Kocaeli ( İzmit )

Rowenta Servis Darıca

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Özellikle cihaz bakımlarının düzenli olarak yapılmaması arızaların oluşumuna zemin hazırlar. Bu tarz zamanlarda hijyen açısından çeşitli sıkıntılar ortaya çıkacağından soruna acil olarak müdahale edilmesi yerinde bir karar olacaktır. Rowenta Servis Darıca her türlü cihaz arızasında yanınızda olurken, sorunun garantili olarak çözümünü sağlar. Elektrik süpürgesinde yaşanan performans sorunlarına garantili olarak çözüm sunan bu adres cihazın ilk günkü verimine geri döndürülmesine aracı olur.

Her açıdan beğenilen sonuçlar ortaya çıkaran bu adrese ulaşım sağlamak için servis talebinde bulunmak yeterli olacaktır. İstanbul’un her noktasına hizmet vermekte olan bu adres büyük ve küçük çaplı cihaz arızalarına beklenen sonuçlar sağlar.

Rowenta Servis Darıca aynı zamanda cihaz bakım işlemlerini de üstlenmektedir. Performans sorunları, cihazın ömrünü uzatma gibi pek çok fayda sunan bu çalışma düzenli olarak yapıldığı takdirde olumlu sonuçlar getirmektedir. Cihaz onarım ve bakım sürecinde yanınızda olacak bu adres arıza çözümünü kısa sürede sağlayarak cihazı ilk günkü veriminde adresinize kadar teslim eder.

Darıca Rowenta Servisi
Açık Adresi: Kozan Sk. 13-1
Osman Gazi
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası: 0216 620 95 59
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Sibel

  Eşyalı kiralık bir evde yaşayan bekar bir erkeğim. Beyaz eşyadan pek anlamam. Evde ne varsa onu kullanıyorum. Evde kullanmış olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgenin son zamanlarda emiş gücü oldukça düştü. Kendi malım olmadığı için biraz da moralim bozuldu açıkçası. Para verip teknik servise götürmek istemiyorum. Acaba neden böyle bir şey olmuş olabilir? Bilen arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim.

 • Dilan

  Rowenta marka elektik süpürgemin hortumunda bir yıpranma olduğunu fark ettim ve bu da tozun dışarı çıkmasına ve aynı zamanda çekim gücünün azalmasına neden oluyordu. Rowenta servis ekipleri, hortum değişimi ile birlikte sorunun kısa süre içerisinde giderileceğini söyledi. Darıca’da bulunan firmayı ziyaret edip ürünü kendim teslim ettim. Günlerce bekleyeceğimi düşünüyorum ancak orijinal parça değişimi yaparak birkaç gün içerisinde ürünü evime kadar getirdiler.
  Bu kadar hızlı olmaları ve uygun fiyatlar ile hizmet veriyor olmaları beni inanılmaz memnun etti. Eğer bir servis arayışı içerisinde iseniz sizler de hiç tereddüt etmeden bu ekip ile iletişime geçebilir ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde dile getirebilirsiniz.

 • Ayşenur

  Yaklaşık olarak 7 senedir kullanmakt olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgemin emiş gücü konusunda herhangi bir şikayetim olmamasına karşın çıkardığı gürültüden dolayı memnun değildim. Çünkü aşırı derecede bir gürültü çıkarıyordu. Ben de artık dayanamadım ve süpürgemi Rowenta Servis Darıca şubesine götürdüm. Şikayetimi anlatınca hemen makinenin haznesindeki filtreyi değiştirip sorunumu çözen ekibe burdan teşekkür ediyorum.

 • Fatma

  Süpürgemin filtresi henüz yeni olmasına rağmen sürekli doluyor ve ne kadar sık ve güzel şekilde temizlesem de ne yazık ki yine aynı şey oluyor. Artık bu durumdan sıkılarak Rowenta servis Ataşehir ekibiyle görüştük ve bu ekip hayatımda tanıdığım en mükemmel ve profesyonel çalışma haizlerine sahip olan bir ekipti.

 • Zeliha

  Rowenta markasının yaklaşık 10 yıldır süpürgesini kullanmaktayım. Daha önce herhangi bir sorun ile karşılaşmadım fakat artık makinemin iyi çekmediğini anladığımda Rowenta servis Darıca şubesine danışarak yardım istedim. Gerekli olan tüm yardımı telefon üzerinden bana sağladılar. Aynı zamanda ürünlerin garanti uzatma gibi bir durumları söz konusu oluyormuş bunu da yeni öğrendim. Teşekkür ederim.

 • Ayyüce

  İnternet sitesinden iyi bir markaya ait bir süpürge almıştım. Garantisi de henüz bitmemişti. Ancak son bir kaç aydır iyi bir çekiş gücünün olmadığının farkındayım. Ne yaptıysam düzelmeyen süpürgemi Rowenta servis Darıca ekibinin güvenilir ellerine teslim ettim. Süpürgemin gitmesiyle gelmesi neredeyse bir oldu. Çok kısa sürede tamirini gerçekleştirdiler.

 • Melike

  Oldukça yüksek kaliteli bir süpürge almıştım. 4 aydır eksiksiz ve sorunsuz çalışan süpürgeme nazar değdi sanırım. Birden hortumundan çok garip sesler gelmeye başladı ve en ufak tozları bile yüksek çekim gücü olduğu halde çekmemeye başladı. Biz de Rowenta servis Darıca ile iletişime geçerek bu sorunu çözebileceklerine inandık ve inancımız boşa çıkmadı.

 • Dila

  Henüz taksitleri bile bitmeyen elektrikli süpürgemin el tutma yeri kırıldı. Kendi serivis bunun onlarla alakalı olmadığını ve ne yazık ki tamir edemeyeceklerini söylediler. Ancak Rowenta servis Darıca adresi derhal sorunu üstlendiler ve hızlı, güvenilir ve oldukça temiz bir şekilde süpürgemin arızasını gidererek beni çok memnun ettiler. Teşekkür der ve tavsiye ederim.

 • Gülşah

  Süpürgemin altında bir tekerlek kısmı kırıldı ve tozları çeken süpürgem o kırık bölümden tozları dışarı atmaya başladı. Ben de hemen bu durumda Rowenta servis Darıca ile irtibata geçerek durumu onlara anlattım. Çok samimi ve sıcak bir tavırla hemen süpürgemi alarak arızayı giderebileceklerini ilettiler. Bende güvenle süpürgemi teslim ettim.

 • Emel

  Darıca’da oturduğum evimde temizlik yaparken ıslak ve kuru şekilde süpürme işlemini gerçekleştiriyordum. Ancak son zamanlarda süpürgem iyi çekmemeye başladı. Bunun üzerine Rowenta servis Darıca ile görüşerek sorunun ne olduğunu net bir şekilde ilettim. İletim karşısında kısa sürede benimle ilgilenerek süpürgem teslim ettiler. Titiz davranış ve çalışma için kendilerini tebrik ederim.

 • Duygu

  Uzun zamandır kullandığım Rowenta marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinden kaynaklandığını düşünerek Rowenta Servis Darıca ile iletişime geçerek kendilerine götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Hiç beklemediğim halde akşamına geri dönüş sağlayıp makinemi eskisinden daha iyi halde teslim ettiler.

TIKLA SERVİSİ ARA