowenta Servis Bayraklı şubesiyle de hemen iletişime geçmenize olanak sağlıyor. Artık Rowenta elektrik süpürgesi veya bakım cihazları gibi ürünlerin arızalarında doğrudan bu adresle iletişime geçerek sorunun çözülmesini sağlayabilirsiniz.


Rowenta Servis Bayraklı

Aytur Dayanıklı Tüketim Malları
Şehit Hakan Uysal Cad. No:135 Bayraklı – İzmir
0232 341 54 14
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Rowenta Servis Bayraklı Hobi Ev Dünyası
1643 Sok. No:51 Kat:1 Sevgi Yolu Bayraklı – İzmir
0232 341 76 66
Pazartesi-Cuma : 08:31 – 18:25
Cumartesi : 09:06 – 17:09

 • Neşe Güven

  Rowenta süpürgem halı üzerinde tam kaymıyor ve beni temizlik yaparken çok zorluyodu. Bir gün dikkatsiz davranıp çok sert çektim süpürgeyi ve tekerlekleri çıktı. Servise götürdüm ve kullanıcı hatası diyip garanti kapsamına almadılar. Fiyatı diğer servislere göre daha cazip geldiği için yaptırdım. Hızlı bi şekilde tamirini yaptılar sanırım 2günde teslimini yapmışlardı. Bayraklı’daki Rowenta Servis merkezini sizlere de öneriyorum

 • Fadime Seymen

  Geçen sene Teyzemin doğum günü için İzmir Bayraklıdan Rowenta Süpürge almıştım. Resmen aldığıma alacağıma pişman oldum. Daha hiç kullanılmamış Sıfır olan Rowenta Elektrikli süpürgeyi denemek amaçlı açtım yerde birçok kırıntı kaldı. İyi çekemediğine şahit oldum. Çekim gücü çok düşük olmakla birlikte hızı da sanki yavaştı. Rowenta süpürgeyi yine de teyzeme hediyesi olduğu için vermek zorunda kalmıştım. Teyzem de çok fazla kullanamamış. Birçok sıkıntı yaşadığı için servise göndermiş. Neyse ki teyzem Bayraklıdaki yetkili servise giderek bu sorunu halletmiş şuan çalışıyor durumda. Servis sayesinde ilk halinden daha sağlam çekme gücü arttırılmış bir şekilde geri alabildik. Ürünleri almadan denemekte fayda var. Umarım tekrar bu sorunu yaşamayız.

 • Asu H.

  5 Ay öncesine kadar çeyizim için Rowenta süpürge almıştım. Kullanmaya başladım ama makinadan hiçbir şekilde memnun kalamadım. Ayrıca fiyatı da oldukça yüksek olan bu süpürge için bu performansın çok düşük olduğunu düşünüyorum. Kullanmak zorunda kaldığım bir süpürge. Aylarca Rowenta Süpürgeyi bu şekilde kullandım ve temizliğimi yaptıktan sonra tekrardan ellerimle resmen geri toplama yapıyorum araştırdım. Bayraklı da yetkili servis varmış. Göndermeyi düşündüm ve artık göndermek zorundaydım. Sanki 10 senelik süpürge gibi çalışmaya başlamıştı. Bayraklıdaki yetkili servise gönderdim. Ve ilk aldığımdan kaç kat daha güzel çeken bir makinaya kavuştum. Keşke bugüne kadar gönderseydim diyorum şimdi Umarım bir daha aynı sorunla karşılaşmayız Teşekkür ederim.

 • Melih

  Rowenta’nın eski ro3719 modellerinden kullanıyorum. Uzun zamandır kullanıyorum ve performansından gayet memnunum. Çok aman aman bir performansı yok ama bize yetecek kadar güçlü emiş gücüne sahip. Özellikle toz torbası olmadığı için kullanımı kolay. Nasıl olduysa dikkatsiz davranıp mandalını kırdım. Bu yüzden Bayraklı Rowenta Servisine götürdüm. Eski bir model olduğu için parçalarının zor bulunduğunu söylediler. Fakat 2 ay kadar uzun süreceğini tahmin edememiştim. Rowenta servis Bayraklı’da bir tane var. Bu nedenle yoğun olduklarını düşündüğüm için pek ilgi göstermediklerini varsaydım ve parçayı kendim aramaya başladım. Ama cidden yok, küçücük mandal hiçbir yerde yok. En son mecburen başka bir mandal taktırarak kullanmaya devam ediyorum. Ama sanırım Rowenta’nın bir yedek parça problemi var.

 • Sultan

  Elektrik süpürgemizi evin her bölümünde sorunsuz olarak kullanıyorduk. Rowenta marka elektrik süpürgemiz bir anda alev aldı ve bizi inanılmaz korkuttu. Hemen sigortaları kapattık ve sorunu çözmesi için Rowenta servis Bayraklı’yı aradık. Ekip anında evimize kadar geldi ve süpürgenin halini görünce çok şaşırdı. Biz de artık bu süpürgeyi kesinlikle kullanamayacağımızı düşünüyorduk.
  Rowenta servis Bayraklı süpürgenin içini açtı ve sorunun motor arızası olduğunu söyledi. Yeni bir motor ile değişimi gerçekleştirdiler. Süpürgemiz eskisinden çok daha sessiz çalışırken çok da iyi çekiyordu. Bu konuda Rowenta Servis Bayraklı’ya çok teşekkür ediyorum. Çöpe gideceğini düşündüğümüz süpürgemizi resmen yeniden yarattılar. Başka bir sorun olursa yine kendilerini arayacağım.

 • Fatoş

  Elektronik bir ürün alacağım zaman mutlaka servis hizmetlerinin nasıl olduğunu araştırırım. Nitekim Rowenta elektrik süpürgesini seçmeden önce de bu araştırmayı internet üzerinden yoğun olarak gerçekleştirdim. Yaptığım araştırmalarda İzmir’ de Bayraklı ilçesi için elektrikli süpürge konusunda en iyi servis hizmetinin Rowenta markası için olduğunu öğrendim. Bu yüzden süpürgeyi Rowenta markasından satın aldım. Geçen gün Rowenta elektrikli süpürge arızalanınca daha önce yaptığım araştırmada gördüğüm Rowenta Servis Bayraklı firmasının telefon numarasını aradım. Telefondaki müşteri temsilcisi çok sıcak bir yaklaşım gösterdi ve ekibi hemen bana yönlendireceğiniz söyledi. Dediği gibi de yaptı çok fazla bekletmediler, hemen geldiler. Üründeki arızayı çözdüler ve uygun bir servis ücreti çıkardılar. Yardımları için kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Fadime

  Elektrik süpürgesi almak için oldukça fazla beğendiğimiz markalardan biri olan Rowenta markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve ekonomik modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde memnun edici bir çalışmaya sahipti. Ancak ilerleyen dönemlerde eskisi gibi iyi temizlemediğini ve pek çok kalıntı bıraktığını fark ettik. Teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı konu hakkında oldukça iyi bir adres olarak bize önerilen Rowenta Servis Bayraklı adresinde karar kıldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen ardından sorunu çözerek cihazı bize teslim etti. Özellikle servis ekibinin hızlı ve alakalı oluşu bizim açımızdan oldukça takdire şayan durumlar arasındaydı.

 • Mihriban

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almayı tercih ettik. Çevremiz tarafından çok fazla övüldüğünden dolayı Rowenta marka bir elektrik süpürgesinde karar kıldık. İlk dönemlerde memnun edici bir performansa sahip olan bu cihaz şimdilerde bu performansı aratmaya başladı. Cihaz en yüksek seviyede çalışmasına rağmen iyi çekmiyor. Süpürgede oluşan bu sorunun nedeni nedir merak ediyoruz.