İstanbul

Rowenta Servis Pendik

Rowenta servis Pendik markası Rowenta olan her modelde elektrik süpürgenizin sorunlarına karşı tüm problemlerinizi geride bırakan adres olacak. Uzman servis ekibinin ellerinde sorunsuz kullanım imkanı bulacaksınız. Elektrik süpürgesi her türlü aksamı için çözüm odaklı yaklaşımlarla tüm sorunlar geride kalıyor.
Pendik ilçesi ve çevre semtlerinde Rowenta servis Pendik nerede, servis ekibine nasıl ulaşırım diye düşünmeyin. Bölgede tüm servisleri tek çatı altında topladığımız platformda Rowenta marka elektrik süpürgesi servisi için bağlantı adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Elektrik süpürgesi başa olmak üzere Rowenta marka diğer tüm elektrikli ev aletleri için tamir ve bakım hizmeti sonrası elektrikli ev aletlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

FİRMA ADI: Kutup Servis
ADRES: BATI MAH. ANKARA CAD. NO: 74/A34890 Pendik
TELEFON: 0216 390 99 39
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kurtköy – Kaynarca

 • Hacer Kurtulgan

  Bebeğim için aldığım sessiz süpürgede problem yaşadım yetkilikeri aradığımda hemen gelip çözdüler hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

 • Nazmi

  Elektrikli süpürgemi gayet iyi tamir ettiler.

 • Pendik Rowenta Elektrikli Süpürge Servisi | | Teknolojice

  […] birçok Rowenta servisi bulabilirsiniz. Pendik Rowenta Servisi gibi birçok ilçede bulunur. İnternetten aratarak siz en yakın servisi bulabilirsiniz. Özel […]

 • Pendik Rowenta Elektrikli Süpürge Servisi – Teknoloji Haberleri ve mobil gelişmeler

  […] birçok Rowenta servisi bulabilirsiniz. Pendik Rowenta Servisi gibi birçok ilçede bulunur. İnternetten aratarak siz en yakın servisi bulabilirsiniz. Özel […]

 • Fadime O.

  Küçük bebeğimiz olduğu için eşim uyutmakta zorlanıyor. Bu yüzdende pek çok kadının yaptığı gibi süpürgeyi açık bırakarak uyutmaya çalışıyor. Kendisini bunun süpürgeyi bozacağına ikna etmeye ne kadar çalışsam başaramadım ve birgün işteyken eşim beni arayıp süpürgenin bozulduğunu söyledi. O sinirle kapıya çıkıp kahve içerken arkadaşım durumu sordu bende anlattım. Bana Pendik Rowenta Servis’in bu durumları kolaylıkla çözdüğünü ve yüksek rakamlar istemediğini söyledi. Bende o an ki sinirle arkadaşları aradım. Yüksek fiyat vereceklerinden emindim fakat cihazı inceleyelim ve size fiyat verelim dediler. Cihazımı gelip evde gördükten sonra iki saat içinde teslim edeceklerini söyleyerek alıp gittiler. Gerçekten de bedava parasına tamir işlemini halledip getirdiler ve beni büyük bir yükten kurtardılar.

 • Hatice

  Bebeklerin süpürge sesini sevmesi babalarına olan düşmanlığımı hala anlayamadım. Üç aylık olan kızım süpürge sesinde uyumaya bayılıyor. Dört göz açık şekilde oynuyor dahi olsa süpürge sesini duyduğu zaman hemen gözleri kapanıyor. Hanımda bunu fırsat bilip iş yapacağı zaman açıyor süpürgeyi salona, gidip işini yapıyor. Kırk defa dedim çocuk uyutmak için kolaya kaçma bozacaksın makineyi diye. İşin sonunda ne oldu? Makine motor yaktı. Zaten ekonomik olarak zor günlerden geçiyorum birde başıma bu çıktı. Yoldan geçerken gördüğüm Rowenta Servis Pendik’e uğramasam işimiz yaştı. Sağolsunlar bir şekilde motoru hallettiler. Biz çalıştırdık abi sen gerisini boşver deyip çok cüzzi rakamlara makinemi teslim ettiler. Herkese tavsiyedir, gözünüz kapalı gidin, öneririm.

 • Melek temel

  Rowenta toztorbasiz supurgeyi 3 ay once aldim.aldigim gunden beri hic memnun degilim emisgucu sifir.urunlerinin arkasinda durup iade almadilar.boyle bir dunya markasinin bukadar kotu bi supurge urettiklerine inanamiyorum.belki bozuktur diye servise goturmek istiyorum.yardimci olursaniz sevinirim.

 • Gülay

  Bundan 1 sene önce Rowenta’nın Silence Force modelini aldık. Birçok farklı elektrikli süpürge markası ve modeli olmasına rağmen, pahalı olan bu süpürgeyi aldım. Daha yüksek fiyat verirsem daha kaliteli bir süpürge alırım ve uzun yıllar boyunca kullanırım diye düşündüm, ki yanlış düşünmüşüm. Daha bir sene olmadan çekim gücü o kadar düştü ki halıda ki pislikleri elimizle koyuyoruz borunun içine, o derece artık. Pendik Rowenta servisine götürdüm, filtrenin değişmesi gerek dedi ve kullanıcı hatası bu garanti kapsamında değil dedi. Kullanıcının hatası ne tam olarak anlayamadım. Elektrikli süpürgeyle halıyı süpürmek kullanıcı hatası mı? Ne olsun makineyi alıp köşeye koyup hiç kullanmayalım mı?

 • Nurten

  Elektrik süpürgemi değiştirmem gerektiğinde, tereddüt bile etmeden kalitesini bildiğim Rowenta aldım. Aldığım Rowenta silence elektrik süpürgesi ilk 6 ay çok iyi çalıştı. Önceki süpürgemi 6 yıla yakın kullanmıştım ve hala çalışıyor. Daha iyi olsun diye aldığım bu süpürge 6 ayda bozuldu. Süpürge çekmemeye başladı. Servise götürdüm. 10 gün sonra tamir ettiklerini söyleyip geri verdiler. Eve götürdüm durum aynı. Bu böyle 4 sefer tekrar edince Rowenta Servis Pendik telefonunu buldum ve süpürgeyi onlara götürdüm. 2 Gün sonra tamir ettiklerini söylediler aldım ve kullanmaya başladım. Süpürge yine eskisi gibi sorunsuz çalışıyor. Servisler arasında çok büyük bir kalite ve hizmet farkı var. Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

 • Ayten

  Elektrikli süpürgemiz bozulduğunda çevremizden aldığımız tavsiyelerle birlikte tercihimizi Rowenta markasından yana kullandık. Özellikle çevremizden ilgili markanın hem kaliteli hem de bütçe dostu bir yönünün olduğunu duymuştuk. Bu özellikler tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Satın almış olduğumuz elektrikli süpürge ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde iyi temizleyemediğini fark ettik. Özellikle eskiyle kıyaslandığında bariz bir şekilde performansında düşüşler vardı. Bizde soruna acil bir şekilde çözüm bulmak için hemen Rowenta Servis Pendik adresini tercih ettik. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında sorunu hemen çözerek cihazı bize teslim etti. Servis ekibi oldukça ilgili ve hızlı olmasıyla beğenimizi kazanmıştı.

 • Hasibe

  Rowenta marka elektrik süpürgemizi iki yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullandık. Bu dönem içinde cihazla ilgili en küçük bir arıza bile ortaya çıkmadı. Ancak bugünlerde cihaz eski performansını aratmaya başladı. Çalışma sırasında dışarı toz üflüyor. Elektrik süpürgesi neden dışarı toz üfler bu konuya ilişkin çözüm yollarını bekleriz.

TIKLA SERVİSİ ARA