İzmir

Rowenta Servis Çiğli

İzmir Çiğli’de yaşıyorsanız Rowenta servisiyle kolay şekilde iletişim kurabilmek adına sitemizden yararlanabilirsiniz. Uzun zamandan beri Rowenta marka ürünlerle başınız dertte ise ve sorunun ortadan kaldırılması için acilen bir şeyler yapmak istiyorsanız, mutlaka cihazınızı bir servise götürmelisiniz. Bu sayede kısa sürede sonuç aldığınızı fark edeceksiniz. Rowenta Servis Çiğli‘de bulunan servislerin telefon ve adresleri aşağıdaki gibi olup, bu adres yardımıyla arıza sorunlarının üstesinden gelebilirsiniz. Rowenta elektrikli süpürge veya diğer teknolojik cihazlar için kullanacağınız bu adres, hızlı adımlarla cihazın eski haline dönmesine olanak sağlayacaktır.


Rowenta Servis Çiğli Çalışkan Galeri
Anadolu Cad. No:975 Çiğli – İzmir
0232 394 20 61
Hafta İçi : 08:17 – 18:22
Cumartesi : 09:26 – 18:08


Rowenta Servis Çiğli

Çelik Halı
8001 Sok. No:21/A Çiğli
0232 329 82 22
İş Günleri : 07:45 – 17:39
Hafta Sonu : 10:01 – 16:06


Efe Soğutma
8001/2 Sokak No:1 İzmir
0232 329 94 10
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 10:21 – 16:13
Pazar : Kapalı


Sa-Ha
Çiğli Kipa Tesco Mağaza İçi, Mağaza No:P-23 Çiğli
0232 329 39 60
Hafta İçi : 07:01 – 21:11
Hafta Sonu : 11:07 – 18:44

 • Serap

  Anneler günü için kızımın aldığı rowenta markalı süpürge ilk kullandığım anda elimde kaldı diyebilirim. Süpürge torbasız yeni modellerden fakat ilk çalıştırdığım anda kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Süpürge ile baya uğraştım fakat yine de bir türlü çalıştıramadım. Garanti kapsamında olan süpürgeyi servise götürdüğümde motorun yanmış olduğunu söylediler ve kullanıcı hatası olarak görüldü. Bu durumdan oldukça mustarip olduğumu belirtmek isterim. Yeni alınan süpürgenin garanti altına girmemesi, hatta daha ilk defa kullanıma rağmen süpürgenin arıza yapması oldukça kötü bir durum. Çiğli servis bu konuda yardımcı olmaya çalışan tek kişi olsa da bu durumun acilen düzeltilmesi gerektiğini düşünmekteyim.

 • Nurten Şaşmaz

  Rowenta süpürge daha bir kaç gün önce aldığım bir süpürge. Satıcının çok ısrarıyla ve övgüsüyle aldığım bir süpürge. Gelir gelmez çalıştırdım ama borusu elimde kaldı takmaya çalışırken hiç zorlamadığım halde elimde kaldı ve ucu kırıldı. Hemen Rowenta süpürge aldığım yere gittim ve kesinlikle hiç ilgilenilmedi. Sattık mal bizden çıktı dediler resmen. Araştırmalar yaptım servise göndermem gerekiyordu iyi ki çiğlide yetkili servisi varmış zaten çiğlide oturduğum için hemen oraya gönderdim. Geri gediğinde yedek parçası bulunmuş bir şekilde il aldığımdan daha sağlam olduğu şekilde elime geldi yetkili servise ayrıca teşekkür ederim. Rowenta süpürgem ilk günkünden kat ve kat daha sağlam, çekiş gücü daha yüksek.

 • İnci E.

  Ben Rowenta dan elektrikli süpürge aldım. Ama maalesef hiç memnun kalamadım. İlk aldığımda bir kaç kere kullandım ben beceremiyorumdur belki dedim ama yok kesinlikle süpürmüyor resmen süpürge süpürmüyor. Bir daha bu markadan bir şey almayı kesinlikle düşünmüyorum. Hayır duyulmuş bir marka ve fiyatları da hiç uygun değil. Buna nazaran bu şekilde kötü olması hiç mantıklı değil. Fiyat pahalı, övgü çok ama bildiğinin küçük bir kırıntıyı bile almıyor. Nedense alması da mümkün değil gibi. Araştırdım. Çiğlide oturuyorum burada Rowenta Süpürge servisi varmış servise yolladım şuan bir sıkıntı yaşamamaktayım. Keşke daha önce yollasaymışım da şu süpürgeyle bu kadar uğraşmak zorunda kalmasaydım.

 • Aslı

  1 ay önce kadar Rowenta marka bir elektrikli süpürge aldım. Daha kutusundan çıkarırken sürahi gibi görünen toz haznesini yerinden çıkardım. Tekrar taktım ama gevşek oldu ve kendi kendine tekrar düştü. Bir şeyi yanlış yaptığımı ya da bilmeden bir zarar verdiğimi düşündüğüm için Çiğli Rowenta servisine götürdüm. Filtreyi neden getirmediniz diye sorduklarında şaşırdım çünkü kutudan herhangi bir filtre falan çıkmadı. Olması lazım dediler, baktılar ama yok. Meğerse toz haznesi filtre olmadığı için durmuyormuş. Rowenta’yı aradım durumu anlattım ama kutudan çıkmadığına inandıramadım. Rowenta servis Çiğli’de daha önce hiç böyle bir problemle karşılaşmadıklarını söylediler. Kimseyi inandıramadığım için 80 TL vererek yeni filtre aldım. Teşekkürler Rowenta.

 • Evşen

  Geçen sene ciddi bir rakam ödeyerek satın aldığım Rowenta Silence Force 4a elektrik süpürgesi başlığı çıktı. Ben de bunun üzerine Rowenta servis Çiğli şubesine başvurdum. Sağolsunlar, hemen gelip taktılar. Ancak, eşimin süpürgeyi tekrar kullandığı ilk gün başlık tekrardan çıkmış. Ben de Çiğli Rowenta servis numarasını tekrar arayarak değişim talep ettim. Bana ürün garantiye girdiği için sorun olmayacağını söylediler. Rowenta süpürgeye çok para vererek almıştım. Elektrik süpürgesi başlığı, garantiye girmiyor olsaydı gerçekten çok üzülürdüm. Başka markalardan elektrik süpürgesi satın alıp ilk kullanımda sorun yaşayan ancak garantiye girmediği için ürününü değiştiremeyen tanıdıklarımız var. Ancak, Rowenta’da böyle bir sorun yok. Uyanıklık yapmak adına insanların hakkını yemiyorlar.

 • Selma

  Rowenta markasının elektrikli süpürgeleri Çiğli’de çok kullanıyormuş. Bende kullandığım Rowenta elektrikli süpürge arızalanınca bunu öğrendim. Çünkü elektrik süpürgesi arızası için çağırdığım süpürge servisi çok fazla yoğunluk olduğundan en erken 2 gün sonra gelebileceklerini söyledi. Yapacak bir şey olmadığı için 2 gün sonraya verdikleri randevuyu kabul ettim. Ama bu şekilde elektrik süpürgesi için bu denli yoğunluk olması da bana çok garip geldi. Ya da bu kadar yoğunlarsa ve Çiğli ilçesinin tamamına bakıyorsan biraz daha geniş kadro kurman gerek diye düşünüyorum. Daha önce hizmetlerini kullanmadığım için işlerinde nasıl olduklarını bilmiyorum ve olumsuz bir yorum yazmak istemedim. Sadece Rowenta Servis Çiğli firması ile ilgili bu durum farklı geldi bana onu belirtmek istedim belki çözüm olur diye.

 • Şükran

  Elektrik süpürgemiz bozulduğunda çevremiz tarafından bir hayli fazla övülen Rowenta markasında karar kıldık. Her açıdan tam olarak bizim aradığımız seçeneklerden biri gibi gözüküyordu. Satın aldığımız elektrik süpürgesi modeli ilk dönemlerde memnun edici bir çalışma şekline sahipken ilerleyen dönemlerde temizlik konusunda eskiyi aratan bir yapıya ulaştığını fark ettik. Sorunu çözmek ve acil bir şekilde bu durumdan kurtulabilmek için soluğu hemen Rowenta Servis Çiğli adresinde aldık. Rowenta Servis Çiğli adresi yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında basit arıza nedeniyle bu tarz bir durumun karşımıza çıktığını belirtti. Sorunu çok kısa bir süre içinde çözen servis ekibi bize cihazı ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

 • Tuğçe

  Elektrik süpürgemiz artık temizlik konusunda pek etkili olmadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde yapmış olduğumuz araştırmaların sonucunda bizim için en doğru seçeneğin Rowenta marka elektrik süpürgesi olduğunu anladık. Bugüne kadar sorunsuz çalışan cihaz şimdilerde dışarı toz üflemeye başladı. Elektrik süpürgesi neden dışarı toz üfler, bu konuya ilişkin tavsiyelerinizi bekliyoruz.