İstanbul

Rowenta Servis Esenyurt

Rowenta Servis Esenyurt Tan Elektrik
Açık Adresi: CUMHURIYET MAH. BIZIMKENT D31 BLOK NO: 134500 BEYLIKDÜZÜ
İrtibat Numarası: 0212 873 01 67
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Ayşen

  Yaklaşık 10 yıldır kullanmış olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgemin son zamanlarda emiş gücünde gözle görülür ölçüde düşüş gözlemledim. İnternetten minik bir araştırmayla makinenin haznesi dolu olduğundan emiş gücünün düşebileceği yazıyordu. Hazneyi temizledim ama hala yerdeki küçük en küçük bir toz zerresini bile çekemeyecek durumda çalışmaya devam ediyordu. Ben de çaresiz bir şekilde Rowenta Servis Esenyurt şubesine ulaştım. Alanında oldukça tecrübeli olan görevliler filtre temizliği yaparak emiş gücünü olması gereken seviyeye çıkardı.

 • Necla

  Rowenta marka elektrik süpürgem çok sesli çalışıyor. Bu gürültü, düşük devirde olsa dahi can sıkıcı bir hal almaya başlamıştı. Tek başıma yapabileceğim bir müdahale olmadığını fark ettim ve ürüne daha fazla zarar vermemek için Rowenta servis ekibini aradım. Esenyurt’ta hizmet veren ve bu bölgenin tamamına ulaşan personel kadrosu, gerçekten ilgili ve samimi insanlar.
  Ürünü kendi ellerimle teslim ettim ve çok kısa bir süre içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim aldığımı da belirtmek isterim. Ben gayet memnun kaldığım için Rowenta kullanıcılarına da özellikle tavsiye etmek isterim. Emin olun sizler de memnun kalacak ve daha az ödeyerek çok daha kaliteli bir servis hizmeti ile tanışacaksınız.

 • Saliha

  Ev aletlerinde ve teknolojik ürünlerde genellikle Rowenta markasını tercih ediyorum. Servis hizmetleri konusunda da gerçekten özel bir yere sahip durumdalar. Elektrik süpürgem ile ilgili bir sorun yaşadığımda hemen Rowenta servis ekiplerini arıyorum. Bu arada düzenli bakım hizmetlerini de tavsiye etmek isterim ve bu konuda görüp görebileceğiniz en iyi hizmeti sunuyorlar.
  Esenyurt’ta bulunan ofislerini ziyaret ettiğimde beni en iyi şekilde misafir ediyor ve ürünler hakkında bilgi veriyorlar. Elektrik süpürgemin düzenli bakımı bu ekibe emanet ve bugüne kadar aldığım hizmetler sayesinde süpürgemin kullanım süresini de en iyi şekilde uzattığımı düşünüyorum. Üstelik diğer servis firmalarına kıyasla daha uygun fiyat sunuyorlar.

 • Suzan

  Rowenta marka süpürge satın almıştım. En başlarda hiçbir sıkıntısı yoktu. Bimeks’ten aldığım için üç yol garanti vermişlerdi. Süpürgeyi en başlarda sorunsuz olarak kullansam da iki yılın sonunda süpürge arızalandı. Ben de çareyi süpürgeyi aldığım yer olan Bimeks’e gitmekte buldum. Ancak, Bimeks, iflas etmiş. Açıkçası, baya üzüldüm ve endişelendim. Bu zamanda, yeni bir süpürge almak kolay değil. Yakın arkadaşlarım, Rowenta servis Esenyurt ile görüşmemi tavsiye ettiler. Rowenta servis Esenyurt müşteri hizmetleri, sağolsun, benim durumumla yakından ilgilendi. Süpürgeyi aldığım yerin kapanmasından dolayı oradaki garanti süresinin geçerli olması adına çok uğraştılar. Sorunum şu ana kadar tam olarak çözülmedi ama yine de onlara çok teşekkür ediyorum.

 • Gül

  Rowenta marka elektrikli süpürgemin bakımını yaptırmak için firma arayışı içerisindeydim. Aslında bugüne kadar birçok farklı adresten hizmet aldım ancak hiçbir şekilde memnun kalmadım. Esenyurt bölgesinde hizmet veren Rowenta servis ekiplerine bir şans vermek istedim ve beni yanıltmadıkları için kendilerine sizlerin huzurunda da teşekkür etmek isterim.
  İşini layıkıyla yapan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bu adres sayesinde ürünüm kusursuz bir şekilde çalışıyor ve ömrünü uzattığımızı düşünüyorum. Eğer sizler de düzenli bakım almak isterseniz bu firma ile iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak ve verdiğiniz paranın karşılığını da fazlasıyla alacaksınız. Bu konuda en iyisi diyebilirim ve hizmet aldığınızda bunu sizler de fark ediyor olacaksınız.

 • Rojda

  Yeni eve taşındığım sıralar Rowenta Silence Force model sessiz elektrikli süpürge satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem geçen hafta yoğun bir gürültüyle çalışmaya başlayınca çok şaşırdım ama ilk başlarda bu durumu umursamasam da sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması moralimi epey bozdu. Bundan dolayı makinemi Rowenta Servis Esenyurt şubesine götürdüm. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen ekip 3 gün içerisinde tamirini yapıp makinemi bana teslim etti.

 • Binnur

  Yıllar önce elektrikli süpürge satın alacağım zaman uzun uzun araştırmalar yapıp Rowenta markasının dönemine göre en lüks süpürgesini satın aldım. Benim için performans açısından parasının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Fakat yakın zamanda çalışırken kötü temizlemeye başladı. Vakit kaybetmeden Rowenta Servis Esenyurt şubesine götürdüm. Teknik servis ekibi sorunun emici başlık fırçlardan kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi yaptı. Şu an tekrar eski performansıyla çalışmaya devam ediyor.

TIKLA SERVİSİ ARA