İstanbul

Rowenta Servis Bahçeşehir

FİRMA ADI: Servet Teknik
ADRES: AŞIK VEYSEL MAH. ATATÜRK BULVARI 18/E PARKCİTY DÜKKANI NO:1334310 BAHÇESEHİR
TELEFON: 0212 882 12 47
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
  • Sibel

    Elektrik süpürgesi ile temizlik yaptığım anlarda dip bölgelerde kalıntılar oluyor. Bu yaşanmış olan durumda bende gerginlik yaratıyor. Beni lütfen bu problemden uzaklaştırarak yardımcı olur musunuz?

  • Melek

    Çok beğenerek aldığım Rowenta marka elektrik süpürgem, kullanım esnasında beklenmedik şekilde duruyor. Bu durum, bir süredir canımı sıkıyordu. Evin elektrik hattında sorun olabileceği düşüncesiyle elektrikçi çağırıp kontrol ettirdik. Fakat, elektrik düzeninde herhangi bir sorun yokmuş. Ben de endişeli bir şekilde Rowenta servis Bahçeşehir bayisini aradım. Rowenta servis Bahçeşehir durumu öğrendikten sonra bana telefonda sorunu çözmem adına bilgi verdi. Meğerse, elektrik süpürgeleri, cihazın çalışmasına engel olacak bir durumla karşılaştıkları zaman otomatik olarak kapanıyorlarmış. Toz torbamın veya haznenin gereğinden fazla dolu olduğunu düşünerek makineyi fişten çıkarttım. Hem torbasını değiştirdim hem de haznesini temizledim. Sorunum bir anda çözüldü. Teşekkürler Rowenta Bahçeşehir servisi!

  • Selen

    Uzun süredir Rowenta RO4723 model numaralı toz torbalı elektirk süpürgesi kullanıyorum. Kısa süre öncesinde üzerinde bulunan minimum/maximum düğmesi tırnakları bozuldu. Nereye sorduysam makinenin üretimi durduğundan parça değişimi yapamayacaklarını, istersek tamir edecekleri tek moda sabitleyip çalıştırabileceğimizi söylediler. Son olarak yolda yürürken şans eseri Rowenta Servis Bahçeşehir şubesine rastlayıp sordum. Onlar da üretimin durduğunu ama parçaya bulurlarsa beni arayacaklarını söylediler. Kısa bir süre sonra parçayı bulduklarını arayarak bana bildirip değişimini yaptılar.

TIKLA SERVİSİ ARA