İstanbul

Rowenta Servis Çekmeköy

Evin sıklıkla kullanılan elektronik eşyalarından biri olan elektrik süpürgelerinde arızalar ortaya çıkabilmektedir. Rowenta marka cihazlarda ortaya çıkan arızalara garantili olarak çözüm sunan Rowenta Servis Çekmeköy cihazın ilk günkü verimine geri döndürülmesine yardımcı olur. Büyük küçük her türden elektrik süpürgesi arızasında yanınızda olacak bu adres her türlü arızanın büyük bir sorun olmaktan çıkmasına imkan sağlamaktadır.

Gün içinde düzenli olarak kullanılan elektrik süpürgelerinde meydana gelen arızaların önüne acil olarak geçilmesi gerekmektedir. Aksi halde temizlik rutininin aksaması ve çeşitli hijyen sıkıntılarının ortaya çıkışı söz konusu olabilir.

Bu konuda yanınızda olacak Rowenta Servis Çekmeköy İstanbul’un her noktasına servis hizmeti vermektedir. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebi oluşturmaktır. Günün her anı istediğiniz zaman servis talebi oluşturmak için müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Servis aynı zamanda cihazlar için gerekli olan bakım ve onarım işlemlerini de sağlamaktadır. Cihazı ilk günkü verimine geri götürecek bu çalışma performans sorunlarını bitirmek açısından birebirdir.

Çekmeköy Rowenta Servisi
KONUM: Şenel Sk. 29-1
Mimar Sinan
34782 Çekmeköy/İstanbul
TELEFON: 0216 621 97 36
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Hülya

  Rowenta süpürgemin hortumu yırtıldı. Değiştirmek istiyorum.

 • Reply
  Esra

  5 yıl önce satın almış olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgemin geçtiğimiz hafta fiş sarma makarası bozuldu. Kabloyu bir türlü makinenin içine sokamadığımız için ortalıkta duruyordu.Bu da estetiklik adına oldukça kötü görüntü veriyordu. Ben de yanıbaşımda bulunan Rowenta Servis Çekmeköy şubesine ulaştım. Gayet güleryüzlü ve profesyonel olan ekip aynı gün sorunumu çözdü.

 • Reply
  İpek

  Çekmeköy’de bulunan eğitim kurumumuzda Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Eğitim kurumlarına ara verildiği için biz de okulumuzda tadilat yapmıştık. Tadilat sonunda temizlik yaparken muhtemelen bir çiviyi çekerken süpürgenin hortumu çatladı. Hemen yakınımızda bulunan Rowenta Servis Çekmeköy şubesi ile irtibata geçip adreslerine gittim. Kısa süre içerisinde hortumu değiştiren teknik servis ekibi gerek fiyatı gerekse de gösterdikleri ilgiyle benden tam not aldı.

 • Reply
  Nez

  Geçtiğimiz ay yeni bir eve taşındık. Taşınma esnasında elektrikli süpürgem yere düştü. Bunun sonucunda süpürgemin başlığı kırıldı. Yeni eve taşınmak, temizlik falan gerektirirken bir de süpürgemin başlığının kırılması oldukça moralimizi bozdu. Ben de hemen yakında bulunan Rowenta Servis Çekmeköy şubesine götürdüm. Aynı saat içerisinde yeni bir başlık takarak büyük bir dertten kurtaran teknik servis ekibine teşekkür ederim.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİSİ ARA