İstanbul

Rowenta Servis Üsküdar

Üsküdar’da Rowenta marka elektrik süpürgeniz için servisi nerden bulabilirm diye düşünüyorsanız tüm bölgelerin servislerini tek çatı altında topladığımız platformumuzu ziyaret edebilirsiniz. Üsküdar ilçesi ve çevre semtlerinde en yakın Rowenta servis Üsküdar güncel iletişim ve ulaşım bilgilerine erişebilirsiniz.
Evinizde ister yeni ister eski model rowenta marka süpürgenizin arızalanması veya kullanmakta zorluk yaşamanız durumunda servis hizmetlerinin tamir ve bakımından faydalanabilirsiniz. Rowenta marka hangi model elektrik süpürgesi olursa olsun tüm sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz. Rowenta servis Üsküdar ile iletişime geçebileceğiniz platformumuz sayesinde en yakın servis hizmetinin nerede olduğunu bulabileceksiniz. Usta ellerde çözüm bulmuş sorunlarınız artık elektrikli süpürgenizi sorunsuz kullanmanızı sağlayacak.

FİRMA ADI: Erdem Teknik
ADRES: MİMARSİNAN MAH. SELMAN-I PAK CAD. KÖSEDAYI SOK. NO: 3/B34660 ÜSKÜDAR
TELEFON: 0216 492 50 74
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Kevser Yağmur

  Süpürgemin tekeri kırılmıştı benim servise götürecek hiç zamanım yoktu numaranızı internette buldum hemen gelip yaptınız size çok teşekkür ediyorum.

 • Reply
  Rowenta Süpürgeleriniz İçin İstanbul'da Hizmetinizdeyiz | Bilgicim.NET

  […] Rowenta Servis Üsküdar şubemizde alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle hizmet vermekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Servisimize vermiş olduğunuz ürünlere sizin onayınız ve bilginiz dışında herhangi bir işlem yapılmayacak, öncelikle tarafınız bilgilendirilecek ve birlikte karar verilerek gereği yapılacaktır. Rowenta marka ürünlerinizde yaşadığınız arızalar için günün her saati bizimle iletişime geçebilirsiniz. […]

 • Reply
  Emine B.

  Rowenta marka süpürgemden son derece memnundum. 5 yıldır kullandığım süpürgem son bir haftadır, değişik bir ses çıkarmaya başladı. Çekiş gücünde de ciddi bir azalma var. Bu yıl da garantisi bitti. Toz torbası dolduğu için olabileceğini düşündüm ancak torbayı değiştirdiğimde de aynı ses devam etti. Bunun üzerine servisi aradım, Üsküdar Rowenta Servisi gelip süpürgeye baktı. Motorda arıza olduğunu ve motorun değişmesi gerektiğini söylediler. Şu an süpürgem serviste acaba daha önce aynı sorunu yaşayan var mı?

Görüşünüzü Paylaşın