İzmir

Rowenta Servis Karabağlar

Rowenta marka süpürgeye sahipseniz ve Karabağlar içinde bir servis bulamamaktan yakınıyorsanız, artık doğru yerdesiniz. Rowenta servislerini daha kolay bulabilmeniz için size yardımcı olacak sitemiz, sorunun hızla ortadan kaldırılmasına yönelik sonuçlar verecektir. Rowenta Servis Karabağlar adresinin iletişim telefonu ve adresi üzerinden, yaşadığınız arıza durumu için servis talebinde bulunabilirsiniz. İzmir ilinde yaşayanların en büyük sıkıntılarından biri haline gelen servis bulma sorununa bu şekilde pratik bir çözüm getiren adresimiz, uzun zamandan beri şikayetleri süren konuyu bitirecektir. Elektrikli süpürge veya diğer cihazlardaki sorunun çözebilmek adına bu adresten yardım alabilirsiniz.


Rowenta Servis Karabağlar

3 M SERVİS
İnönü Cad. 3/1 Sok. No:4/A Üçkuyular İZMİR
(232) 285 16 06
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Nur Doğan

  İnternetteki iyi yorumları okuyarak aldığım Rowenta elektrikli süpürgemden hiç memnun değildim. Nerdeyse hala sıfır ayarında olmasına rağmen hiç iyi temizlemiyordu. Karabağlar büyük bi yer ve yetkili servis aramaya başladım. Bozyaka’da yaşıyorum yetkili servis Üçkuyulardaymış. Buna rağmen çok hızlı şekilde geldiler. Cihazı teslim ettim ama üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hala gelmedi bana buradan yardımcı olabilir misiniz ?

 • Nimet Ersan

  Rowenta Compact Power Cyclonic 750W elektrikli süpürge aldım. 750W olmasına rağmen evimde hiç bi yeri süpüremiyorum ve halıda kaymıyor. Tam bir işkence oldu bu süpürge bana 1 aydır falan kullanıyorum. Ama her hangi bir yerinde kırıp ya da çizik hiç bir şey yok. Değişimi yapılır mı ? Bunun hakkında araştırmalar yaptım İnternet’de ama Karabağlar bölgesi’nin yetkilisi olarak burayı buldum. Umarım en kısa sürede mesajıma cevap verirsiniz.

  • admin

   Merhaba Nimet hanım,

   İletişim numarasından irtibata geçerseniz eğer arkadaşlar sizi yönlendirecektir. İyi günler dileriz.

 • Rowenta İzmir Süpürge Servisi 7/24 Yanınızda! - Bilgi Rehberi

  […] Rowenta Servis Karabağlar ekibi özellikle süpürgelerin bakımının belirli bir düzen altında devam etmesi gerektiğini öneriyor. Gün boyunca sürekli olarak işimizin düştüğü bu makinelerin sık sık filtre ve toz torbalarına dikkat etmek şart. […]

 • Cemile Kara

  Merhabalar;

  Geçenler aldığım Rowenta elektrikli süpürgemin hortumunda yırtılma meydana geldi ve değişmesi gerekiyor kullanamıyorum. Burada bulunan numarayı 3 kez aramama rağmen bir türlü ulaşamadım. Fiyatı ve servis ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Numaramı bıraksam geri dönüş yapar mısınız ?

 • Gülçin Altun

  Rowenta elektrik süpürgemin filtresini değiştirmek istiyorum yedeğini sizden temin edebilir miyim ?
  Burada yazan numarayı arıyorum ama ulaşamıyorum???

 • Aysu

  Rowenta marka el süpürgelerini çok övdükleri için gidip onlardan aldım. Özellikle koltuk üstlerinde köpek tüyü fazlaca olduğu için bu süpürge ile koltukları temizleyeceğimi düşündüm. El süpürgesi tam şarj iken oldukça iyi bir çekim gücüne sahip ama şarjı biraz azalınca çekim gücü hemen düşüyor. Uzun yıllar kullanmış olsam gayet normal karşılanabilir, fakat daha aldığım ilk günden beri böyle. Sürekli şarj etmeme rağmen 20-25 dakika anca kullanabiliyorum. Rowenta servis Karabağlar şubesini arayarak sorunu anlattım, şarjı düştüğünde performansın da düşmesinin normal olduğunu söylediler. Daha sonra filtrelerinin temizlenmesi ve bakımlarının yapılması için Karabağlar Rowenta servisine götürdüm. Fakat performans ile ilgili hiçbir şey değişmedi. Bu konuda servisin yapabileceği pek bir şey yok, sorun cihazların bu modelinde sanırım. Üstelik en çok tavsiye edilen ve övülen süpürge bu, diğerlerini siz düşünün.

 • Gül

  Daha önce her kullandığım cihaz arızalandığında garanti süresi dolmamış olduğundan yetkili servisini çağırıp, arızayı onartıyordum. 7 yıl kadar önce aldığım Rowenta elektrikli süpürgenin garanti süresi haliyle doldu ve geçen gün arızalandığında ilk defa bir ürün için özel servis firmasına başvuruda bulundum. Rowenta Servis Karabağlar firmasının telefon numarasını internetten buldum ve aradım. İlk ön görüşmede çok memnun kaldığım gibi üründeki sorunu çok uygun fiyatlara çözdüler. İnternette servislerle ilgili sürekli söylenen fahiş fiyatlandırma gibi bir durum söz konusu olmadı. Aksine bana çözüm iki alternatif sundular ve bu alternatiflerden benim seçmemi istediler. Doğrudan pahalı olanını da bana sormadan yapıp, parasını isteyebilirlerdi ama öyle yapmadılar.

 • Sevim

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi için arayışa girmiştik. O dönemde çevremiz tarafından en fazla önerilen marka Rowenta oldu. Bizde bu markanın elektrik süpürgesi modellerine kısa bir göz attıktan sonra aradığımız modeli bulduk. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi birkaç ay dolmadan çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Özellikle eski çalışmasına göre kıyaslandığında oldukça gürültülü bir ses düzeyine sahipti. Bu rahatsız edici sesten kurtulmak için soluğu hemen Rowenta Servis Karabağlar adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında bakımdan kaynaklı konulardan dolayı bu sorunun ortaya çıktığını belirtti. Bize bakım aşamasına dair çok önemli tüyolar verdi. Bunlara dikkat ettikten sonra bir daha kesinlikle böyle bir sorunla karşılaşmadık.

 • Selen

  Elektrik süpürgemiz artık tam olarak bizim ihtiyaçlarımıza uymadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın aldık. Satın aldığımız bu elektrik süpürgesi ilk dönemler içinde aradığımız performansı sunuyordu. Ancak ne olduysa son günlerde çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Elektrik süpürgesi neden gürültülü çalışır, konu hakkındaki çözüm önerilerinizi merakla bekliyoruz.