İstanbul

Rowenta Servis Küçükçekmece

Rowenta Servis Küçükçekmece Iskit Elektrik
ADRES BİLGİSİ: KARTALTEPE MAH. TEYYARECI HAYRETTIN SOK. NO: 1034144 Bakırköy
ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 660 70 86
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Halkalı – Gültepe – İkitelli

 • Zeynep

  RO5913 750 model Rowenta süpürgemin hortumu delindi. Yenisinin fiyatını öğrenebilir miyim?

 • Seyhan

  Rowenta marka elektrikli süpürgelerde sanırım filtrenin çok çabuk tıkanması gibi bir sorun var. İlk zamanlarda gayet güzel çalışan ve emiş gücü yüksek olan süpürgenin daha sonra emiş gücü azaldı. Rowenta servis Küçükçekmece’deki şubeye götürdüm. İki filtresinin de dolduğunu tıkandığını söyledi. Bakımını yaptılar verdiler, aradan sadece birkaç ay geçmiş olmasına rağmen tekrar emiş gücü azalmaya başladı. Küçükçekmece Rowenta servisini aradım filtrelerinin yeniden dolmuş olabileceğini, temizlemek gerektiğini söyledi. Her seferinde bunun için 70-80 lira para vermek çok saçma. İnternetten bakıp filtresini temizlemeyi öğrendim, fakat filtresinin bu kadar çabuk dolması normal mi? Yoksa başka bir sorun var da ben mi bilmiyorum?

 • Nalan

  5 sene önce aldığım ve hala garantisi geçerli Rowenta marka süpürgem halıyı bırakın parkedeki tozları almakta zorlanmaya başladığı için Rowenta Servis Küçükçekmece şubesini arayarak problemimi anlattım. Gün içinde yoğunluk olduğunu ve akşam geleceklerini belirttiler. Üzerinde 1 hafta geçmiş, tam umudumu kesmişken iki gün önce özür dileyerek arayan ekip gelip makinemi götürdü. 1 hafta geçti ve ben yine ümidimi kesmiştim ancak dün öğlen makinem eski performansına dönmüş bir şekilde tesllim edildi.

 • Dilay

  Bir yıl önce Rowenta marka extreme silence model elektrikli süpürge satın aldım. Rowenta markasının kalitesini bu zamana kadar çok duymuştum ama süpürgeyi aldıktan sonra biraz hayalkırıklığı yaşadım. Makine, halıya öyle bir yapışıyor ki, halıyı süpürürken gücünüz yetmiyor. Kısacası, bu makineyi kullanırken çok yoruluyorum. Ne yapabilirim düşüncesiyle Rowenta servis Küçükçekmece ile iletişime geçtim. Rowenta servis Küçükçekmece, üç süpürmede bir filtreyi yıkamam gerektiğini söyledi. Aksi takdirde, süpürgeyi kullanırken zorlanacağımı belirtti. Küçükçekmece servisinin bu söylediğini ciddiye alıp uygulamaya başladım. Sonuç olarak, sorun kendiliğinden çözüldü. Ancak, sürekli olarak filtre yıkamak, beni bir hayli yoruyor. Rowenta aldığıma bilhassa fiyatından dolayı pişman değilim ama keşke müşterilerinize farklı çözümler sunabilseniz!

 • Elif

  31 Ocak 2019 tarihinde alışveriş merkezi içerisindeki Rowenta satış noktasından bir adet Rowenta Xtreme power elektrik süpürgesi satın aldım. Akşam saatlerinde olduğu için hiç açmadan ertesi gün çalıştırırım niyetiyle süpürgeye dokunmadım. Sabah saatlerinde elektrik süpürgesini çalıştırmamla beraber evin içerisine tahmin edilemeyecek kadar kötü bir koku yayıldı. İki tane küçük çocuğum var. Onlar da bu durumdan olumsuz etkilendiler. Vakit kaybetmeden Rowenta servis Küçükçekmece ile iletişime geçtim. Bana acilen süpürgeyi getirmem gerektiğini söylediler. Rowenta servis Küçükçekmece kontrolü sonucunda süpürgenin ivedilikle değiştirilmesi gerektiği ve aldığım yere iade etmemin zorunlu olduğunu belirlettiler. Rowenta servis Küçükçekmece’ye teşekkür ederim ancak yine de böyle bir şey yaşamak istemezdim.

 • Nurgül

  Çok sık temizlik yaptığım için elektrikli süpürge konusunda da güçlü ve dayanıklı bir ürüne ihtiyacım var. Ben Rowenta markasını tercih ettim ve şimdiye kadar kullanımda büyük bir sorun yaşamadım. Sadece filtre bakımı konusunda biraz hata yapmış olabilirim ve bu da gürültülü bir çalışmaya sebebiyet verdi. Hemen Rowenta servis ekiplerini aradım ve ürünü teslim ettim. Yapılan müdahale ile birlikte yine ürünü en kısa süre içerisinde teslim aldım.
  Gerçekten işini iyi yapan ve bu alanda kendini geliştirmiş olan bir kadro kurmuşlar. Eğer düşünürseniz sizler de Küçükçekmece’de hizmet veren bu ekip ile iletişime geçebilirsiniz. Gerçekten kaliteli bir iş ortaya koyuyor ve aldıkları parayı hak ediyorlar.

 • Hale

  Elektrikli süpürge kullanıcıları bu sorunu sık yaşıyor mu bilmiyorum ama düğmeye bastığımda ilk etapta makine çalışmıyor ve bunu tekrar etmek zorunda kalıyorum. Bu sorunu kendi başıma çözemeyeceğimi anladığımda Rowenta servis ekibine başvurdum. Küçükçekmece’de hizmet veriyorlar ve gayet kurumsal bir adres. İşini iyi yapan tecrübeli personel kadrosu, parça değişimi ile bu sorunun düzeleceğini ifade etti ve ben de onlara güvendim. Beni kesinlikle yanıltmadılar ve kendilerine buradan teşekkür etmek istiyorum. Üstelik orijinal parça kullanıldı ve uzunca bir süre bu tür bir sorun ile karşı karşıya gelmeyeceğimin sözünü de verdiler. Sizler de bu firmayı listelerinize dahil edebilir ve hatta tercih edebilirsiniz.

 • Yağmur

  Yaklaşık olarak farklı farklı süpürgelerle olsa da 25 yıllık Rowenta marka kullanıcısıyım. Yaklaşık 10 yıldır kullanmakta olduğum ve performansından çok fazla memnun olduğum süpürgemin yakın zamanda hortumu çatladı. Hemen telaş bir şekilde Rowenta Servis Küçükçekmece şubesinin telefonunu tuşladım ve durumu anlattım. Yaklaşık 1 saat sonra ellerinde yeni bir hortumla gelerek, hortumu taktıktan sonra süpürgemi eski haline getirdiler.

 • Nazlı

  2015 senesinde kullanmış olduğum elektrikli süpürge neredeyse her gün arıza veriyordu ve en sonunda hiç çalışmadı. Ben de yeni bir süpürge satın almaya karar verdim. Belirttiğim gibi eski süpürgemden çok çektiğim için kaliteli olsun dedim ve uzun araştırmalarım sonucunda Rowenta Silence marka elektrikli süpürge satın aldım. İlk seneler performansından çok memnundum, süpürgemden mükemmel bir verim alıyordum. Ancak son zamanlarda emiş gücünde biraz düşüş gözlemledim. Vakit kaybetmeden hemen Rowenta Servis Küçükçekmece şubesinden yardım talebinde bulundum. Kısa süre içerisinde hemen adresime gelen teknik servis ekibi filtre temizliği yaparak bir nebze de olsa emiş gücünü bir seviye daha iyiye getirdi. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Ahu

  3 yıldır kullandığım Rowenta markasına ait elektrikli süpürgemin garantisi bittiğinden beri gözüm gibi bakmaya çalışıyorum fakat geçen gün çocuklar suyu ve cam kırıklarını aynı anda çekmeye kalktığından beri süpürgemden bir koku gelmeye başladı. Toz torbasını çıkarıp değiştirsem de koku gitmeyince Rowenta Servis Küçükçekmece ekibine ulaşarak durumdan bahsettim ve civarda olan ekipler yarım saat içerisinde süpürgemi alıp 3 gün sonra problemi çözerek geri getirdiler.

 • Lale

  Yeni evime taşındığım zamanlar yeni elektrikli süpürge almam gerekmişti ve bu tercihimi Rowenta markasından yana kullanmıştım. Ancak gün geçtikçe süpürgemin çekim gücününn azaldığını farketttim. Süpürgemden hiçbir verim alamadığım duruma geldiğinde de Rowenta Servis Küçükçekmece şubesine götürdüm. İlgili olan ekip filtre değişimi yapmam gerektiğini, bu yüzden de çekim gücünün düştüğünü söyledi. Değişimin ardından çekim gücüm ilk günkü kadar olmasa da bir miktar tatmin etti. Kendilerine teşekkür ederim.

 • Gülay

  Çok uzun seneler önce satın almış olduğumuz Rowenta marka elektrikli süpürgemiz aldığımız zamandan bu zaman geçen süre içerisinde görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyordu. Fakat geçtiğimiz hafta evi süpürüdüğüm sırada süpürme başlığı, halı yüzeyinde gidip gelirken zorlanarak, temizleme konusunda aksaklıklar yaşatmaya başladı. Hemen Rowenta Servis Küçükçekmece şubesine ulaştık. Gelen ekip süpürme başlığının tekerleklerinde sorun olduğunu tespit edip değişim gerektiğini söyleyerek değişimi yapıp sorunumuz çözdüler.

 • Zerrin

  Rowenta markasına ait elektrikli süpürgemi uzun zamandır kullanmama rağmen bana hiç arıza çıkarmıyordu. Geçen gün eskisi gibi çekim gücünün fazla olmadığını fark ettim. Süpürgenin torbasını temizlememe ve rutin kontrolünü yapmama rağmen 1 hafta boyunca sorun devam edince Rowenta Servis Küçükçekmece ekibini arayarak problemden bahsettim. Gelen ekip filtre ile alakalı problemi çözerek beni yeni süpürge bakma derdinden kurtardılar.

 • Edanur

  Evlenmeden önce oturmuş olduğum aile evinde annem Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyordu ve ben evlenene kadar da hiçbir arızası ile karşılaşmamıştık. Ben de annem süpürgesinden memnun olduğu için ve hiçbir arızasını görmediğim için çeyizimde aynı markadan almıştım. İlk senelerde süpürgemin performansı oldukça iyiydi. Fakat yakın geçmişte kablo sarma makarası içindeki bileziklere bağlantı sağlayan kablolardan biri koptu. Bu da süpürme işleminin tamamlanmasının ardından süpürgede çirkin bir görüntü oluşturuyordu. Ben de süpürgemin performansından memnun olduğum için hemen Rowenta Servis Küçükçekmece şubesi ile iletişime geçtim. Oldukça ilgili ve bilgili olan ekip ertesi gün elektrikli süpürgemin onarımını yapıp sağlam bir şekilde bana teslim ettiler.

TIKLA SERVİSİ ARA