İzmir

Rowenta Servis Gaziemir

Rowenta Servis Gaziemir Rowenta marka ürünler içinde yaşadığınız sorunları gidermenizi kolaylaştıracak bir adres olacaktır. Eğer sizlerde Gaziemir bölgesinde yaşıyorsanız ve sürekli kullandığınız cihazınızda arıza durumu fark ettiyseniz, o zaman zaman kaybetmeden bu adresten yardım almalısınız. Böylelikle elektrikli süpürge gibi ürünlerde gördüğünüz sorunların usta ellerde çözüm bulmasını sağlamış olursunuz. İzmir bölgesinde uzun zamandan beri bir Rowenta servisi arayışı içindeyseniz, sitemizden yararlanarak size en yakın servisi bulmayı kolaylaştırabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim numaraları üzerinden tüm Rowenta ürünleri için anında çözüm bulabilirsiniz.


Rowenta Servis Gaziemir

Ege Servis
Atıfbey Mah.6 Sok.No:3 Gaziemir
232 252 46 00
Hafta İçi : 06:52 – 19:27
Cumartesi : 10:09 – 20:51


Rowenta Servis Gaziemir İl-Ba Tekstil
Hürriyet Mah. Menderes Cad. No:167/B İzmir
0232 281 46 26
Pazartesi-Cuma : 07:52 – 21:59
Hafta Sonu : 12:27 – 16:18


Sa-Ha
Gaziemir Kipa Tesco Mağaza İçi Gaziemir
0232 252 00 57
Hafta İçi : 09:21 – 19:36
Hafta Sonu : 11:12 – 20:19

 • Aysel Gümüş

  Yaklaşık 3 yıl önce aldığım rowenta süpürgemin hortum bölgesindeki (metal kısım) kitleme yerinde sorun meydana geldi. İkamet ettiğim bölge olan Gaziemir’in yetkili servisini aradım. Garantisi olduğunu ve cihazın tamir edilmesini rica ettim fakat bu arızanın garanti kapsamı dışında olduğunu ve ücret almaları gerektiğini belirttiler. Daha alalı 3 ay oldu ve çok saçma bir hatadan dolayı cihaz garanti kapsamına girmiyor. Hadi diyelim ki yaptırdım parasını verip bir daha oradan aynı sorunu yaşamayacağım ne malum ? Bu durumla ilgili acilen bir işlem yapılmasını talep ediyorum.

 • Meltem Bahtiyar

  Rowenta RO8302 marka elektrik süpürgemizi motorundan ses geldiği için servise verdik. Daha doğrusu biz çağrı merkezini arayıp kayıt oluşturduk, servis evimize gelip motorunun değişmesi gerektiğini söyleyip süpürgemizi atölyeye götürdü. Daha sonra sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Aradan sanırım 4 ay falan geçti. Eşim evimizde tadilat nedeniyle oluşan tozu, çivileri falan ne varsa elektrik süpürgesiyle çekmiş ve birden yanık kokusu gelmeye başlamış. Ben o tarz şeylerin süpürge ile çekilmemesi gerektiğini söylesem de iş artık geçmişti. Burada bariz bir şekilde bizim yani kullanıcının hatası olmasına rağmen servise durumdan bahsettim ve şu an maddi durumumun olmadığını söyledim. Buradan Hakan bey’e çok teşekkür ediyorum, kendisi beni anlayışla karşılayıp süpürgemin onarımını garanti kapsamı içerisinde halletti. Bir kez daha doğru markayı tercih ettiğimi anladım. Sadece satışta değil satış sonrası hizmetlerinde de kendilerine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

 • Gürkan Bayram

  1,5 yıl önce karıma yıl dönümümüz için rowenta elektrikli süpürge aldım. Sessiz ve baya kaliteli bir ürün diye reklamlarda görmüştüm hep. İlk başlarda gerçekten öyleydi. Süpürge yapıldığı dahi hissetmiyordum evde. Karımda bu özelliğini çok seviyor dilediği saatte evde temizlik yapıyordu. Geçen günlerde cihaz birden sesli çalışmaya başladı. Servis firmasını aradık gelen ekip motoruna toz kaçtığını söyledi. Kullanıcı hatası dedi ki araştırma yaptım gerçekten de öyleymiş. Tamirini yaptılar ve şu an cihaz yine eskisi gibi çalışıyor. Sessiz süpürge her evin ihtiyacı. Rowenta’nın yaptığı en iyi süpürge diyebilirim.

 • Merve Özgür

  Her genç kız gibi ben de saçlarımı düzleştirmek ve daha iyi görünmek istiyorum. Bu yüzden Rowentayı tercih ettim ve alalı çok da uzun bir süre olmadan saçlarımı yakmaya başladı. Düzleştirmediği gibi bir de saçlarımı yakıyor ve kırıyordu. Aldığım yeri aradım ve Gaziemir’deki yetkili servisin numarasını verdi. Kendileriyle görüştüm Ürünü getirmemi rica ettiler. Götürdüm yaklaşık 2 gün sonra teslim ettiler şu an 1 haftadır gayet sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. İşini iyi yapan ender servis firmalarından diyebilirim.

 • Nuray

  Rowenta RO8370 Multi Silence elektrikli süpürgemi çalıştırdığımda motorundan yanık kokusuna benzer kokular geliyor. Garantisi bitti cihazımın bu nedenle güvenilir özel servis tavsiye edebilir misiniz?

 • Rowenta Servis

  Bu değerli Rowenta servis rehberini oluşturduğunuz için teşekkürler.

 • Tahsin

  Bir, Bir buçuk yıl önce bir elektrikli süpürge aldım. Hem Rowenta markasına güvenerek, hem fiyatının yüksek olmasının verdiği kalite hissiyatına dayanarak, hem de oldukça havalı bir tasarımı olmasından kaynaklı özellikle gidip bu süpürgeyi aldım. Temizlik hastası bir insan olduğum için en iyisini almak istedim. Fakat alalı 1 yıl olmasına rağmen çekim gücü inanılmaz düştü. Araştırdım Rowenta servis Gaziemir’de bir tane buldum. Filtrelerinden kaynaklandığını söyledi, filtreleri değiştirdik. Bir düzelir gibi oldu, fakat çekim gücü tekrar düştü.
  İşin sıkıntılı kısmı Gaziemir Rowenta servisinin çekim gücünün gayet normal olduğunu söylemesi. Tamam, belki çok evde durmayan ve temizlik takıntısı olmayan biri için normal olabilir ama benim için değil. Ki zaten normal bir şey istesem gider daha ucuz bir elektrik süpürgesi alırdım.

 • Zahide Alkan

  Gaziemir servisinizi aradım Rowenta nın yetkili servisi değiliz dediler ayrıca Gaziemirde de servisi yokmuş elektrik süpürgem çalışmıyor 2 yıl önce almıştım Menderes’te oturuyorum kim nasıl yardımcı olucak acaba ?

 • Lale

  Elektrik süpürge seçerken çok fazla araştırma yaptım ve sonunda Rowenta’ nın en iyi olduğuna kadar verdim. Teknik özelikleri açısından diğer markaların ürünlerine göre çok daha iyi bir performans ortaya koyuyor. Ayrıca kronik sorunları olmayan ve dayanıklı parçaları olan bir marka. Aynı zamanda da Gaziemir ilçesindeki servis hizmetleri gerçekten çok iyi. Gaziemir bölgesine bakan Rowenta Servis Gaziemir firmasının ekipleri işini çok iyi biliyor ve her konuda sana yardımcı olmaya çalışıyor. Her sorunu çözmek için gerçekten uğraşıyorlar ve asla çözülemez diye kestirip atmıyorlar. Aynı zamanda da uyguladıkları servis ücretleri de gerçekten çok ekonomik. Ben sadece onların iyi hizmetleri için bile Rowenta markasının ürünlerini kullanırım.

 • Birgül

  Elektrik süpürgemiz bozulduğunda tercihimizi konu hakkında bir hayli fazla övülen Rowenta markasından yana kullandık. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli modellere sahip olması bizim için oldukça cezbedici durumlar arasında bulunuyordu. Rowenta markalı bu elektrik süpürgesi ilk dönemlerde iyi bir performans ortaya çıkarırken sonraki dönemlerde ise eskisi gibi iyi bir şekilde temizlememeye başladı. Bu sorunu çözebilmek için soluğu hemen Rowenta Servis Gaziemir adresinde aldık. Rowenta Servis Gaziemir adresi sorunun neden oluştuğunu hemen çözerken nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında tüyolarda bulundu. Servis tarafından belirtilen durumlara dikkat ettikten sonra bir daha kesinlikle arıza ile karşılaşmadık. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir süreç oldu.

 • Aygül

  Yaklaşık olarak 3 yıldır kullandığım Rowenta süpürgemin çekiş gücünde ciddi bir düşüş var. Bu problem ile servis desteği almak istiyorum. Fiyat ve tamir süresi hakkında bilgi paylaşmanız mümkün mü acaba?

 • Sultan

  Rowenta Air Force 360 şarjlı kablosuz dikey süpürgem, başlığından kaynaklı sorun sebebiyle şubat ayının başında Rowenta servis Gaziemir şubesine teslim edildi. Ardından, Rowenta servis Gaziemir ile yaptığım görüşmelerde parçadan kaynaklı bir arıza olduğunu söylediler. Uygun parça için ise biraz beklemem gerektiğini belirttiler. Birkaç hafta bekledikten sonra süpürgemin düzelmesi için gereken parçanın artık üretilmediği bana söylendi. Bu durumda, süpürgemin değiştirilmesi gerektiğini ilettiler. Garanti süresi dolduğu için maalesef süpürgem için kendilerinin yapacağı bir şey olmadığını belirttiler. Açıkçası, müşteri hizmetleriyle konuşarak orta yol bulmaya çalıştım. Ancak, onların da ellerinden pek bir şey gelmedi. Yine de bu süreçte bana elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışan Gaziemir Rowenta’nın çalışanlarına teşekkür ederim.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA