İstanbul

Rowenta Servis Kartal

İstanbul’un büyük ilçeleri arasında yer alan Kartal’da Rowenta marka süpürgenizin tamir ve bakımı için en yakın servisin güncel iletişim ve ulaşım bilgilerini sizlerle paylaşmaktadır. Bayanların sıklıkla yaşadığı elektrik süpürgesi kullanım sorunları deneyimli servis ekibi elinden tamir ve bakımı ile sorunsuz kullanım olanağı sunmaktadır. Garantili veya garanti süresi dolmuş Rowenta marka süpürgeniz için Kartal ilçesi ve çevre semtleri için en yakın servis hizmetini bulabilirsiniz.
Rowenta servis Kartal profesyonel servis ekibi ile Rowenta marka elektrik süpürgesi hangi model olursa olsun tüm aksamı için tamir ve bakım hizmeti sağlayabilmektedir. Güncel iletişim bilgileri için aradığınız semtte en yakın servisi kolaylıkla bulabilirsiniz.

FİRMA ADI: Platin Teknik
ADRES: YUKARI MAH. ATATÜRK BULVARI DR. SADIK AHMET SOK. NO: 3/134860 KARTAL
TELEFON: 0216 652 27 58
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Cevizli – Soğanlık – Uğurmumcu – Yakacık

 • Veysi

  Süpürgemi adresimde tamir ettirmek istiyorum. Böyle bir hizmet sunuluyor mu acaba? Şimdiden teşekkürler.

 • Aysel

  Temizlik sırasında elektrik süpürgesi aniden kapanıyor ve 2-3 dakika sonra tekrar çalışmaya başlıyor bunun nedeni nedir?

 • Parça Garantili Rowenta Süpürge Servisi - Aykut Canol

  […] bozulduğunda, bakıma ihtiyaç duyduğunda ya da yeterli performansta çalışmadığında, Rowenta Servis Kartal’ı aramış olduğunuzda, bulunmuş olduğunuz lokasyona göre ürünü sizden alır, kısa süre […]

 • Kartal Rowenta Süpürge Servis Merkezi |

  […] servis sayesinde elektrik süpürgelerinde meydana gelen arızalar kolaylıkla giderilmektedir. Kartal Rowenta Servisi aracılığıyla gerek kullanıcı kaynaklı gerek firma kaynaklı arızaların tespiti […]

 • Emel E.

  Rowenta marka ro3723 3aaa elektrikli süpürge aldım. Bu ilk Rowenta süpürgemde değil. Daha önceki süpürgemde Rowenta markaydı. Ancak bu süpürgede bir sorun yaşıyorum. Çekiş kuvveti pek de güçlü değil. Acaba bu benim aldığım modelle mi alakalı? Acaba Rowenta Servis Kartal süpürgeyi onarabilir mi? astarı yüzünden pahalıya gelsin istemiyorum. Eğer onarılmayacak gibiyse yeni bir tane almayı tercih edicem.

 • Emine öner

  Rowenta xtrem pawer model elektirikli süpürgeyi aldigimdan belli cekim gucuyle alakali sorun yasiyorum en ufak tozu cekmemeye basldi artik kartal rowenta servisi bunu onarabilicek mi acaba

 • Sinem

  Ananem yaşlı bir kadın olduğu için temizlik yapmakta zorlanıyor. Bu yüzden ona yeni bir Rowenta marka süpürge aldım. Fakat süpürgenin ağız kısmı o kadar hantal ki kadın yerinden zor oynatıyor. Halı biraz kabarık ve çekim gücü o kadar yüksek ki hareket ettirmek gerçekten zor oluyor. Kadına iyilik yapayım derken bel ağrısına sebep olmuş olabilirim. Ağız kısmını değiştirmek daha hafif bir şey taktırmak için Kartal Rowenta servisini aradım ama buna uygun başka bir ağız yok. Zaten Rowenta servis Kartal’da bir tane var. Kısacası eğer yaşlı birine elektrik süpürgesi alacaksanız ona uygun bir şey alın. Yoksa böyle benim gibi iyilik yapayım derken, eziyet edebilirsiniz.

 • Azra

  1 yıl önce torbasız süpürge almam gerektiği için, kalitesine güvendiğim Rowenta aldım. Daha önce kullandığım tüm süpürgelerim Rowentaydı ve çok memnundum. Başlarda çok iyi olan süpürge, 1 yılın sonunda tozları çekmemeye başladı. Emiş gücü neredeyse yarı yarıya düştü. Servise götürdüm, doğru dürüst ilgilenmediler bile. Bu modelin yedek parçası olmuyormuş, tamir edilmesi zormuş filan bir sürü şey söylediler. Süpürgeyi bıraktım 10 gün sonra aldım hala aynı durumdaydı. Bende Rowenta Servis Kartal adresini buldum ve oraya götürdüm. 2 gün sonra süpürge tamir edildi ve yine eskisi gibi kaliteli bir şekilde 4 aydır kullanıyorum. Bir servisin yapamadığını diğer servi 2 günde çözdü, arkadaşlara teşekkür ediyorum.

 • Elanur

  Kullanmış olduğumuz elektrik süpürgesi beklentilerimizi artık tam olarak karşılamadığından dolayı değiştirmeye karar verdik. Özellikle konu hakkında oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkaran Rowenta markasında karar kıldık. Bu markadan satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde çok gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Çalışma sırasında ses düzeyi rahatsız edici bir yüksekliğe ulaşmış durumdaydı. Bizde konu hakkında teknik bir bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı soluğu hemen Rowenta Servis Kartal adresinde aldık. Rowenta Servis Kartal adresi yapmış olduğu kısa incelemenin hemen ardından bazı ufak arızalardan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını çözdü. Sorunu çözerek süpürgeyi bize ilk günkü performansında teslim etti.

 • Zübeyde

  Elektrik süpürgemiz artık ihtiyaçlarımıza tam olarak karşılık vermediğinden dolayı elektrik süpürgesi satın aldık. Rowenta markasının bir modeli çevremiz tarafından sıklıkla önerildiğinden dolayı tercihimiz bu yönde olmuştu. Bugüne kadar sorunsuz çalışan cihaz şimdilerde eskiye nazaran çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Elektrik süpürgesi neden gürültülü çalışır konuya ilişkin çözüm önerilerinizi bekleriz.

 • Nurcan

  Evlendiğimde annemin çeyizime koyduğu Rowenta marka elektrik süpürgesini yıllardır kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken bir anda makinem durdu ve bir daha çalışmadı. Rowenta Kartal’ı aradım ve aradığım gibi arıza tespiti için teknik ekip yönlendirdiler. Zemine dökülmüş olan bir su birikintisi çekildiği için makinemin motoru zarar görmüş.
  Kartal Rowenta Servisi arıza tespitini gerçekleştirdikten sonra hemen parça değişimi gerçekleştirdi. Hatta süpürgemin parçası ellerinde bulunmuyordu; ancak kısa süre içinde temin ettiler ve aynı gün onarımı gerçekleştirildi. Hem teknik ekibin güler yüzünden hem de işçiliklerinden çok memnun kaldım. Annemin hatırası olan elektrik süpürgemi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Kendilerine bu konuda minnettarım.

TIKLA SERVİSİ ARA