İstanbul

Rowenta Servis Bahçelievler

İstanbul’un büyüyen ve gelişen ilçelerinden Bahçelievler ve çevresinde uzun yıllardır sürdürdüğümüz profesyonel standartlardaki kurumsal Rowenta Servis Bahçelievler hizmetlerimi ile tüm Rowenta markalı elektrikli süpürge modellerinde en yüksek kalite standartlarında servis çözümlerine ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Modern servis altyapısı, deneyimli ve uzman sertifikalı personelleri ile tüm arızalarda en iyi servis hizmeti sunabilme anlayışı dahilinde çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Bahçelievler genelinde ihtiyaç duyulan her anda profesyonel Bahçelievler Rowenta Servis hizmetlerine ulaşılabilmesini sağlayabilmek ve modern çağda çok önemli bir olgu olan zaman yönünden gereksiz kayıplar yaşanmamasına odaklı hizmet çözümleri bulunuyor. Bahçelievler genelinde her zaman müdahale için hazır durumda bekletilen özel ve tam donanımlı servis araçları ile en kısa zaman dilimlerinde yapacağınız başvurular için yanıt verebiliyor. Dinamik ve uzman kadrosunun güler yüzlü hizmetleri sayesinde de Rowenta süpürgenizle ilgili yaşadığınız sorunlarda hızlı, kaliteli ve ekonomik servis çözümleri ile öncelikle olarak maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odağında hizmetler sağlıyoruz. Özellikle de 7/24 iletişim kurabileceğiniz servis hattımıza kolayca başvurularınızı yapabilirsiniz.


FİRMA ADI: Kardeşler Elektrik
ADRES: ŞİRİNEVLER MAH. MEHMET AKİF CAD.ELİBOL PASAJI NO: 2034180 BAHÇELİEVLER
TELEFON: 0212 654 48 92
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Şirinevler – Çobançeşme

 • Kıvanç Edincek

  Rowenta elektrikli süpürgemin kartı arızalı triyak değişti lakin arızayı bulamıyorum motora elektrik vermiyor yardımcı olur musunuz acaba?

 • zelal pak

  Elektrik süpürgemiz 10 sene oldu alalı iyi çekmiyor tamiri mümkün mü ?

  • admin

   Evet Zelal hanım tamiri mümkündür.

 • Sara

  Iyi günler.. Süpürgemizi 6 ay önce aldık.. Bi aydır ıslık sesi çıkartıyor da sorun filtrelerden olabilir dediler doğru mu??

  • admin

   Merhaba Sara hanım,

   Elektrikli süpürgelerden gelen ıslık sesi sorunu genelde filtreden kaynaklanmaktadır. Dilerseniz 444 78 56 numaralı telefon üzerinden teknik destek alarak en uygun fiyata filtrenizi değiştirebilirsiniz.

 • Ahmet

  Yıllardır Rowenta markalı elektrikli süpürgemi kullanırım ve genel olarak oldukça memnunum. Şimdiye kadar ne performansı ile ilgili, ne de arızalanması ile ilgili bir sorun yaşamadım. Fakat geçen süpürgenin ağız kısmını tutan plastik kırıldı. Parçası olsa ben de takabilirim gibi geldi ama parçayı bulamadığım için servis aradım. Rowenta servis Bahçelievler’de bir tane var zaten, ona götürdüm, fakat bu parçanın satılmadığını, ağız kısmında ki aparatın komple değişmesi gerektiğini söyledi. 10 lira bile tutmayacak küçük, plastik bir parça için komple ağız kısmını değiştirmek çok saçma. Bahçelievler Rowenta servis bunun genel bir problem olduğunu parçanın hiç tek satılmadığını söyledi. Değiştirecek başka eski parça da olmadığı için küçük bir plastik 210 liraya mal oldu. Lütfen bu parça olayına bir çözüm bulun.

 • Feriha

  2014 yılında evlilik hazırlıkları yaparkan çeyizime Rowenta Silence Force elektrik süpürgesi almıştım. Ekim 2014’te evlendikten sonra süpürgeyi kullanmaya başladım. İlk başlarda süpürgem çok güzel süpürüyordu. Ancak, son bir yıldır makine asla güzel süpürmüyor. Hatta, emiş gücü çok azaldı. Süpürdüğüm yerlerin tekrar tekrar üstünden geçmek zorunda kalıyorum. Ben de ne yapabilirim düşüncesiyle buraya en yakın olan Rowenta servis Bahçelievler ile iletişime geçtim. Onlara emiş gücünün neden bu kadar azaldığını sordum. Bana, makinemin toz torbasının veya haznesinin dolmuş olabileceğini söylediler. Gerçekten de sorun buymuş! Rowenta servis Bahçelievler sayesinde öğrendiğim bu bilgi, beni yeni bir elektrik süpürgesi almaktan kurtardı. Onlara çok teşekkür ediyorum.

 • Ada

  Bahçelievler’de bulunan öğrenci evinde ikinci el almış olduğumuz Rowenta marka elektrik süpürgesini kullanıyoruz. Bu sene üçüncü senemiz ve şu ana kadar oldukça memnunduk. Fakat yakın zamanda elektrik süpürgesinden çalışırken yoğun bir koku gelmeye başladı. Öğrenci olduğumuz için teknik servise götürmeden burdan sormak istedik. Var mıdır bunun çözümü yoksa teknik servise göstermek zorunda kalacağız.

TIKLA SERVİSİ ARA