Kocaeli ( İzmit )

Rowenta Servis Gebze

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Cihazın bakımının zamanında yapılmaması, kullanıcıdan kaynaklı hatalar ve daha fazlası elektrik süpürgelerinde arıza oluşumuna zemin hazırlar. Bu tarz zamanlarda cihazı eski veriminde kullanmaya devam edebilmek için acilen teknik servise danışmak gerekir. Konuya garantili olarak olumlu sonuç sunan Rowenta Servis Gebze her türlü elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olacaktır. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey ise müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebi oluşturmaktır.

Servis talebi oluşturduktan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız adresinizden teslim alınırken, onarım süreci sona erdiğinde cihaz adresinize kadar teslim edilecektir. Bu şekilde ilgili sürecin tüm zorluğu Rowenta Servis Gebze sayesinde garantili olarak ortadan kalkmış olur.

Servis onarım işlemlerinin yanı sıra bakım işlemlerini de üstlenmektedir. Bakım işlemlerini a’dan z’ye yöneten bu adres sayesinde cihazın ilk günkü performansına geri dönmesi söz konusu olacaktır. Öte yandan cihazın ömrünü uzatmak için bakım işlemlerine önem vermek yerinde bir karardır.

Gebze Rowenta Servisi
Açık Adresi: 906. Sk. No:11
Güzeller
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası: 0216 621 42 11
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Ayşe

  Haftanın belirli günler bir eve temizlik için giden bir temizlik görevlisiyim. Geçen gün çalışmakta olduğum evde Rowenta marka süpürgeden yanık kokusu geldiğini farkettim. Ev sahibine durumu ilettiğimde, hemen servis çağırdığını söyledi. 1 saat içerisinde gelen Rowenta Servis Gebze şubesi süpürgeyi aldı ve 1 hafta sonra onarımı yapılmış bir şekilde süpürgeyi teslim etti.

 • Melike

  Evlendiğim 2003 senesinden beri evimde Rowenta marka elektrikli süpürgesi kullanıyorum. O kadar senedir büyük bir memnuniyetle kullanıyor, hatta eş dosta da bu markayı tavsiye ediyordum. Ancak yakın zamanda başlık ile tutacak arasında kalan hortumda delik olduğunu farkettim. Bundan dolayı süpürgem tozları alamıyordu. Ben de hemen Rowenta Servis Gebze şubesine ulaştım. Çok kısa sürede eski hortumu, yeni hortumla değiştirerek süpürgeyi sorunsuz bir şekilde teslim ettiler.

 • Edanur

  Elektrikli süpürgemi çok sık çalıştırıyorum. Kısa bir süre önce rahatsız edici bir yanık kokusu geldi ve makine çalışmamaya başladı. Tedirgin oldum ve hemen Rowenta servis ekiplerini aradım. Sağ olsunlar büyük bir samimiyet ile yardımcı oldular ve konu hakkında bilgi verdiler. Sorunun ürün kaynaklı olmadığını tespit ettik ve elektrik aksamındaki bir problem ortaya çıktı.
  Ürüne ait bir sorun olmamasına rağmen bu kadar ilgili ve cana yakın olmaları onların ne kadar kaliteli insanlar olduklarını ve daha da önemlisi işini severek yaptıklarını gösteriyor. Kesinlikle memnun kaldım ve bir diğer ihtiyaç durumunda hiç tereddüt etmeden bu firmayı tercih edeceğim. Gebze’de hizmet veren bu adresi sizlere de tavsiye etmek isterim.

 • Çiğdem

  Uzun zamandır hiç almadığım kadar hızlı hizmet aldım. Ben genel olarak elektronik eşyaların bozulması konusunda sıkıntı yaşayan biriyim. Misafir geleceği gün buzdolabımın soğutmadığını anladım hemen Gebze Rowenta Servis şubesini arayarak yardım istedim. Çok hızlı bir şekilde gelip sorunu çözdüler. Aynı zamanda çok kibar insanlardı. Bu şekilde hizmet almak beni çok mutlu etti.

 • Fatma Akçadağ

  rowenta AC1349 Primo Şarjlı El Tipi Süpürgemizin şarj adaptörü bozuldu. Bu süpürge için şarj adaptörünün özelliklerini ve nerede satın alabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

 • Fatma Akçadağ

  Rowenta AC1349 Primo Şarjlı El Süpürgesi, 3.6 Volt şarj adaptörünün özelliklerini ve nereden temin edebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

  • admin

   Merhaba, iletişim bilgilerinden telefonla servise sorarsanız size yardımcı olacaklardır.

TIKLA SERVİSİ ARA