Kocaeli ( İzmit )

Rowenta Servis Çayırova

Türkiye pazarına girdiği günden itibaren çok sayıda ve çok çeşitli ürünü olan Rowenta markası denilince akla gelen ilk elektronik eşyalardan birisi de elektrik süpürgesidir. Rowenta markası, kalite standardını sürekli yükselten ve tüketicilerine yüksek teknolojili ürünler sunan bir marka olma sorumluluğuyla hayatı kolaylaştırmak için çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmekte olan bir markadır.

Markanın her noktada ulaşabileceğiniz servisleri haftanın 7 günü çalışmakta ve istediğiniz hizmeti vermektedir. Çünkü neredeyse her gün ya da sık sık kullanılan elektronik eşyanın arızalanması, hata vermesi, donanımsal parçalarının kırılması gibi sorunlarla karşılaşılması oldukça beklenen bir durumdur.

Rowenta markasının hizmet veren servislerinden biri olan Rowenta Servis Çayırova ekibi olarak Rowenta süpürgeniz için Çayırova çevresinde güvenilir servis arayışındaysanız size memnun olacağınızın garantisini veriyoruz. Kullanan müşterilerimiz tarafından oldukça olumlu yorumlar aldığımız ekibimiz, kendini geliştirmeye meraklı, alanında uzman ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

İlgili telefon numaralarından bize ulaşarak arıza bildirebilir aklınızdaki soruları sorarak soru işaretlerinizi müşteri hizmetlerimiz vasıtası ile giderebilirsiniz. Size hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızda telefonun ucunda sizi bekliyor olacağız.


Çayırova Rowenta Servisi
Açık Adresi: Özcan Sk. No:7
Şekerpınar
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası: 0216 621 97 36
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Selda

  Yıllardır sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Rowenta markasına ait süpürgem 3-4 gündür çalışırken birdenbire dumaya başlıyordu. Bu durum çok sık tekrarlanınca Rowenta Servis Çayırova ile iletişime geçtim. Yoğunluktan dolayı benden onarım için 10 gün süre isteyen ekip, üçüncü gün bitmeden tamiri yaptıklarını dilediğim zaman gidip alacağımı söyledi. Ben de ertesi gün gidip onarılmış olan elektrikli süğürgemi teslim aldım

 • Emel

  Rowenta markasına ait birçok farklı ürün kullanıyorum ve elektrik süpürgesi de bunlardan biri. Çekim gücü bakımından bugüne kadar sorun yaşamamıştım fakat geçtiğimiz günlerde eskiye kıyasla daha zayıf kaldığını ve yetersiz olduğunu fark ettim. Bu sorunu Rowenta servis ekipleri ile paylaştım ve Çayırova’da bulunan ofislerini ziyaret ettim.
  Ürün kısa süre içerisinde incelendi ve sorunun filtre kaynaklı olduğu tespit edildi. Aynı zamanda düzenli filtre bakımı hakkında detaylı bilgi verdiler. Bu konuda gösterdikleri ilgi ve çabaya özellikle teşekkür ediyorum ve kesinlikle memnun kaldım. Herhangi bir ihtiyaç durumunda sizler de hiç tereddüt etmeden yardım isteyebilir ve randevularınızı da çağrı merkezi aracılığı ile oluşturabilirsiniz.

 • Şefika

  Rowenta süpürgemin motorundan ses geliyordu. Çayırova’da bulunan Rowenta servisi arayarak servis talebi oluşturdum. Aynı gün eve gelen ekipler sorunu hızlı şekilde çözdüler. Değiştirilen parça içinde 1 yıl garanti verdiler.

 • Rowenta Süpürge Servisi Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler

  […] sektörde bilinen ya da bilinmeyen birçok firmanın aksine Özel Rowenta Servis Çayırova müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin […]

TIKLA SERVİSİ ARA