İzmir

Rowenta Servis Karabağlar

Rowenta marka süpürgeye sahipseniz ve Karabağlar içinde bir servis bulamamaktan yakınıyorsanız, artık doğru yerdesiniz. Rowenta servislerini daha kolay bulabilmeniz için size yardımcı olacak sitemiz, sorunun hızla ortadan kaldırılmasına yönelik sonuçlar verecektir. Rowenta Servis Karabağlar adresinin iletişim telefonu ve adresi üzerinden, yaşadığınız arıza durumu için servis talebinde bulunabilirsiniz. İzmir ilinde yaşayanların en büyük sıkıntılarından biri haline gelen servis bulma sorununa bu şekilde pratik bir çözüm getiren adresimiz, uzun zamandan beri şikayetleri süren konuyu bitirecektir. Elektrikli süpürge veya diğer cihazlardaki sorunun çözebilmek adına bu adresten yardım alabilirsiniz.


Rowenta Servis Karabağlar

3 M SERVİS
İnönü Cad. 3/1 Sok. No:4/A Üçkuyular İZMİR
(232) 285 16 06
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Yorum

 • Reply
  Nur Doğan

  İnternetteki iyi yorumları okuyarak aldığım Rowenta elektrikli süpürgemden hiç memnun değildim. Nerdeyse hala sıfır ayarında olmasına rağmen hiç iyi temizlemiyordu. Karabağlar büyük bi yer ve yetkili servis aramaya başladım. Bozyaka’da yaşıyorum yetkili servis Üçkuyulardaymış. Buna rağmen çok hızlı şekilde geldiler. Cihazı teslim ettim ama üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen hala gelmedi bana buradan yardımcı olabilir misiniz ?

 • Reply
  Nimet Ersan

  Rowenta Compact Power Cyclonic 750W elektrikli süpürge aldım. 750W olmasına rağmen evimde hiç bi yeri süpüremiyorum ve halıda kaymıyor. Tam bir işkence oldu bu süpürge bana 1 aydır falan kullanıyorum. Ama her hangi bir yerinde kırıp ya da çizik hiç bir şey yok. Değişimi yapılır mı ? Bunun hakkında araştırmalar yaptım İnternet’de ama Karabağlar bölgesi’nin yetkilisi olarak burayı buldum. Umarım en kısa sürede mesajıma cevap verirsiniz.

  • Reply
   admin

   Merhaba Nimet hanım,

   İletişim numarasından irtibata geçerseniz eğer arkadaşlar sizi yönlendirecektir. İyi günler dileriz.

 • Reply
  Rowenta İzmir Süpürge Servisi 7/24 Yanınızda! - Bilgi Rehberi

  […] Rowenta Servis Karabağlar ekibi özellikle süpürgelerin bakımının belirli bir düzen altında devam etmesi gerektiğini öneriyor. Gün boyunca sürekli olarak işimizin düştüğü bu makinelerin sık sık filtre ve toz torbalarına dikkat etmek şart. […]

 • Reply
  Cemile Kara

  Merhabalar;

  Geçenler aldığım Rowenta elektrikli süpürgemin hortumunda yırtılma meydana geldi ve değişmesi gerekiyor kullanamıyorum. Burada bulunan numarayı 3 kez aramama rağmen bir türlü ulaşamadım. Fiyatı ve servis ücreti hakkında bilgi almak istiyorum. Numaramı bıraksam geri dönüş yapar mısınız ?

 • Reply
  Gülçin Altun

  Rowenta elektrik süpürgemin filtresini değiştirmek istiyorum yedeğini sizden temin edebilir miyim ?
  Burada yazan numarayı arıyorum ama ulaşamıyorum???

Görüşünüzü Paylaşın