İzmir

Rowenta Servis Gaziemir

Rowenta Servis Gaziemir Rowenta marka ürünler içinde yaşadığınız sorunları gidermenizi kolaylaştıracak bir adres olacaktır. Eğer sizlerde Gaziemir bölgesinde yaşıyorsanız ve sürekli kullandığınız cihazınızda arıza durumu fark ettiyseniz, o zaman zaman kaybetmeden bu adresten yardım almalısınız. Böylelikle elektrikli süpürge gibi ürünlerde gördüğünüz sorunların usta ellerde çözüm bulmasını sağlamış olursunuz. İzmir bölgesinde uzun zamandan beri bir Rowenta servisi arayışı içindeyseniz, sitemizden yararlanarak size en yakın servisi bulmayı kolaylaştırabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden tüm Rowenta ürünleri için anında çözüm bulabilirsiniz.


Rowenta Servis Gaziemir

Ege Servis
Atıfbey Mah.6 Sok.No:3 Gaziemir
232 252 46 00
Hafta İçi : 06:52 – 19:27
Cumartesi : 10:09 – 20:51


Rowenta Servis Gaziemir İl-Ba Tekstil
Hürriyet Mah. Menderes Cad. No:167/B İzmir
0232 281 46 26
Pazartesi-Cuma : 07:52 – 21:59
Hafta Sonu : 12:27 – 16:18


Sa-Ha
Gaziemir Kipa Tesco Mağaza İçi Gaziemir
0232 252 00 57
Hafta İçi : 09:21 – 19:36
Hafta Sonu : 11:12 – 20:19

4 Yorum

 • Reply
  Aysel Gümüş

  Yaklaşık 3 yıl önce aldığım rowenta süpürgemin hortum bölgesindeki (metal kısım) kitleme yerinde sorun meydana geldi. İkamet ettiğim bölge olan Gaziemir’in yetkili servisini aradım. Garantisi olduğunu ve cihazın tamir edilmesini rica ettim fakat bu arızanın garanti kapsamı dışında olduğunu ve ücret almaları gerektiğini belirttiler. Daha alalı 3 ay oldu ve çok saçma bir hatadan dolayı cihaz garanti kapsamına girmiyor. Hadi diyelim ki yaptırdım parasını verip bir daha oradan aynı sorunu yaşamayacağım ne malum ? Bu durumla ilgili acilen bir işlem yapılmasını talep ediyorum.

 • Reply
  Meltem Bahtiyar

  Rowenta RO8302 marka elektrik süpürgemizi motorundan ses geldiği için servise verdik. Daha doğrusu biz çağrı merkezini arayıp kayıt oluşturduk, servis evimize gelip motorunun değişmesi gerektiğini söyleyip süpürgemizi atölyeye götürdü. Daha sonra sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Aradan sanırım 4 ay falan geçti. Eşim evimizde tadilat nedeniyle oluşan tozu, çivileri falan ne varsa elektrik süpürgesiyle çekmiş ve birden yanık kokusu gelmeye başlamış. Ben o tarz şeylerin süpürge ile çekilmemesi gerektiğini söylesem de iş artık geçmişti. Burada bariz bir şekilde bizim yani kullanıcının hatası olmasına rağmen servise durumdan bahsettim ve şu an maddi durumumun olmadığını söyledim. Buradan Hakan bey’e çok teşekkür ediyorum, kendisi beni anlayışla karşılayıp süpürgemin onarımını garanti kapsamı içerisinde halletti. Bir kez daha doğru markayı tercih ettiğimi anladım. Sadece satışta değil satış sonrası hizmetlerinde de kendilerine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 • Reply
  Gürkan Bayram

  1,5 yıl önce karıma yıl dönümümüz için rowenta elektrikli süpürge aldım. Sessiz ve baya kaliteli bir ürün diye reklamlarda görmüştüm hep. İlk başlarda gerçekten öyleydi. Süpürge yapıldığı dahi hissetmiyordum evde. Karımda bu özelliğini çok seviyor dilediği saatte evde temizlik yapıyordu. Geçen günlerde cihaz birden sesli çalışmaya başladı. Servis firmasını aradık gelen ekip motoruna toz kaçtığını söyledi. Kullanıcı hatası dedi ki araştırma yaptım gerçekten de öyleymiş. Tamirini yaptılar ve şu an cihaz yine eskisi gibi çalışıyor. Sessiz süpürge her evin ihtiyacı. Rowenta’nın yaptığı en iyi süpürge diyebilirim.

 • Reply
  Merve Özgür

  Her genç kız gibi ben de saçlarımı düzleştirmek ve daha iyi görünmek istiyorum. Bu yüzden Rowentayı tercih ettim ve alalı çok da uzun bir süre olmadan saçlarımı yakmaya başladı. Düzleştirmediği gibi bir de saçlarımı yakıyor ve kırıyordu. Aldığım yeri aradım ve Gaziemir’deki yetkili servisin numarasını verdi. Kendileriyle görüştüm Ürünü getirmemi rica ettiler. Götürdüm yaklaşık 2 gün sonra teslim ettiler şu an 1 haftadır gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. İşini iyi yapan ender servis firmalarından diyebilirim.

Görüşünüzü Paylaşın