İstanbul

Rowenta Servis Üsküdar

Üsküdar’da Rowenta marka elektrik süpürgeniz için servisi nerden bulabilirm diye düşünüyorsanız tüm bölgelerin servislerini tek çatı altında topladığımız platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Üsküdar ilçesi ve çevre semtlerinde en yakın Rowenta servis Üsküdar güncel iletişim ve ulaşım bilgilerine erişebilirsiniz.
Evinizde ister yeni ister eski model rowenta marka süpürgenizin arızalanması veya kullanmakta zorluk yaşamanız durumunda servis hizmetlerinin tamir ve bakımından faydalanabilirsiniz. Rowenta marka hangi model elektrik süpürgesi olursa olsun tüm sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz. Rowenta servis Üsküdar ile iletişime geçebileceğiniz platformumuz sayesinde en yakın servis hizmetinin nerede olduğunu bulabileceksiniz. Usta ellerde çözüm bulmuş sorunlarınız artık elektrikli süpürgenizi sorunsuz kullanmanızı sağlayacak.

FİRMA ADI: Erdem Teknik
ADRES: MİMARSİNAN MAH. SELMAN-I PAK CAD. KÖSEDAYI SOK. NO: 3/B34660 ÜSKÜDAR
TELEFON: 0216 492 50 74
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Bulgurlu – Altunizade – Acıbadem

 • Kevser Yağmur

  Süpürgemin tekeri kırılmıştı benim servise götürecek hiç zamanım yoktu numaranızı internette buldum hemen gelip yaptınız size çok teşekkür ediyorum.

 • Rowenta Süpürgeleriniz İçin İstanbul'da Hizmetinizdeyiz | Bilgicim.NET

  […] Rowenta Servis Üsküdar şubemizde alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle hizmet vermekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Servisimize vermiş olduğunuz ürünlere sizin onayınız ve bilginiz dışında herhangi bir işlem yapılmayacak, öncelikle tarafınız bilgilendirilecek ve birlikte karar verilerek gereği yapılacaktır. Rowenta marka ürünlerinizde yaşadığınız arızalar için günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. […]

 • Emine B.

  Rowenta marka süpürgemden son derece memnundum. 5 yıldır kullandığım süpürgem son bir haftadır, değişik bir ses çıkarmaya başladı. Çekiş gücünde de ciddi bir azalma var. Bu yıl da garantisi bitti. Toz torbası dolduğu için olabileceğini düşündüm ancak torbayı değiştirdiğimde de aynı ses devam etti. Bunun üzerine servisi aradım, Üsküdar Rowenta Servisi gelip süpürgeye baktı. Motorda arıza olduğunu ve motorun değişmesi gerektiğini söylediler. Şu an süpürgem serviste acaba daha önce aynı sorunu yaşayan var mı?

 • Neslihan

  Elektrik süpürgesinde oldum olası Rowenta markasını kullanırım ve gayet de memnunum, şimdiye kadar bir sıkıntı olmadı. Arada arızalandığı vs. oldu ama elektronik alet sonuçta zamanla bozulması, arızalanması normal. Sorun kolay bir şekilde tamir olup olmamasıdır benim için. Eski Rowenta elektrikli süpürgemi tamir ettirmek için bir servise götürdüm. Rowenta servis Üsküdar’da birkaç farklı yerde var. Birine götürdüm, oldukça fahiş bir fiyat istedi. Elektrikli süpürgenin değerinden daha fazla neredeyse. Başka bir Üsküdar Rowenta servisine götürdüm aynı işlemi 100 liraya yaptı. İşlem aynı işlem, süpürge aynı süpürge sadece servisler farklı. Benim anlamadığım servisler arasında niye bu kadar fiyat farkı var?

 • Üsküdar Rowenta Süpürge Teknik Servisi - TeknoDirek.com

  […] ama yıllardır kullandığım süpürgenin birkaç defa hortumunu değiştirdim. Bu konuda Üsküdar Rowenta servise abone olduğum söylenebilir. Ayrıca oldukça yaygın olması gereken Rowenta servis […]

 • Cemile

  Süpürge konusunda Rowenta’ nın kalitesini bildiğim için bende Rowenta aldım. 5-6 Ay süpürge çok iyi çalıştı. Sonra bir ıslık sesi ortaya çıktı ve zamanla da artmaya başladı. Komşuların bile sesi duyduğunu öğrendiğimde servise götürdüm. 15 günde tamir ettiler. Süpürgeyi aldım ilk hafta sonunda ses yine başladı. Bu sefer bende başka servise götürmeye karar verdim. Rowenta Servis Üsküdar telefonunu buldum onları aradım ve durumu anlattım. Süpürgeyi getirmemi istediler. 2 gün içinde tamiri yaparak verdiler. Süpürgeyi önceleri korkarak kullanmaya başladım, ses yine başlayacak diye. 1 aydır kullanıyorum, süpürge eskisinden çok daha iyi çalışıyor ve ses yok. Arkadaşlara verdikleri hizmet için çok teşekkür ediyorum.

 • Azra

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan konu hakkında bir hayli fazla övülen Rowenta markasında karar kıldık. Özellikle sahip olduğu bütçe dostu modeller tam olarak bizim aradığımız cinstendi. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk dönemlerde herhangi bir sorun çıkarmadan sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen dönemlerde performans açısından memnun edici olmamaya başladığını gördük. Bizde soruna acil bir şekilde çözüm bulabilmek için soluğu hemen Rowenta Servis Üsküdar adresinde aldık. Servis bakım konusunda bazı durumlara dikkat etmediğimizden dolayı bu tarz bir sorunla karşı karşıya kaldığımızı söyledi. Daha etkili bir temizlik için bize yapmamız gerekenler hakkında bilgi verdi. Bizde bunlara dikkat ettiğimizde performans bakımından süpürgede yeni bir sorun kesinlikle görmedik.

 • Elif

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Özellikle çevremiz tarafından bu dönemlerde sıklıkla tavsiye edildiğinden dolayı tercihimiz Rowenta markasından yana olmuştu. Satın aldığımız bu elektrik süpürgesi ilk dönemlerde harikalar yaratırken şimdilerde bu performansını aratmaya başladı. Elektrik süpürgesi neden iyi temizlemez, konu hakkında önerilerinizi bekliyoruz.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA