İstanbul

Rowenta Servis Ümraniye

Rowenta Servis Ümraniye, Rowenta marka elektrik süpürgelerinde karşınıza çıkan arızalara karşı garantili çözümler sunmaktadır. Elektrik süpürgelerinde zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bakımının planlı bir şekilde yapılmaması, kullanıcıdan kaynaklı hatalar gibi konular elektrik süpürgesi arızalarına zemin hazırlamaktadır. Bu tarz dönemlerde cihazı eski performansında kullanmaya devam etmek için teknik servise danışmak büyük bir önem taşır. Konuya garantili olarak çözüm sunan Rowenta Servis Ümraniye her türlü elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olacaktır.

Rowenta Servis Ümraniye adresinden destek almak için tek yapmanız gereken şey müşteri hizmetlerine servis talebinde bulunmaktır. Günün her saati servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunabilir, arıza sorununa çare bulmak için harekete geçebilirsiniz.

Servis talebi oluşturduktan hemen sonra arızalı cihaz adresinizden teslim alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde cihaz adresinize kadar teslim edilecektir. Servis, onarım işlemlerinin yanında bakım işlemlerinde de yanınızda olacaktır. Cihazın detaylı bakımını sağlayan adres cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine olanak sağlar.

Ümraniye’de Oturuyorsanız Aynı Gün Hizmet!

Ümraniye’de ikamet ediyorsanız eğer süpürgenizi getirmenize gerek kalmadan sadece bir telefonla adresinize servis çağırabilirsiniz. Adresinize gelen teknisyen arızanız hakkında sizi bilgilendirir ve süpürgeniz en kısa süre içerisinde teslim edilmek üzere atölyeye alınır. Sorununuz giderilmiş bir şekilde de yine adresinize teslim edilir.

Aksesuar Siparişleriniz Kapınıza Geliyor!

Ümraniye’de yaşayan Rowenta süpürge kullanıcıları toz torbası, filtre, başlık, boru, hortum gibi aksesuar ihtiyaçları için iletişime geçebilir.

Rowenta Servis Ümraniye Platin Teknik
Açık Adres: YUKARI MAH. ATATÜRK BULVARI DR. SADIK AHMET SOK. NO: 3/134860 KARTAL
Telefon Numarası: 0216 652 27 58
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Ümraniye Rowenta Servis Kutup Servis
Açık Adres: BATI MAH. ANKARA CAD. NO: 74/A34890 Pendik
İrtibat Numarası: 0216 390 99 39
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Atakent – Dudullu

 • Sinem

  Ev arkadaşlarım ile birlikte ortak olarak Rowenta marka elektrik süpürgesi satın almıştık. 2 sene boyunca evin her noktasında süpürgemizi kullandık. Hem kuru hem de sulu temizlik yapıyordu. Bir gün temizlik yaparken süpürgemizin su akıttığını fark ettik. Ümraniye Rowenta Servisini aradık ve çok zaman geçmeden bize yetkilileri yönlendirdiler. Evimize kadar gelen teknik ekip hemen süpürgemizin arızasını tespit etti.

  Servisin tespitine göre süpürgemizin su haznesi yüksek voltaj nedeniyle erimiş. Evdeki elektrik tesisatı nedeniyle bu sorun meydana gelmiş. Hemen yeni bir su haznesi ile değişim yapıldı ve süpürgemizi yine tam randımanlı olarak kullanmaya başladık. Destekleri ve hızlarından dolayı kendilerini tebrik ederiz.

 • Su

  Beyaz eşya alırken fiyatından öte kaliteli olması benim için daha önemlidir. Çünkü çalışan birisi olduğum için arıza durumunda vakit kaybetmek istemem. Uzun zamandır kullandığım Rowenta markasına ait süpürgemizin çok kısa bir süpürme ile haznesinin hemen dolduğunu fark ettim. Önce torbası ile alakalı olabileceğini düşündüm fakat torbayı değiştirdiğimde de çok çabuk dolmaya başladı. Süpürgemi Rowenta Servis Ümraniye şubesine götürdüğümde de benden 2 gün süre istediler. Tam bir hafta oldu hala ses yok. Daha önce başına böyle bir olay gelen var mı?

 • Duygu

  Elektrikli süpürge satın alırken uzun araştırmalar sonucu kaliteli ve uygun fiyatlı olması nedeniyle Rowenta markasını tercih etmiştim. Performasnı fiyatına oranla oldukça iyi. Ancak dün sabah makinemle temizlik yaparken birden yanık kokusu gelmeye başladı. Ben de motorun yanmasında korkarak makinemi kapattım. Şu an koronada dolayı dışarı pek çıkmıyorum. Konu hakkında bilgisi olan kimse varsa burdan cevaplayabilir mi? Sizce makinemi açıp kullanmaya devam etmeli miyim?

 • Gamze

  Rowenta marka elektrikli süpürgemin parça değişimine ihtiyacı olduğunu öğrendim. İnanın bana bu bölgedeki ve hatta yakın çevredeki tüm servis ekiplerini ziyaret ettim diyebilirim ancak sorunu bir türlü çözemediler. Bu parça zor bulunuyor diyerek geri çevirenler de oldu. Ümraniye’de hizmet veren Rowenta servis ekipleri ise diğerlerinden farklı.
  Saatlerce konu ile ilgilendiler ve nasıl çözüm üretebileceklerini tartıştılar. Sorun ne yazık ki çözülmedi ancak bu kadar ilgili olmaları ve müşterilerine değer vermeleri beni onlara daha yakın kıldı diyebilirim. Diğer ürünlerimde bir sorun yaşadığımda kesinlikle onları tercih edeceğim. Bu ilgiyi farklı bir yerde göremezsiniz ve kesinlikle başarılı olmayı hak ediyorlar.

 • Tülin

  Senelerdir bu markanın ütüsünü kullanmaktayım. Bu zamana kadar herhangi bir sorun çıkarmadı. Fakat düşürüp kırdım. Rowenta servis Ümraniye şubesini aradım ve durumu belirttim. Hemen alıp gerekli olan tüm tamiri gerçekleştirdiler. Garanti süresi içerisinde olduğu için herhangi bir ücret de talep etmediler. Hızınız ve güler yüzlü çalışanlarınız için teşekkür ederim.

 • Burcu

  Evimde 2 yaşında bir kızım var ve iki adet de oldukça tüy döken kedim var.Hem kızımın sağlığı hem de kedimin döktüğü tüyler dolayısı ile hijyen açısından kaliteli ve performansı yüksek bir makine kullanmam gerektiği için bir süredir Rowenta Markasına ait Toz Torbasız Süpürge kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken makineden garip sesler gelmeye başladı ve arkasından çok fazla ısınınca Ümraniye Rowenta Servis numarasını bulup arayarak durumu anlattım ve gelen ekip motorun bir parçasından kaynaklanan hatayı bir hafta gibi bir sürede çözerek beni bu problemden kurtardılar.

 • Fatma

  3-4 ay önce ev değiştirirken süpürgemi de değiştirmek isteyip doğacak bebeğimi de göz önüne alarak Rowenta Silence Force sessiz elektrikli süpürge satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem daha sonraları yoğun bir gürültü, çıkarmaya başladı. Sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması canımı sıkmaya başlayınca ben de bundan dolayı makinemi Ümraniye Rowenta Servis ile iletişime geçerek süpürgemi kendilerine götürdüm. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen ekip 3 gün içerisinde tamirini yapıp makinemi bana teslim ederek çocuklu evimde beni mağdur etmediler.

 • Ecenaz

  3 gün önce Rowenta marka makinemin toz torbasını temizlerken yerinde durmayan ve çok yaramaz 2 yaşındaki oğlum üzerine su döktü. Her ne kadar kurutsam da sanırım yetersiz gelmiş olacak ki 2 gün beklettikten sonra makineye geri koyup çalıştırdığımda yanık kokusu gelmeye başlayınca fişten çektim ve derhal makinemi internetten uzun araştırmalar sonucu bulduğum Ümraniye Rowenta Servis ile iletişime geçerek kendilerine götürdüm. Makinenin içini kontrol ettikten sonra toz torba haznesine bakım yaparak değiştirdiler ve şu an makinem sorunsuz çalışıyor.

 • Dicle

  Daha önce elektrikli süpürgelerden çok başım ağrıdığı ve elektrikli süpürgelerden yüzüm hiç gülmediği için en son kaliteli olsun da biraz daha pahalı olsa da olur diyerek Rowenta Silence Force Extreme Blue modelini satın aldım. Emiş gücü olarak kusursuz performans sergileyen makinem lk başlarda denildiği gibi sessiz çalışsa da artık gürültülü çalışmaya başladı. Garantisi de sona erdiği için Rowenta Servis Ümraniye ekibine tamire gönderdim ve 3 gün sonra gelen süpürgem eskisinden de iyi çalışıyordu.

 • Nejla

  Rowenta Silence Force modelini ben iki sene önce  aldım ve gayet sorunsuz da kullanıyordum ancak bu ara eskisi kadar iyi çekmediğini fark ettim. Yeni bir süpürge de almak istemedim bu kullanışlı olduğu için. Ancak içini kontrol etsem de çözemeyince Rowenta Ümraniye teknik servisine konuyu anlattım ve süpürgemi almaları ile getirmeleri bir oldu diyebilirim. Şimdi ilk seneki gibi performansı, beni de masraftan kurtardı.

 • Özel Rowenta Süpürge Servis İstanbul • Teknodos

  […] Rowenta Servis Ümraniye hizmetlerimiz için bizi aramanızın ardından adresinize gelen konusunda uzman teknik […]

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA