İstanbul

Rowenta Servis Avcılar

Avcılar Rowenta Servisi
ADRES BİLGİSİ:Sefer Sk. 4-22
Cihangir
34310 Avcılar/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 495 59 47
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Azize

  Yıllar önce aldığımız, evimize uzun süre hizmet eden Rowenta marka elektrikli süpürgem kısa süre önce ıslık sesi gibi bir ses çıkartmaya başladı. Kullanırken neredeyse kulaklarımı kapatacak duruma geldim ve bu durum çok rahatsızlık vermeye başladı. Süpürgemi götürdüğüm Rowenta Servis Avcılar şubesi çok uygun bir meblaya filtre değişimi yaparak çıkan gürültüyü kesip sorunumu çözdü.

 • Vildan

  Geçtiğimiz ay yeni bir eve taşındık. Taşınma esnasında yıllardır kullandığım sapasağlam elektrikli süpürgem yere düştü ve bunun sonucunda süpürgemin başlığı kırıldı. Yeni eve taşınmak, temizlik falan gerektirirken bir de süpürgemin başlığının kırılması oldukça moralimizi bozdu. Ben de hemen yakında bulunan Rowenta Servis Avcılar şubesine götürdüm. Aynı saat içerisinde yeni bir başlık takarak büyük bir dertten kurtaran teknik servis ekibine teşekkür ederim.

 • Sevgi

  Uzun senelerden beridir büyük bir keyifle kullanmakta olduğum Rowenta marka süpürgemin geçen hafta hortumu ile süpürge ucunu bağlayan demirinin üstündeki plastik aparat çatladı. Bu yüzden süpürgenin demiri hortumundan sürekli çıkıyordu. Bulunduğum bölgede nereye gitsem yedek parçasının ellerinde olmadığını söylediler. Telefonla kendilerine ulaştığım Rowenta Servis Avcılar şubesi ise hemen yedek parçayı bana temin ettiler ve süpürgemi tekrar sağlıklı bir şekilde kullanmaya başladım.

 • Nurcan

  Yaklaşık olarak 10 senedir evimde Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Satın almış olduğum günden beridir de kusursuz bir şekilde evin süpürme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyordu. Fakat geçtiğimiz hafta evi süpürdüğüm esnada süpürgenin başlığının, halı yüzeyinde gidip gelirken zorlandığını fark ettim. Bu durum da dolayısıyla temizleme konusunda aksaklıklar yaşatmaya başladı. Biz de hemen vakit kaybetmeden internette bu konuda profesyonel hizmet veren firmaları araştırdık ve bize yakın bir konumda olan Rowenta Servis Avcılar şubesi ile iletişime geçtik. Kısa bir süre içerisinde adresimize gelen teknik servis ekibi süpürme başlığının tekerleklerinde sorun olduğunu tespit edip değişim gerektiğini söyleyerek değişimi yapıp sorunumuz çözdüler. Kendilerine teşekkür ederiz.

TIKLA SERVİSİ ARA