İzmir

Rowenta Servis Bornova

Rowenta marka süpürge veya herhangi bir cihaza sahipseniz, bu cihaz hakkında uzun zamandan beri sorunlar yaşıyorsanız, o zaman bu sorunu dert etmenize gerek yoktur. Sizler için hizmet vermekte olan Rowenta Servis Bornova ekibi sayesinde cihazınızda aldığınız arıza durumunun anında ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Bornova bölgesinde yaşıyorsanız ve İzmir için bir servis arayışındaysanız, o zaman Rowenta Bornova servisi ile iletişime geçerek, servis talebinizi anında iletebilirsiniz. Sorunun birkaç adımda çözülmesine olanak sağlayan ekip sayesinde, elektronik cihazlarda yaşadığınız sıkıntılarda ortadan kalkmış olacaktır.


Rowenta Servis Bornova

ATA TEKNİK
71.Sokak No:26/B Erzene Mah. Bornova İZMİR
(232) 342 33 22
Pazartesi-Cuma : 08:34 – 18:42
Cumartesi : 09:05 – 17:11

 • Aydan Ulaşır

  2017 yıl başına girerken annem yıl başı hediyesi olarak Rowenta elektrikli süpürge almıştım. İlk başlarda severek kullanıyordu fakat sonraları eski süpürgesini kullanmaya devam ettiğini bu süpürgeden hiç verim alamadığını söyledi. Ben de test amaçlı çalıştırdım ve süpürgenin iyi çekmediğini gördüm. Bornova’da yaşadığımız için Ata Teknik’e ulaştım ve servis talebi oluşturdum. Tamiri gerçekleştirdiler şu an sorunsuz ve iyi durumda çalışıyor umarım tekrardan bozulmaz.

 • Simge Dumankaya

  Geçen sene reklamların büyüsüne kapılıp Rowenta Silence Force elektrikli süpürge almıştım. Kullanmaya başladığımdan bu yana reklamlarda anlatıldığı gibi olmadığını farkettim. Özkanlar tarafında oturuyorum ve internetten bu servise ulaştım yetkili servis olduğu için garanti kapsamında süpürgeyi teslim ettim. Fabrika çıkışlı bir hata sebebiyle ürünümün performansının böyle olduğunu söylediler ve değişimini gerçekleşti. İşini gerçekten iyi yapan Bornova bölgesi’nin en iyi servis firması diyebilirim.

  • admin

   Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

 • Reyhan Nakış

  Rowenta şarjlı süpürgeyi evin küçük yerlerinde ufak tefek temizlenecek yerler olduğunda kullanmak için almıştım. Fakat bataryası ile yaşadığım sorun ve parçalarının pahalılığı beni yıldırdı adeta. Evka-3’de oturuyorum ve bu firmaya facebook üzerinden ulaştım. Sorunlarımı anlattım ve servis gönderdiler. Gelen ekipler sorunu hızlı bir şekilde çözdüler. Kullanımı yanlış yaptığım için batarya’nın ömrünü bu yüzden kısaltmışım. Uzun zamandır sorunsuz çalışıyor teşekkür ederim.

 • AHMET GEÇGEN

  Hepa filtre bulunuyor mu sizde ?

  • admin

   Evet Ahmet bey tüm modellerin filtreleri bulunmaktadır.

 • Selahattin Tuğdar

  Rowenta ro 8049 hortumu ve hepa filtresi bulunur mu sizde

 • Sezen

  Rowenta marka elektrik süpürgemi 10 yıldır kullanıyordum ve hiçbir sorun yaşamamıştım. Geçenlerde bir anda süpürgemin çekmediğini fark ettim. Hatta süpürgem çekmediği gibi çok da fazla ısınıyordu. Hemen Rowenta servis Bornova’yı aradım ve bana teknik ekibi hemen yönlendireceklerini ilettiler. Gerçekten de verdikleri saatte ekip evime kadar geldi.
  Rowenta servis Bornova elektrik süpürgemi kontrol ettiğinde süpürgenin tıkandığını ve zorlandığından dolayı ısınma yaptığını belirtti. Yanlış torba kullandığımdan dolayı bu durum oluşmuş. Bana hemen ürünüme uygun olan süpürge torbalarını söylediler ve süpürgemi hızlı bir şekilde onardılar. Şimdi elektrik süpürgem yine eskisi gibi çalışıyor. Teknik ekiplerine hemen destek verdikleri için çok teşekkür ederim.

 • Songül

  Rowenta’ nın iyi para vererek aldığım elektrikli süpürgesinin kullanımından çok memnunum. Gerçekten çok iyi bir performansı var ve her şeyi zorlanmadan çekebiliyor. Ama son zamanlarda çalışırken aşırı ısınmaya başladı. Sanki motoru yanacakmış gibi ısınıyor. Temizliği yarıda kesip, makineyi biraz dinlendirip, soğutuyorum. Sonra tekrar kullanmaya devam ediyorum durumuna kadar geldi sorun. Sorunun ne olduğunu tam anlayamadığım için servis çağırmadan kendimde çözemiyorum. O yüzden internetten bulduğum kadarıyla Bornovo’da en iyi elektrikli süpürge servis firması Rowenta Servis Bornova şubesi sanırım. Onları aramayı düşünüyorum. Daha önce firmayı kullandınız mı? Kullandıysanız nasıl bir firma bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Çünkü gereksiz yere fahiş fiyatlar da ödemek istemiyorum.

 • Burçak

  Elektrik süpürgesi konusunda son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkardığından dolayı tercihimizi bu markadan yana kullandık. Özellikle kaliteli ve ekonomik modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi modeli ilk dönemlerde oldukça memnun edici bir yapıya sahipken, ilerleyen dönemlerde anlamadığımız bir şekilde etkili bir temizlik sunmamaya başladı. Teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı konuyu hemen Rowenta Servis Bornova adresine danıştık. Servis yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen sonrasında basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirtti. Çok kısa bir süre içinde sorunu çözerek elektrik süpürgesini bize yeniden teslim ettiler. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Seray

  Elektrik süpürgemiz artık isteklerimizi tam olarak karşılayamadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde çevremizden aldığımız önerilere bağlı olarak Rowenta marka elektrik süpürgesinde karar kıldık. Cihaz bugüne kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak artık eskisi gibi iyi temizlememeye başladı. Eski performansıyla karşılaştırdığımızda bariz bir şekilde sorunlar olduğunu görüyoruz.

  • Sultan

   Rosetta silince force ekstreme cyclonic süpürgemin ana başlığı kırıldı üçgeni kullanıyorum oda kollarımı yoruyor .yedek başlık varmı varsa fiyat nedir?

 • Esra

  Rowenta rain force 2600w süpürgemizin su haznesi iş görmez halde. Yedek parçayı (su haznesini) nereden temin edebiliriz ? Yardımcı olursanız seviniriz.

 • Onur Ercan

  Rowenta marka bir tost makinamız var. Isındığında, kırmızı ışık sönüp termostat devreyi açınca toprak kaçak sigortası atıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

  • admin

   Merhaba, yukarıda bilgileri yer alan servis ile iletişime geçebilirsiniz.