İstanbul

Rowenta Servis Fatih

Markası Rowenta olan her türlü elektrik süpürgesi modelinin tamir, bakım ve onarım işlemleri servis hizmetleri yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yere en yakın Rowenta servisi bulabileceğiniz platformda Fatih ve çevresinde tüm Rowenta servis hizmeti veren yerleri güncel iletişim bilgileri ile bulabilirsiniz.
Fatih ilçesi ve ilçenin semtleri de tüm servis ekibi güncel iletişim bilgileri Rowenta servis Fatih ile elinizin altında olacak. Elektrik süpürgenizin her türlü problemine karşı sorunsuz bir kullanım olanağını konunun uzmanı servis ekibinde bulabilirsiniz. En yakınınızdaki Rowenta servisi bulmak için platformumuzda bulunduğunuz yerde ilçe veya semtin adını yazmanız yeterli olacaktır. Rowenta kullanıcılarının elektrik süpürgesi ve diğer ev aletleri için tüm sorunları tamamı ile ortadan kaldırılıyor.

FİRMA ADI: Vatan Teknik
ADRES: AKŞEMSEDDİN MAH. HALICILAR CAD. NO: 90/B34200 FATİH
TELEFON: 0212 521 28 48
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Topkapı – Şehremini

 • Sena

  Çay tiryakisi bir eşim olduğu için halılarım fazla şekilde kirlenmeye yüz tuttuğu zamanlar oluyordu. Sizinle tanıştıktan sonra artık çay dökülmüş olsa da umurumda olmuyor.

 • İstanbul’da Rowenta Servis mi Arıyorsunuz?

  […] konuların çözülmesi daha kolay bir hale gelecektir. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise Rowenta Servis Fatih için iletişime […]

 • Erman

  Bundan 3 yıl önce Rowenta marka bir elektrikli süpürge aldım. 2 yıllık garanti süresince hiçbir sorun olmadan gayet güzel kullandım. Fakat 2 yılın sonunda, garanti biter bitmez sorun çıkarmaya başladı. Her 2-3 ayda bir yeni bir parçasını değiştiriyorum. Yakında süpürgeye verdiğim paradan fazlasını değiştirdiğim parçalara vermiş olacağım. Şimdi de hortumu tam olarak tutmuyor. Fatih Rowenta servisini aradım. Eğer hortum tutmuyorsa, hortumu tutan klipsin kırılmış olabileceğini söyledi. Bu kadar fazla sorun çıkaran başka bir elektrikli süpürge görmedim, Rowenta servis Fatih’te neden bu kadar çok şimdi daha iyi anlıyorum. Özellikle bu modelde mi sıkıntı var, yoksa hanım mı tam olarak kullanmayı beceremiyor emin değilim.

 • Hatice

  Geçen gün kızım Rowenta marka süpürgemiz ile evi süpürürken evin her yeri duman altında kaldı. Kızım ve ben ne olduğunu anlamadık ve geçen sefer de süpürgemizi tamir eden Rowenta servis Fatih’i aradık. Daha önce de tıkanma sorunu yaşamıştık. Servis ekibi hemen geldi ve süpürgenin toz haznesinin zarar gördüğünü anlattı.
  Rowenta servis Fatih misafirlerimin geleceği gün süpürgemi onardı ve ilk günkü gibi teslim etti. Üstelik yıllardır kullandığım süpürgem ilk günkünden çok daha sağlıklı görünüyor. Ben de misafirlerime yetişmenin ve evimi zamanında temizlemiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Kendilerine desteklerinden ve profesyonel hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Rowenta ile ilgili tüm sorunlarımda kendilerine ulaşıyorum.

 • Tuğçe

  Rowenta’ dan 1 yıl önce torbasız olan elektrik süpürgesi aldım. Torbasız olmasını özellikle istediğim için bu modeli aldım. Markanın kalitesin daha önceden biliyordum. İlk yıl çok iyi çalıştı, sonra birden emiş gücü düştü. Giderek daha kötü hale gelince servise gittim. 2 ay gibi bir sürede aynı servise süpürgeyi 3 defa götürmek zorunda kaldım. Her seferinde tamir ettiklerini söylediler ama süpürge bir türlü düzelmedi. En son artık Rowenta Servis Fatih servisine başvurdum. Süpürgeyi 2 gün içinde onardılar. Önce şüpheyle karşıladım ama süpürgemi yine ilk aldığım zamandaki kalitesiyle 3 aydır kullanmaya devam ediyorum. Servisin ilgisine ve yaptıkları işin kalitesine çok teşekkür ederim.

 • Hidayet

  Elektrik süpürgemizin bozulduğu bir dönemde çevremizden aldığımız tavsiyelere bağlı olarak tercihimizi oldukça fazla önerilen Rowenta markasından yana kullandık. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli modellere sahip olması bizim oldukça hoşumuza gitmişti. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışırken, sonraki dönemlerde rahatsız edici bir çalışma sesine sahipti. Sorunun neden olduğunu bilmediğimizden dolayı soluğu hemen Rowenta Servis Fatih adresinde aldık. Servis kısa bir incelemenin hemen sonrasında basit bir durumdan kaynaklı olarak sorunun karşımıza çıktığını belirtti. sorunu çözerek bize yeniden elektrik süpürgesini ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan ailecek oldukça memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Emel

  Elektrik süpürgemiz artık beklentilerimize tam olarak uygun olmadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Özellikle başarılı modellere sahip olduğunu duyduğumuzdan dolayı tercihimiz Rowenta markasından yana olmuştu. İlk dönemlerde kusursuz performans sunan bu cihaz şimdilerde bu durumu aratmaya başladı. Elektrik süpürgesi neden gürültülü çalışır, bu sorunu çözmek için neler yapmalıyız çözüm önerilerinizi bekliyoruz.

TIKLA SERVİSİ ARA