İstanbul

Rowenta Servis Sultanbeyli

Rowenta Servis Sultanbeyli, Rowenta marka elektrik süpürgelerinde ortaya çıkan arızalara karşı garantili çözümler sunmaktadır. Evin en fazla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Günlük işlerin aksamasına neden olacak bu soruna acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Aksi halde hijyen açısından çeşitli sıkıntıların ortaya çıkması olası hale gelir. Büyük küçük her türden elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olacak bu adres cihazın ilk günkü verimine geri dönmesine aracı olacaktır.

Rowenta Servis Sultanbeyli ayrıca elektrik süpürgesi bakım işlemlerini de üstlenir. Cihazda ortaya çıkan performans sorunlarını bitirmek, cihazın performansını yükseltmek ve ömrünü uzatmak için bakım işlemlerinin planlı olarak yapılması büyük bir önem taşımaktadır.

Bakım işlemlerini detaylı bir şekilde özenle planlayan Rowenta Servis Sultanbeyli cihazın performansını beklediğiniz düzeye geri çeker. Ayrıca garantili olarak parça değişimi sağlayan servis, değişimini sağladığı parçada arıza görülmesi halinde onarım işlemlerini ücretsiz yapmaktadır. Servis bir yıllık süre boyunca parça garantisi verir.

Sultanbeyli Rowenta Servisi
AÇIK ADRES: Mevlana Cd. No:25
Fatih
34920 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon No: 0216 620 95 59
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

  • Şebnem

    Sultanbeylide ikamet ettiğimiz evimize seneler önce Rowenta marka elektrik süpürgesi almıştık. Uzun zamandır da hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorduk. Geçtiğimiz ay üçgen başlığın altında bulunan tekerleklerin biri kırıldı. Bu haliyle kullanımı oldukça zor olduğu için vakit kaybetmeden Rowenta Servis Sultanbeyli şubesine ulaştık. Gayet güleryüzlü ve ilgili olan yetkililer aynı gün yeni tekerlek takarak süpürgemin sorununu ortadan kaldırdı.

  • Gülhan

    Yaklaşık 10 senedir Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıcısyım. 10 senelik süreçte performansından çok memnun olmamın yanı sıra hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştım. Ancak geçtiğimiz hafta birden bire makinem,n emiş gücünde düşüklük olduğunu farketmem üzere Rowenta Servis Sultanbeyli şubesini aradım. Makinenin motorunda problem olduğunu söyleyen teknik servis ekibi tamir etmeye deneyeceklerini, eğer tamir mümkün olmazsa değişim yapacaklarını söylediler. Aradan neredeyse iki hafta geçti ama hala bir haber alamıyorum. Her aradığımda yarın diyerek oyalıyorlar. Lütfen burdan sorunuma cevao olun.

TIKLA SERVİSİ ARA