İzmir

Rowenta Servis Çiğli

İzmir Çiğli’de yaşıyorsanız Rowenta servisiyle kolay şekilde iletişim kurabilmek adına sitemizden yararlanabilirsiniz. Uzun zamandan beri Rowenta marka ürünlerle başınız dertte ise ve sorunun ortadan kaldırılması için acilen bir şeyler yapmak istiyorsanız, mutlaka cihazınızı bir servise götürmelisiniz. Bu sayede kısa sürede sonuç aldığınızı fark edeceksiniz. Rowenta Servis Çiğli‘de bulunan servislerin telefon ve adresleri aşağıdaki gibi olup, bu adres yardımıyla arıza sorunlarının üstesinden gelebilirsiniz. Rowenta elektrikli süpürge veya diğer teknolojik cihazlar için kullanacağınız bu adres, hızlı adımlarla cihazın eski haline dönmesine olanak sağlayacaktır.


Rowenta Servis Çiğli Çalışkan Galeri
Anadolu Cad. No:975 Çiğli – İzmir
0232 394 20 61
Hafta İçi : 08:17 – 18:22
Cumartesi : 09:26 – 18:08


Rowenta Servis Çiğli

Çelik Halı
8001 Sok. No:21/A Çiğli
0232 329 82 22
İş Günleri : 07:45 – 17:39
Hafta Sonu : 10:01 – 16:06


Efe Soğutma
8001/2 Sokak No:1 İzmir
0232 329 94 10
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 10:21 – 16:13
Pazar : Kapalı


Sa-Ha
Çiğli Kipa Tesco Mağaza İçi, Mağaza No:P-23 Çiğli
0232 329 39 60
Hafta İçi : 07:01 – 21:11
Hafta Sonu : 11:07 – 18:44

3 Yorum

 • Reply
  Serap

  Anneler günü için kızımın aldığı rowenta markalı süpürge ilk kullandığım anda elimde kaldı diyebilirim. Süpürge torbasız yeni modellerden fakat ilk çalıştırdığım anda kendiliğinden kapandı ve bir daha açılmadı. Süpürge ile baya uğraştım fakat yine de bir türlü çalıştıramadım. Garanti kapsamında olan süpürgeyi servise götürdüğümde motorun yanmış olduğunu söylediler ve kullanıcı hatası olarak görüldü. Bu durumdan oldukça mustarip olduğumu belirtmek isterim. Yeni alınan süpürgenin garanti altına girmemesi, hatta daha ilk defa kullanıma rağmen süpürgenin arıza yapması oldukça kötü bir durum. Çiğli servis bu konuda yardımcı olmaya çalışan tek kişi olsa da bu durumun acilen düzeltilmesi gerektiğini düşünmekteyim.

 • Reply
  Nurten Şaşmaz

  Rowenta süpürge daha bir kaç gün önce aldığım bir süpürge. Satıcının çok ısrarıyla ve övgüsüyle aldığım bir süpürge. Gelir gelmez çalıştırdım ama borusu elimde kaldı takmaya çalışırken hiç zorlamadığım halde elimde kaldı ve ucu kırıldı. Hemen Rowenta süpürge aldığım yere gittim ve kesinlikle hiç ilgilenilmedi. Sattık mal bizden çıktı dediler resmen. Araştırmalar yaptım servise göndermem gerekiyordu iyi ki çiğlide yetkili servisi varmış zaten çiğlide oturduğum için hemen oraya gönderdim. Geri gediğinde yedek parçası bulunmuş bir şekilde il aldığımdan daha sağlam olduğu şekilde elime geldi yetkili servise ayrıca teşekkür ederim. Rowenta süpürgem ilk günkünden kat ve kat daha sağlam, çekiş gücü daha yüksek.

 • Reply
  İnci E.

  Ben Rowenta dan elektrikli süpürge aldım. Ama maalesef hiç memnun kalamadım. İlk aldığımda bir kaç kere kullandım ben beceremiyorumdur belki dedim ama yok kesinlikle süpürmüyor resmen süpürge süpürmüyor. Bir daha bu markadan bir şey almayı kesinlikle düşünmüyorum. Hayır duyulmuş bir marka ve fiyatları da hiç uygun değil. Buna nazaran bu şekilde kötü olması hiç mantıklı değil. Fiyat pahalı, övgü çok ama bildiğinin küçük bir kırıntıyı bile almıyor. Nedense alması da mümkün değil gibi. Araştırdım. Çiğlide oturuyorum burada Rowenta Süpürge servisi varmış servise yolladım şuan bir sıkıntı yaşamamaktayım. Keşke daha önce yollasaymışım da şu süpürgeyle bu kadar uğraşmak zorunda kalmasaydım.

Görüşünüzü Paylaşın