İstanbul

Rowenta Servis Maltepe

Rowenta kaliteli ürünleriyle ev hanımları tarafından en fazla tercih edilen markaların başında bulunuyor. Rowenta marka cihazlarda zaman içinde çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle cihazların bakım sürecine dikkat edilmemesi, kullanıcıdan kaynaklı hatalar ve daha fazla sorun arızaların oluşumuna zemin hazırlar. Evin sıklıkla kullanılan elektronik eşyalarından biri olan elektrik süpürgelerinde oluşan bu sorunun önüne acil olarak geçilmesi yerinde olacaktır. Aksi halde gündelik işlerin aksaması ve hijyen açısından çeşitli sıkıntıların ortaya çıkması kaçınılmaz bir hale gelebilir.

Bu süreçte yanınızda olacak Rowenta Servis Maltepe arıza konusuna hızlı çözümler sunarken, cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine neden olmaktadır. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır. Servis talebi oluşturulduktan hemen sonra adresinize kadar ulaşacak olan servis ekibi aracılığıyla cihazınız evinizden teslim alınır.

Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise aynı özenle cihazınız evinize kadar teslim edilmiş olacaktır. Bu şekilde servis sürecinin tüm zorluğu Rowenta Servis Maltepe sayesinde ortadan kalkmış olur.

Rowenta Servis Maltepe Platin Teknik
Açık Adresi: YUKARI MAH. ATATÜRK BULVARI DR. SADIK AHMET SOK. NO: 3/134860 KARTAL
Telefon Numarası: 0216 652 27 58
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Maltepe Rowenta Servis Elsu Elektrik
ADRES: CAFERAGA MAH. BAHARIYE CAD. NAILBEY SOK. NO: 28 POSTA KOD: 34718 KADIKÖY
TELEFON: 0216 347 45 80
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Küçükyalı – Zümrütevler – Altıntepe
 

 

 • Ayça

  Kullanmış olduğum Rowenta marka süpürgemin başlığı ile hortumu arasındaki parçanın kırılması sebebiyle Rowenta Servis Maltepe şubesini arayıp durumu bildirdim. O an ellerinde parçanın bulunmadığını söyleyen teknik servis ekibi dilersem sipariş geçeceklerini bunun da takribi 1 hafta kadar süreceğini söyleseler de üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen hala bir ses yok. Bu servisi kimseye önermiyorum.

 • Aylin

  30 yıllık tecrübeli bir ev hanımıyım. Elektrikli süpürge tercihim de ilk seneden beri hep Rowenta markası olmuştur. Son aldığım Silence Force sessiz makinemden de oldukça memnunum. Fakat geçtiğimiz günlerde süpürgemin süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. Performasından memnun olduğum için yeni bir makine almak yerine Rowenta Servis Maltepe ile iletişime geçtim. Kısa sürede süpürme aparatını değiştiren ekip elektrikli süpürgemi ilk günkü gibi haliyle teslim etti.

 • Suzan

  Rowenta marka süpürgemin en büyük sorunlarının başında çalıştırdığım esnada sürekli olarak ısınması geliyordu. Ne yapabileceğim konusunda internette biraz araştırma yaptım. Ancak, pek bir şey anlamadığım için Rowenta servis Maltepe ile iletişime geçmeye çalıştım. Rowenta servis Maltepe , bu sorunun çözülmesi noktasında bana telefon yoluyla gerekli bilgileri verdi. Dolu bir toz torbasının veya haznesinin, kirlenmiş ve tıkanmış filtrelerin varlığının bu duruma yol açabileceğini söylediler. Çünkü, bu gibi durumlardan dolayı süpürgenin emiş gücü düştüğü gibi aşırı ısınma sorununun yaşanması da söz konusu olabiliyormuş. Maltepe servisinin dediklerini uygulayarak toz torbasını değiştirdim ve toz hanesi ile filtreleri temizledim. Sorun, kendiliğinden çözüldü. Teşekkürler, Rowenta Maltepe servisi!

 • Tuğba

  Rowenta’nın pek çok ürününü evimde kullanıyorum. Özellikle elektrikli süpürgesinden de çok memnunum; ancak geçen günlerde elektrik süpürgemin aniden durması ile bu fikrim değişmişti. Süpürgemi ne yaptıysam yeniden çalıştıramadım ve arıza tespiti yapmaları için Rowenta servis Maltepe’yi aradım. Teknik ekip evime kadar geldi ve elektrik süpürgemi kontrol etti.
  Elektrik süpürgemdeki ana sorunun kısa devre olduğunu söylediler. Hemen elektrik süpürgem açıldı ve teknik ekip müdahale gerçekleştirdi. Aynı gün içinde onarımını gerçekleştirdiler ve başka arızası olup olmadığına da baktılar. Rowenta Servis Maltepe’ye hızlı bir şekilde geldikleri, iyi bir işçilik gerçekleştirdikleri ve her şeyi detaylı bir şekilde anlattıkları için teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Seher

  Rowenta marka elektrikli süpürgem, yakın zamanda bir sorun yaşattı ve çalışma düğmesine basmama rağmen makinenin çalışmadığını fark ettim. Haliyle ürünü uzunca bir süre kullanamadım ve bu durumda bireysel olarak yapacağım bir şey de yoktu. Rowenta servis ekiplerini aradım ve Maltepe’de hizmet veren ekip, ürünü getirmemi rica etti. Uygun zamanda ürünü teslim ettim. Parça değişimi gerekiyormuş ve kısa süre içerisinde sorun çözüldü. Bugüne kadar servis firmalarından pek de memnun kaldığımı söyleyemem ancak bu ekip gerçekten özel. Herkese tavsiye ediyorum ve verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle fazlasıyla alıyorsunuz. Şu an ürünümü sorunsuz kullanıyor ve kendilerine sizlerin huzurunda da teşekkür ediyorum.

 • Hale

  Senelerdir ürünlerini kullandığım bu marka hem servis sağlayıcısı hem de kullanım kolaylığı açısından tercih ettiğim markalardan biri. Aynı zamanda Rowenta servis Maltepe servisinin vermiş olduğunu güler yüzlü servis sayesinde hem hızlı hem de sorunsuz şekilde hizmet almak markaya olan güvenimi daha da arttırdı. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkürler.

TIKLA SERVİSİ ARA