İstanbul

Rowenta Servis Şişli

Kullandığınız Rowenta marka elektrik süpürgenizde sürekli sorunlar yaşıyorsanız bir servise götürerek tamir ve bakımını yaptırmanızda fayda var. Şişli ilçesinde ve çevre semtlerinde Rowenta marka için hangi modelde elektrik süpürgesi olursa olsun Rowenta servis Şişli ile iletişime geçebilirsiniz.
Güncel iletişim ve ulaşım adreslerini bulabileceğiniz Rowenta servis bölgelerinin deneyimli servis ekibi hizmetlerinden faydalanabileceksiniz. Hangi model olursa olsun rowenta marka elektrik süpürgesinin aksamındaki her türlü sorun için platformumuza erişim sağlayarak bulunduğunuz bölge, ilçe veya semtin Rowenta servisini kolaylıkla bulabilirsiniz. Şişli bölgesinde Rowenta servis Şişli ile servis hizmetini en yakın yerden almanın rahatlığını yaşayarak elektrik süpürgelerinizi sizler de sorunsuz bir şekilde kullanın.

FİRMA ADI: Göray Servis
ADRES: GÜLBAHAR MAH. CEMAL SAHIR SOK.URFALI İŞ HANI NO: 10/1D34349 ŞİŞLİ
TELEFON: 0212 356 37 70
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: Yeşim Elektrik
ADRES: MERKEZ MAH. ABİDE-İ HÜRRIYET CAD. KOCAMANSUR SOK. NO: 7934400 ŞİŞLİ
TELEFON: 0212 240 88 23
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Mecidiyeköy – Okmeydanı – Teşvikiye

 • Öykü

  Aradığımız servisi adresi ile birlikte bulmamızı sağladığınız için çok teşekkürler.

 • Emine Gürlesin

  En büyük korkum servise gelen arkadaşların evi fazla dağıtması oluyor çalışanlardaki saygı ve titizlik gerçekten beni şaşırttı teşekkür ederim.

 • Sibel

  Aldığım günden beri performasından bir hayli memnun olduğum ve bu nedenle herkese tavsiye ettiğim Rowenta marka süpürgemin geçen gün başlık ile tutacak arasında kalan hortumda delik olduğu için ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almıyordu. Sorunun yaşandığı günün ertesi günü süpürgemi Rowenta Servis Şişli şubesie götürdüm ve 2 saat içerisinde eski hortumu, yeni bir hortumla değiştirerek süpürgeyi sorunsuz bir şekilde teslim ettiler.

 • Nazlı

  Kısa süre önce beğenerek Rowenta torbasız cyclonic elektrikli süpürge satın almıştım. En başlarda süpürgenin çalışmasında hiçbir sorun yoktu. Ancak, bir süre sonra, tuhaf bir şekilde, süpürge çalışırken ıslık gibi bir ses ortaya çıkmaya başladı. Bu ses o kadar rahatsız edici bir ses ki evde süpürge çalışırken sinekler dahi ortadan kaybolmaya başladı. Rowenta süpürgemin garantisi devam ettiği için bizim eve en yakın olan Rowenta Şişli bayisi ile iletişime geçtim. Şişli Rowenta Servisi bu durumun normal olmadığını söyledi. İlk olarak toz hanesinin veya torbasının dolu olup olmadığını kontrol etmemi istediler. Sorunun bu olmadığı anlaşılınca da süpürgenin bir bölümünün tıkanıp tıkanmadığına bakmamı söylediler.

 • Meral

  Senelerdir kullandığım elektrik süpürgem dayanamayarak dumanlar çıkarmaya başladı. Yenilerinin fiyatları çok pahalı olduğundan ilk olarak Rowenta servis Şişli bölgesi bayisini aramayı akıl ettim. Durumu anlattım makineyi getirmemi söylediler. Götürdüm ve kısa süre içerisinde sorunu çözüp süpürgemi geri verdiler. Benim hiç ihtiyacım olmaz demeyin. Kesinlikle uzman birilerine ihtiyaç duyuluyor.

TIKLA SERVİSİ ARA