İstanbul

Rowenta Servis Gaziosmanpaşa

FİRMA ADI: Emin Servis
ADRES: MERKEZ MAH. EYÜP YOLU CAD. NO: 2634250 Gaziosmanpasa
TELEFON: 0212 616 44 81
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Gökhan

  Çocuklu aileler çok iyi bir şekilde bilecektir ki, kadınlar için temizlik oldukça zor geçmektedir. Ancak bu firma ile tanıştıktan sonra işlerim son derece kolay duruma geldi.

 • Cansu

  Evin içerisinde her sabah kullanmış olduğum elektrik süpürgesinin arıza vermesinin ardından tamir yoluna gitmeyi düşündüm. Bunun için işin erbabı olan Rowenta Servis Gaziosmanpaşa ile iletişime geçerek servis elemanları göndermesini rica ettim. Kısa süre içerisinde evime uğrayan servis elemanları, elektrik süpürgesini evimde kısa sürede tamir ederek eskisi gibi çalışır hale getirdi.

 • Hülya

  Yıllar önce almış olduğum, aldığımdan beri de sorunsuz bir şekilde çalışan Rowenta marka elektrikli süpürgemin gün geçtikçe süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. En son hiçbir şekilde yapışmadı. Aradığım Rowenta Servis Gaziosmanpaşa kısa bir süre sonra gelip, tamiri mümkün olmayan süpürme aparatının değişmesi gerektiğini söyledi. Emiş gücünden oldukça memnun olduğum makinemin değişimini onayladım. Değişimden sonra süpürgem problemsiz bir şekilde çalışmaya devam etti.

 • Tuğba

  Rowenta marka kablosuz süpürgem şarj olmuyordu. Ben de vakit kaybetmeden Rowenta servis Gaziosmanpaşa şubesine gittim. Burada beklediğimden daha ilgili çalışanlarla karşılaştım. Rowenta servis Gaziosmanpaşa, sorunu çözmek için öncelikle süpürgenin adaptörünü, şarj ünitesini ve elektrik prizini kontrol etti. Süpürgeyi prize taktılar ve adaptörün üzerindeki ışıkların yanıp yanmadığını kontrol ettiler. Işıklar yanmadığı için adaptör, priz veya şarj ünitesinden birinde sorun olduğunu anlayıp kontrollere başladılar.
  Sorunun bataryada olduğu ortaya çıktı. Rowenta marka kablosuz süpürgemin bataryası on yıldan fazla süredir kullanıldığı için ömrü tükenmiş! Gaziosmanpaşa servisi sayesinde bu durumu öğrendim. Vakit kaybetmeden süpürgenin bataryasını değiştirdik. Süpürgem, eskisi gibi sorunsuz olarak çalışıyor.

TIKLA SERVİSİ ARA