İstanbul

Rowenta Servis Fatih

Markası Rowenta olan her türlü elektrik süpürgesi modelinin tamir, bakım ve onarım işlemleri servis hizmetleri yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yere en yakın Rowenta servisi bulabileceğiniz platformda Fatih ve çevresinde tüm Rowenta servis hizmeti veren yerleri güncel iletişim bilgileri ile bulabilirsiniz.
Fatih ilçesi ve ilçenin semtleri de tüm servis ekibi güncel iletişim bilgileri Rowena servis Fatih ile elinizin altında olacak. Elektrik süpürgenizin her türlü problemine karşı sorunsuz bir kullanım olanağını konunun uzmanı servis ekibinde bulabilirsiniz. En yakınınızdaki Rowenta servisi bulmak için platformumuzda bulunduğunuz yerde ilçe veya semtin adını yazmanız yeterli olacaktır. Rowenta kullanıcılarının elektrik süpürgesi ve diğer ev aletleri için tüm sorunları tamamı ile ortadan kaldırılıyor.

FİRMA ADI: Vatan Teknik
ADRES: AKŞEMSEDDİN MAH. HALICILAR CAD. NO: 90/B34200 FATİH
TELEFON: 0212 521 28 48
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Sena

    Çay tiryakisi bir eşim olduğu için halılarım fazla şekilde kirlenmeye yüz tuttuğu zamanlar oluyordu. Sizinle tanıştıktan sonra artık çay dökülmüş olsa da umurumda olmuyor.

  • Reply
    İstanbul’da Rowenta Servis mi Arıyorsunuz?

    […] konuların çözülmesi daha kolay bir hale gelecektir. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise Rowenta Servis Fatih için iletişime […]

Görüşünüzü Paylaşın