İstanbul

Rowenta Servis Kartal

İstanbul’un büyük ilçeleri arasında yer alan Kartal’da Rowenta marka süpürgenizin tamir ve bakımı için en yakın servisin güncel iletişim ve ulaşım bilgilerini sizlerle paylaşmaktadır. Bayanların sıklıkla yaşadığı elektrik süpürgesi kullanım sorunları deneyimli servis ekibi elinden tamir ve bakımı ile sorunsuz kullanım olanağı sunmaktadır. Garantili veya garanti süresi dolmuş Rowenta marka süpürgeniz için Kartal ilçesi ve çevre semtleri için en yakın servis hizmetini bulabilirsiniz.
Rowenta servis Kartal profesyonel servis ekibi ile Rowenta marka elektrik süpürgesi hangi model olursa olsun tüm aksamı için tamir ve bakım hizmeti sağlayabilmektedir. Güncel iletişim bilgileri için aradığınız semtte en yakın servisi kolaylıkla bulabilirsiniz.

FİRMA ADI: Platin Teknik
ADRES: YUKARI MAH. ATATÜRK BULVARI DR. SADIK AHMET SOK. NO: 3/134860 KARTAL
TELEFON: 0216 652 27 58
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Veysi

  Süpürgemi adresimde tamir ettirmek istiyorum. Böyle bir hizmet sunuluyor mu acaba? Şimdiden teşekkürler.

 • Reply
  Aysel

  Temizlik sırasında elektrik süpürgesi aniden kapanıyor ve 2-3 dakika sonra tekrar çalışmaya başlıyor bunun nedeni nedir?

 • Reply
  Parça Garantili Rowenta Süpürge Servisi - Aykut Canol

  […] bozulduğunda, bakıma ihtiyaç duyduğunda ya da yeterli performansta çalışmadığında, Rowenta Servis Kartal’ı aramış olduğunuzda, bulunmuş olduğunuz lokasyona göre ürünü sizden alır, kısa süre […]

 • Reply
  Kartal Rowenta Süpürge Servis Merkezi |

  […] servis sayesinde elektrik süpürgelerinde meydana gelen arızalar kolaylıkla giderilmektedir. Kartal Rowenta Servisi aracılığıyla gerek kullanıcı kaynaklı gerek firma kaynaklı arızaların tespiti […]

 • Reply
  Emel E.

  Rowenta marka ro3723 3aaa elektrikli süpürge aldım. Bu ilk Rowenta süpürgemde değil. Daha önceki süpürgemde Rowenta markaydı. Ancak bu süpürgede bir sorun yaşıyorum. Çekiş kuvveti pek de güçlü değil. Acaba bu benim aldığım modelle mi alakalı? Acaba Rowenta Servis Kartal süpürgeyi onarabilir mi? astarı yüzünden pahalıya gelsin istemiyorum. Eğer onarılmayacak gibiyse yeni bir tane almayı tercih edicem.

Görüşünüzü Paylaşın