İzmir

Rowenta Servis Narlıdere

Rowenta Servis Narlıdere adresi üzerinden Rowenta ürünlerinde yaşadığınız tüm sorunları kısa bir sürede ortadan kaldırabilirsiniz. İzmir ilinde yaşayanların yararlanabileceği bu servis sayesinde artık teknolojik ürünlerde yaşanan arıza durumlarına bir son verilecek. Teknolojik cihazlarda yaşadığınız bu arıza sorunlarından dolayı üzülmenize artık hiç gerek yoktur. Sizlerde Rowenta elektrikli süpürge veya kişisel aletler gibi bir cihaza sahipseniz, o zaman tüm cihazlarınız için tek bir adresten yardım alabilirsiniz. Yorulmadan ve zaman kaybetmeden sizler de Narlıdere’de bulunan servise ulaşarak sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz.


Rowenta Servis Narlıdere

Ege Elektrik
Atatürk Mah.Kazımdirik Cad.No 51/A Güzelbahçe – İzmir
0232 234 23 45
Hafta İçi : 09:27 – 19:56
Cumartesi : 11:28 – 18:23


Rowenta Servis Narlıdere N.İ.Ün Tekst. Mobilya
Mithatpaşa Cad. No:349/D Güzelbahçe – İzmir
0232 234 65 34
İş Günleri : 07:38 – 23:49
Cumartesi : 10:45 – 18:19


Tunca Elektrik
Mithatpaşa Cad. 76 Sok No:10/A Güzelyalı – İzmir
0232 246 40 62
Hafta içi: 08:30 – 18:30
Cumartesi-Pazar : 09:00 – 17:00


Alibey Gıda Ve Temel İhtiyaç Maddeleri
510 Sok. No:25/A Bahçelievler Hatay – İzmir
0232 228 15 11
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Durakoğlu Ticaret
236 Sok. No:16/A Hatay – İzmir
0232 232 84 05
Hafta İçi : 07:58 – 22:49
Hafta Sonu: 12:33 – 19:53

 • Burcu Susayan

  Geçen ay erkek arkadaşımın Annesinin doğum günüydü. Ona hediye almak istedim. Elektrik süpürgesinin bozuk olduğunu biliyordum. Mağazaya gittim. Elemanların övgüsüyle Rowenta süpürge ile tanıştım. Markadan pek anlamadığım için onlara sormak zorundaydım zaten o kadar övdüklerine göre iyi bir makinedir diye düşündüm çünkü iyi bir makine almak zorundaydım. Rezil olmak istemezdim. Rowenta Süpürge aldım ve hiç denemeden Doğum gününde hediye ettim. Zaten erkek arkadaşımın annesi asla böyle bir şeyi bana söylemez erkek arkadaşımdan duydum hiç güzel çalışmıyormuş. Rezil oldum. İyi ki Narlıdere de servisi varmış servise gönderdik. Şimdi çok güzel çalışıyor. Birde pahalı olursa iyi olur diyerek almıştım. Denemeden almayalım ürünleri.

 • Müge

  Süpürgemin kablo sarıcısında sorun var. Bir türlü toplamıyor. Ayrıca bakımını yaptırıp filtrelerin de değişmesini istiyorum. Tahminen fiyatı ne kadardır bu işlemlerin?

 • Ceylan

  Sanırım 7 ya da 8 sene önce kadar annem Rowenta’dan bir elektrikli süpürge aldı. Süpürgeden hala çok memnun ki zaten çok beğenerek almıştı. Fakat geçenlerde hortumu makineye bağlayan plastik aparat kırıldı. Rowenta servis Narlıdere’de nerede var baktım ve bulduğum bir tanesine gittim. Fakat bu parçanın olmadığını söyledi. Firmayı aradım, artık bu parçanın üretilmediğini söylediler. En fazla 10 liralık plastik bir parça için gayet memnun olduğum elektrikli süpürgeyi değiştirmek çok saçma. Ama parçası yok bulamadım.
  Tekrar Narlıdere Rowenta servisine gittim. Nasıl yaptıysa işinin ehli usta bir şekilde hortumu tutturdu. Fakat Rowenta gibi bir marka ürününün parçasını üretmeyi durduruyorsa bile stoklarında bulundurması gerekmiyor mu?

 • Ayşen

  Eşim bugün elektrikli süpürgeyi kullanırken aniden arkasındaki filtre kısmından tozu dışarıya atmaya başlamış. Üstelik süpürgeyi çalıştırmadan önce torbasını yeni takmış ve filtresini de geçen gün temizlemiş. O yüzden dolması ya da filtresinin tıkanması gibi bir durum söz konusu değil. Doğru takıp takmadığını da kontrol ettik onda da sorun yok. Böyle bir şeyi elektrikli süpürge neden yapar anlayamadık. Biraz korkarak Rowenta Servis Narlıdere firmasını aradık. Sabah aradık, öğleden sonra hemen geldiler. Korktuğumuz gibi de olmadı. Cihaza baktılar ve hemen sorunu anlayıp, çözdüler ve üzerine de çok cüzi bir servis ücreti aldılar. Açıkçası böyle bir şeyi hiç beklemiyorduk. Eğer sizde Rowenta kullanıyorsanız süpürge servisi için bu firmaya rahatlıkla başvurabilirsiniz.

 • Nuray

  Oldukça kaliteli bir marka olduğundan dolayı yeni elektrik süpürgesini Rowenta markasından seçmeye karar verdim. İlk zamanlarda süpürge tam olarak aradığımız performansa sahipti. Temizlik açısından herhangi bir sıkıntısı yoktu. Ancak ilerleyen dönemlerde eskiye nazaran temizlik performansında düşüşler ortaya çıkmıştı. Sorunun neden olduğunu çözebilmek için soluğu hemen Rowenta Servis Narlıdere adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa bir incelemenin hemen sonrasında bakımdan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Elektrik süpürgesi bakımına dair ufak tüyolarda bulunurken, bundan sonraki süreç içinde nelere dikkat etmemiz gerektiğini belirtti. Gerçekten her açıdan oldukça iyi bir servis süreci olmuştu. Servisin ilgili ekibi ve hızlı yönü oldukça başarılıydı.

 • Gaye

  Elektrik süpürgesinde tercihimizi Rowenta markasından yana kullandık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde kusursuz performans sunarken, şimdilerde bu performansında bariz şekilde düşüşlerin olduğunu gördük. Elektrik süpürgesinde performans düşüklüğünün nedenleri nelerdir, bu konuyu çözmek için neler yapmalıyız önerilerinizi bekliyoruz.