İzmir

Rowenta Servis Bornova

Rowenta marka süpürge veya herhangi bir cihaza sahipseniz, bu cihaz hakkında uzun zamandan beri sorunlar yaşıyorsanız, o zaman bu sorunu dert etmenize gerek yoktur. Sizler için hizmet vermekte olan Rowenta Servis Bornova ekibi sayesinde cihazınızda aldığınız arıza durumunun anında ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Bornova bölgesinde yaşıyorsanız ve İzmir için bir servis arayışındaysanız, o zaman Rowenta Bornova servisi ile iletişime geçerek, servis talebinizi anında iletebilirsiniz. Sorunun birkaç adımda çözülmesine olanak sağlayan ekip sayesinde, elektronik cihazlarda yaşadığınız sıkıntılarda ortadan kalkmış olacaktır.


Rowenta Servis Bornova

ATA TEKNİK
71.Sokak No:26/B Erzene Mah. Bornova İZMİR
(232) 342 33 22
Pazartesi-Cuma : 08:34 – 18:42
Cumartesi : 09:05 – 17:11

8 Yorum

 • Reply
  Aydan Ulaşır

  2017 yıl başına girerken annem yıl başı hediyesi olarak Rowenta elektrikli süpürge almıştım. İlk başlarda severek kullanıyordu fakat sonraları eski süpürgesini kullanmaya devam ettiğini bu süpürgeden hiç verim alamadığını söyledi. Ben de test amaçlı çalıştırdım ve süpürgenin iyi çekmediğini gördüm. Bornova’da yaşadığımız için Ata Teknik’e ulaştım ve servis talebi oluşturdum. Tamiri gerçekleştirdiler şu an sorunsuz ve iyi durumda çalışıyor umarım tekrardan bozulmaz.

 • Reply
  Simge Dumankaya

  Geçen sene reklamların büyüsüne kapılıp Rowenta Silence Force elektrikli süpürge almıştım. Kullanmaya başladığımdan bu yana reklamlarda anlatıldığı gibi olmadığını farkettim. Özkanlar tarafında oturuyorum ve internetten bu servise ulaştım yetkili servis olduğu için garanti kapsamında süpürgeyi teslim ettim. Fabrika çıkışlı bir hata sebebiyle ürünümün performansının böyle olduğunu söylediler ve değişimini gerçekleşti. İşini gerçekten iyi yapan Bornova bölgesi’nin en iyi servis firması diyebilirim.

  • Reply
   admin

   Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 • Reply
  Reyhan Nakış

  Rowenta şarjlı süpürgeyi evin küçük yerlerinde ufak tefek temizlenecek yerler olduğunda kullanmak için almıştım. Fakat bataryası ile yaşadığım sorun ve parçalarının pahalılığı beni yıldırdı adeta. Evka-3’de oturuyorum ve bu firmaya facebook üzerinden ulaştım. Sorunlarımı anlattım ve servis gönderdiler. Gelen ekipler sorunu hızlı bir şekilde çözdüler. Kullanımı yanlış yaptığım için batarya’nın ömrünü bu yüzden kısaltmışım. Uzun zamandır sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim.

 • Reply
  Bornova Rowenta Servis Her Daim Hizmetinizde « Kimya Eğitim Sitesi Test Soruları Konular Haberler ve Firmalar

  […] toz torbalarında takılı kalan kirler süpürgenin performansının düşmesine neden olabiliyor. Rowenta Servis Bornova ekibi bunun altını çizerken, mutlaka düzenli bakımın ihmal edilmemesini […]

 • Reply
  AHMET GEÇGEN

  Hepa filtre bulunuyor mu sizde ?

  • Reply
   admin

   Evet Ahmet bey tüm modellerin filtreleri bulunmaktadır.

 • Reply
  Selahattin Tuğdar

  Rowenta ro 8049 hortumu ve hepa filtresi bulunur mu sizde

Görüşünüzü Paylaşın