İzmir

Rowenta Servis Buca

Rowenta bir marka süpürgeniz var fakat İzmir’in en büyük ilçelerinden bir tanesi olan Buca’da servis bulamıyor ve süpürgenizin onarımını bakımını yaptıramıyorsanız eğer artık doğru yerdesiniz. Site olarak siz değerli Buca’da ikamet eden Rowenta kullanıcılarına kolaylık sağlaması açısından bu bölgede bulunan veya bu bölgeye servis hizmeti sunan servislerin adres ve telefon bilgilerini güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz. Tabiki sadece Buca değil, aynı zamanda bu ilçeye bağlı İşçievleri, Evka1, Şirinyer gibi önemli semtler için de listelenen firmalara ulaşabilirsiniz. Ayrıca aldığınız servis hizmetinde görmüş olduğunuz eksiklikleri veya memnuniyetinizi de dilerseniz bizimle paylaşabilirsiniz.


Rowenta Servis Buca

Dantelce
Özmen Caddesi Numara:60/B Buca
232 442 04 90
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 12:00 – 17:00


Rowenta Servis Buca Değirmenci Kardeşler
Hoca Ahmet Yesevi Cad. Numara:103 İzmir
0232 453 40 00
Hafta İçi : 09:58 – 18:36
Cumartesi – Pazar : 10:41 – 18:58


Rowenta Servis Buca Mastar
Gazi Osman Paşa Caddesi No:129 Evka Buca
0232 441 42 10
İş Günleri : 07:49 – 20:51
Haftasonları : 11:16 – 19:57


Sado Hediyelik Eşya
Kozağaç Mah. 223 Sok. No:41 İzmir
0232 443 59 35
Pazartesi-Cuma : 08:22 – 18:38
Cumartesi : 09:04 – 17:37


Sado Züccaciye Hediyelik Eşya
Menderes Caddesi 64/A Buca
0232 426 32 85
Hafta İçi : 07:18 – 22:07
Cumartesi : 10:13 – 18:19

 • Gökçe Susanyar

  Rowenta elektrikli süpürge maceramı paylaşmak istedim. Keşke ama keşke almasaydım da bu kadar sıkıntıyla uğraşmazdım. Elektrik süpürgesi bir evin bel kemiğidir. Elektrik süpürgesi olmadan temizlik bitmiş sayılmaz. Yani o kadar kötü bir süpürgeymiş süpürüyorum kolu elimde kalıyor düğmeye basıyorum çalışmıyor geç çalışıyor denemeden alıyoruz o yüzden böyle oluyor sonunda elektronik alet nedense elimiz de kalıyor satarken ki ilgi geri alırken gösterilmiyor. Sen bunu bana yeni satmışsın neden ilgilenmiyorsun ki? Neyse Buca da yetkili bir servis buldum iyi ki araştırmışımda bu süpürge bozuk deyip bir kenara atmamışım. Servise gönderdim ve bir kaç günde geri alabildim. Düzeleceğine inanmıyordum ama eskisinden kaç kat daha iyi çalışır hale geldi.

 • Handan Ateş

  Geçen sene Rowenta süpürge aldım bir kaç ay rahatlıkla kullandım zaten kendi seçimimle aldığım bir markaydı. Daha sonra kullanımı ağırlaştı sanki çekim gücü azalmış başka bir makine gelmişti yerinde sesi de bir garip çıkıyordu. İçinde hiçbir birikinti olmadığı halde yine de torbasını değiştirdim haznesini temizledim ama hala aynı biraz araştırma yapmayı düşündüm ya da Rowenta süpürgeyi kaldırıp bir kenara koymayı. E tabi bunların ücreti de hiç uygun olmadığı için maalesef değerlendirmek zorundaydım tabi düzeleceğine inanmayarak hiç değilse bir kaç ay daha kullanırım düşüncesi ile servis araştırdım. Buca da yetkili servis varmış aradım ulaştım. Gerçekten çok ilgilendiler şuan süpürgemi kullanıyorum bir sıkıntı yaşamıyorum.

 • Seranay Akniz

  Rowenta süpürge faciamı yazmak istiyorum. Gerçekten çok ama çok sinirlendim. Almaz olaydım yani bedava olsa bile almasaydın diyebileceğim bir süpürge evinde o kadar temizlik yaptığım halde Rowenta elektrikli süpürge sayesinde bütün temizliğim berbat olabiliyor. Bu sayede temizlik yapmışım yapmamışım hiçbir farkı kalmıyor. O yüzden arkadaşlar önceden denemeden elektronik aletleri almayın sonra ben gibi mağdur kalırsınız. Kendi paranızla pişman olursunuz. Resmen kendin isteğinle kendi paranla rezil olabiliyorsunuz. Aldığınız mağazada kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Buca da oturuyorum iyi ki varmış servisi servise gönderdim şu an sıkıntım yok servisler de olmasa ne yaparız gerçekten çok sıkıntılı bir durum. Bir daha da denemeden almam asla.

 • Ayten L.

  Rowenta marka elektrikli süpürgem son dönemlerde çok da iyi çekmiyordu. Hatta birkaç defa bu konu ile alakalı servis talebinde de bulunmuştum; ancak konuyla ilgilenen kimse de olmadı. Her gün düzenli olarak kullanmak zorunda olduğum ürün arızalandığı için belli sorunlar ile de karşı karşıya kaldım. Rowenta servis Buca ise bu konuda bana yardımcı olabileceklerini ilettiler. Servis yetkilileri önce arıza tespiti yaptı ve hemen ardından ürünün onarımı için gereken müdahalede bulundular. Yakın zamanda ürünümün tüm arızaları giderildi. Bu nedenle servise hem hizmetleri hem de pratiklikleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Aynı sorunları yaşadığım takdirde yeniden servis yönlendirmesi yapabileceklerini söylemeleri de kaliteli hizmet verdiklerinin göstergesi.

 • Ayşenur

  2018 yılının anneler gününde iki adet Rowenta marka elektrik süpürgesi almıştım. İkisinde de yaklaşık altı ay sonra sorun yaşanmaya başlandı. Süpürgeler, inanılmaz derecede ses çıkartıyorlardı. Ben de Rowenta servis Buca şubesini aradım. Servis görevlisi, kullanıcı hatası olduğunu söyledi. Filtrenin değişmesi lazımmış. Filtre için ne kadar istediklerini sordum. 60 TL vererek filtreyi değiştirebileceğimi söylediler. Rowenta servis Buca müşteri temsilcisine bu ücreti her yıl verip vermeyeceğimi sordum. Onlar da bana tek seferlik olduğunu söylediler. Açıkçası, 60 TL, başkası için büyük bir rakam gibi gözükebilir. Ancak, benim için önemli olan süpürgelerimin sorunsuz çalışması! Aksi takdirde, daha çok para vererek süpürgelerimi yenilemek zorunda kalabilirdim.

 • Meliha

  Rowenta’ nın ev aletlerini çok fazla kullanıyorum. Her ürünü gerçekten çok kaliteli ve tam olarak ihtiyaçlarıma yanıt verebiliyor. Diğer markaların ürünleri çok çabuk arızalanıyor ve arızalandığında da çözümleri olmuyor. Rowenta elektrikli süpürgelerde böyle değil. Biraz benimde haşin kullanmamdan dolayı Rowenta elektrikli süpürge birkaç defa çok ciddi arızalandı. Ama hemen Rowenta Servis Buca firmasını aradım ve profesyonel hizmetlerini kullandım. Gelen ekipleri hemen süpürgedeki sorunu tespit edip, gerekli onarım işlemlerini yaptılar. Hiçbir zaman bu çözülemez sen yenisini al gibi diğer marka servislerinde çok sık dile getirilen saçma bir yaklaşım sergilemediler. Her zaman aynı hassasiyetle cihazdaki sorunu çözmek için uğraşıyorlar ve bunda da başarıya ulaşıyorlar.

 • Nurdane

  Son derece kaliteli elektrik süpürgelere sahip olduğunu duyduğum için tercihim Rowenta markasından yana oldu. İlk dönemlerde satın almış olduğum Rowenta marka elektrik süpürgesinden gayet memnundum. Ancak ilerleyen dönemlerde elektrik süpürgesi eskiye nazaran kötü bir performans sağlıyordu. Temizlik konusunda pek memnun edici değildi. Bende teknik bilgiye sahip olmadığımdan dolayı soluğu hemen Rowenta Servis Buca adresinde aldım. Rowenta Servis Buca adresi yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunun basit bir arızadan kaynaklı olarak karşımıza çıktığını belirtti. Bundan sonraki süreç içinde nelere dikkat etmemiz gerektiği hakkında uyarılarda bulundu. Gerçekten oldukça ilgili ve hızlı bir servis ekibi vardı. Oldukça memnun kaldığımız bir süreç oldu.

 • Aslınur

  Elektrik süpürgemiz artık tam olarak beklentilerimize uymadığından dolayı değiştirmeye karar verdik. Bu dönemde dikkatimizi en çok Rowenta marka bir elektrik süpürgesi çekmişti. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde kullandığımız cihazın motoru aniden durdu. Sorunun neden olduğunu araştırsakta bir türlü çözüme varamadık. Elektrik süpürgesinde karşımıza çıkan bu sorundan nasıl kurtuluruz önerilerinizi bekliyoruz.

 • Alp

  Bucada hangi servis tavsiye olunur?

  • admin

   Çağrı merkezini ararsanız size daha iyi yardımcı olunacaktır.