İstanbul

Rowenta Servis Ataşehir

Ataşehir’de oturuyorsunuz ve Rowenta süpürgeniz çekmiyor, çalışmıyor ya da bir parçası mı lazım oldu? Artık elinize süpürgeyi alıp servis arama derdinden kurtuldunuz demektir. Rowenta Servis Ataşehir özel olarak kapınıza kadar gelip süpürgenizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Süpürge için bir servisin ne kadar kaliteli bir hizmet sunduğunu sizler de görmek istiyorsanız yapmanız gereken sadece arayarak servis talebi oluşturmak olacaktır.

Ataşehir Rowenta Servisi
ADRES BİLGİSİ: Şerifali Cd. No:72
Küçükbakkalköy
34750 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 621 97 36
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Rowenta Teknik Servis Hizmet Bölgeleri

İçerenköy – Aşık Veysel – Esatpaşa – Ferhatpaşa – İnönü
 • Sultan

  Rowenta 6221 model süpürgemiz için filtre almak istiyoruz. Ferhatpaşa mahallesinde oturuyoruz eve getiriyor musunuz?

  • admin

   Merhaba, iletişim numarasından irtibata geçerseniz size yardımcı olacaklardır. İyi günler.

 • Esra

  Uzun yıllar önce aldığım emektar Rowenta marka arızalandığını farketttim. Titiz bir insan olduğumdan dolayı hemen vakit kaybetmeden Rowenta Servis Ataşehir şubesine ulaştım. Teknik servis ekibi teleskopik borunun arızalandığını tespit edip bana bir fiyat çıkardı. Kısa bir araştırmayla en uygun fiyatı kendilerinin verdiğini tespit ederek değişimi kendilerine yaptım. Sonuçtan memnun kaldığım için burdan onlara teşekkür etmeyi kendime borç bildim.

 • Sevim

  Rowenta süpürgemin filtresini adresime kadar getirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Aylin

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz Rowenta marka süpürge evimizin bir bireyi gibiydi. Çünkü yaklaşık 10 senedir bir gün bile arıza yapmadan çalışmaya devam ediyordu. Ancak geçtiğimiz ay ne yazıkki üçgen başlığın altında bulunan tekerleklerden birisi kırıldı. Bu şekilde kullanılması da oldukça zorlu için Rowenta Servis Ataşehir şubesine ulaştık. İlgili ve bilgili olan teknik servis ekibi aynı güb yeni tekerlek takarak süpüürgenin sorununu giderdi.

 • Dilara

  Daha önce elektrikli süpürgelerden çok başım ağrıdığı için en son kaliteli olsun da biraz daha pahalı olsa da olur diyerek Rowenta Silence Force Extreme Blue modelini satın almıştım. Emiş gücü olarak kusursuz performans sergileyen makinem lk başlarda dediği gibi sessiz çalışsa da artık gürültülü çalışmaya başladı. Garantisi de sona erdiği için Rowenta Servis Ataşehir ekibine tamire göndermeden önce bir de burdan sormak istedim. Eğer size tamire getirirsem gürültüsü giderilir mi ve bana ne kadar gibi bir ücrete mal olur?

 • Melike

  Yaklaşık üç aydır alanında uzman bir süpürge servisi arıyordum. Ta ki Rowenta servis Ataşehir ile tanışana kadar. Arayışım böyle bir ekibi tanıdıktan sonra son buldu ve artık süpürgemle alakalı her konuda kendilerine danışıyor ve kendilerinden hizmet alıyor olacağım. El süpürgemi tamir etmekle kalmadılar bizi de çok memnun ettiler.

 • Ataşehir Rowenta Süpürge Servis Merkezi - Aktuel Kadın | Kadın, Diyet, Moda, Güzellik, Sağlıklı Yaşam

  […] Rowenta Servis Ataşehir; diğer servislerden farklı olarak bir yıl süreyle geçerli olmak üzere yedek parça ve işçilik garantisi sunmaktadır. Bu sayede, vermiş olduğu hizmetin her daim arkasında olduğunu söyleyen Rowenta süpürge servisi; İstanbul Ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir. […]

 • Gözde

  Rowenta markası çıkarmış olduğu kaliteli elektrik süpürgesi modelleri ile ülkedeki büyük bir kesimin evlerinde kullandığı markalardan biri olmuştur. Biz de bu büyük kesimin içinde yer alarak uzun yıllar boyu Rowenta marka elektrikli süpürge kullandık. Almış olduğumuz zamandan bu zamana dek geçen süre içerisinde de performansından bir hayli memnunduk. Ancak geçtiğimiz günlerde kullanmış olduğumuz elektrikli süpürge çalışırken aniden durdu. Biz de internetten küçük bir aramayla Rowenta Servis Ataşehir şubesini bulduk ve hemen telefonla kendileriyle iletişime geçtik. Aramamızın ardından çok kısa bir süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi elektrik süpürgesindeki filtreyii temizleyerek bakımını yaptı ve sorunumuzu ortadan kaldırdı. Kendilerine teşekkür ederiz.

TIKLA SERVİSİ ARA