İstanbul

Rowenta Servis Kağıthane

Kağıthane ilçesinde Rowenta marka elektrikli süpürgeniz için servis arıyorsanız tüm ilçelerin ve semtlerin servislerini tek çatı altında topladığımız platformda bulabilirsiniz. Kağıthane ilçesi ve çevre semtlerinde elektrikli süpürgenizi yaptıracağınız servis arayışlarınız son bulacak. Rowenta servis Kağıthane elektrik süpürgesi tamir ve bakım hizmetleriyle tüm sorunlarınızı geride bırakmaktadır.
Yapılacak her türlü servis işlemi için güncel iletişim ve ulaşım adreslerine ulaşabileceğiniz platformda Rowenta servis Kağıthane ve diğer tüm adresler elinizin altında olacak. Hizmet kalitesinden memnuniyet duyacağınız srvis imkanlarında elektirik süpürgesinin yanı sıra Rowenta marka küçük ev aletleri için de tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz.

FİRMA ADI: Yılmaz Servis
ADRES: EMNİYETEVLERİ MAH. SEYİR CAD.ÇELEBİ MEHMET SOK. NO: 934330 KAĞITHANE
TELEFON: 0212 278 81 19
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Çağlayan – Çeliktepe

 • Suna

  Elektrik süpürgem eskisi kadar iyi çekmiyor ve çok ses çıkarıyor ne yapmam gerekiyor? Teşekkür Ederim

 • Kağıthane Rowenta Süpürge Servisi | Maiotik

  […] sağlamak istiyorsanız Rowenta markaya sahip olan cihazlar size bu konuda yardımcı olacaktır. Rowenta Servis Kağıthane ekibi olarak uzun yıllardan beri cihazlarda meydana gelen problemler konusunda […]

 • Soydan

  Rowenta marka elektrik süpürgesini uzun zamandır kullanıyorum, herhangi bir problemle de karşılaşmadım. Geçen süpürgenin fırçasının altında ki tekerleği kırdım. Bu şekilde kullanılmıyor, hem hareket ettirmek zor oluyor, hem de halıya falan takılıyor. Kağıthane Rowenta Servisine götürdüm. Fakat tekerlek değişimi yapılmıyormuş, komple yeni fırça almam gerekiyormuş. Basit ve küçük bir tekerlek bana oldukça pahalıya mal oldu. Bunu kabul ettim yeni fırça siparişi verdim, fakat Rowenta servis Kağıthane’de fırçanın olmadığını, eski bir model olduğu için bulmanın da zor olacağını söyledi. Mecburen uyumlu başka bir fırça aldım. Kanaatimce bir ürünü satıyorsanız onun parçalarını da uzun yıllar boyunca piyasada bulundurmanız gerekir. Markanın kaliteli olması bunu gerektirir.

 • Nilay

  Elektrikli süpürge alırken üç beş fazla verelim ama kaliteli olsun diyerekten Fakir markasından satın almıştık. Fakat uzun zamandır iyiki bu markadan almışım dediğim elektrikli süpürgemden yanık kokusu gelmeye başladı. Performansında herhangi bir sıkıntı yok ama bu yanık kokusu beni tedirgin etmeye başladı. Daha büyük sorunlara yol açmaması için makineyi açmıyorum. Kağıthane bölgesinde işini düzgün yapan bir teknik servis varsa makinemi göstermek istiyorum.

TIKLA SERVİSİ ARA