İstanbul

Rowenta Servis Sarıyer

Rowenta Servis Sarıyer, Rowenta marka elektrik süpürgesi arızalarında garantili olarak çözüm yolları sunmaktadır. Evin en fazla kullanılan cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde yaşanan arızalar günlük işlerin aksamasına zemin hazırlar. Günlük işlerin aksamadan devam etmesi ve hijyen açısından çeşitli sıkıntılar oluşmaması için cihaz arızasına acil olarak müdahale edilmesi gerekir. Bu konuda yanınızda olacak Rowenta Servis Sarıyer her türden elektrik süpürgesi arızasına garantili olarak olumlu sonuç sunmaktadır.

Cihazı ilk günkü performansına geri döndürecek bu hizmete ulaşmak için sadece servis talebi oluşturmak yeterlidir. Bunun için dilediğiniz her an servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz. İstanbul’un hangi noktasında yaşadığınızın herhangi bir önemi olmadan bulunduğunuz adrese servis ekibi yönlendirilecektir. Arızalı cihaz adresinizden alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde aynı özenle cihaz tarafınıza teslim edilir.

Bu sayede Rowenta Servis Sarıyer aracılığıyla servis sürecinin tüm zorluğunu geride bırakmak söz konusu hale gelir. Servis aynı zamanda garantili olarak parça değişimi hizmeti sağlamaya da devam etmektedir.

Sarıyer Rowenta Servisi
AÇIK ADRES:Adnan Kahveci Cd. 124-134
Yeniköy
34457 Sarıyer/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 82 06
MESAİ SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Ayça

  Uzun senelerdir büyük bir keyifle kullandığım ve hiç arızasıyla karşılaşmadığım Rowenta marka süpürgem geçen ay emiş gücünde ve performansında düşüklük yaşadığımdan ötürü Rowenta Servis Sarıyer şubesini aradım. Sorunun motordan kaynaklandığını söyleyen ekip tamiri deneyeceklerini olmazsa değişim gerekeceğini söylediler. Aradan 10 gün geçti bugün yarın diyerek oyalıyorlar. Kimseye bu teknik servisi önermiyorum.

 • Özlem

  Yeni eve taşındığım sıralar Rowenta Silence Force sessiz elektrikli süpürge satın almıştım. İlk zamanlar oldukça sessiz çalışan elektrikli süpürgem yoğun bir gürültüyle çalışmaya başladı. İlk başlarda bu durumu umursamasam da sessiz diye aldığım makinemin gürültülü çalışması canımı sıkmaya başladı. Ben de bundan dolayı makinemi Rowenta Servis Sarıyer şubesine götürdüm. Makinemin motorunda arıza olduğunu söyleyen ekip 3 gün içerisinde tamirini yapıp makinemi bana teslim etti.

 • Seçil

  Rowenta marka elektrikli süpürgem ile ilgili bir sorunu ve nasıl çözüm ürettiğimi sizinle de paylaşmak isterim. Düşük devirde bile abartılı bir ses ve gürültü sorunu yaşıyordum. Hangi servis ekibine gittiysem sorunu çözemediler ve üstüne bir de para aldılar. Rowenta servis araştırması yaptığımda Sarıyer’deki bu firmayı tespit ettim. Herkes olumlu yorum yapmış ve yanılıyor olamazlar diye düşünüp ben de hizmet aldım ancak şartlarımı en başından söyledim. Kabul ettiler. Ürün şu an sorunsuz çalışıyor ve gerçekten kendilerinden çok memnun kaldım. Tecrübe sahibi bu adres ile sizler de mutlaka tanışmalısınız ve ne demek istediğimi bu kez çok daha iyi anlamış olacaksınız.

 • Gönül

  Rowenta marka elektrikli süpürgem ile ilgili herhangi bir problem yaşadığımda ya da danışmak istediğim bir konu olduğunda hiç vakit kaybetmeden Sarıyer’deki Rowenta servis ekibini rahatsız ediyorum. Saat kaç olursa olsun telefonlarım açılıyor ve samimi bir şekilde bana yardımcı oluyorlar. Bu tür adreslere hepimizin ihtiyacı var ve gerçekten mükemmel bir iş başarıyorlar.
  Sizler de servis hizmeti almak istediğinizde çok fazla vakit kaybetmenize ya da araştırma yapmanıza gerek yok. Emin olun her birini tek tek denedim ancak bu firma gibisi yok. İşini severek yapan ve insana değer veren bu kadro, sizleri de her şekilde memnun etmeyi başaracak ve ödediğiniz paranın karşılığını da yine fazlasıyla verecektir.

 • Melike

  Büyük bir memnuniyetle yaklaşık olarak 6 senedir kullanmakta olduğum Rowenta marka süpürgemin başlığı ile hortumu arasındaki parça geçtiğimiz günlerde kırıldı. Ben de bu şekilde süpürgeyi kullanamadığım için hemen Rowenta Servis Sarıyer şubesi ile telefonla iletişime geçip adreslerine gittim. Süpürgeyi orada bırakmamı, birkaç gün içinde bana haber vereceklerini söylediler ve 2 gün içerisinde ben problemin ne olduğunu haber vermek için aradılar diye düşünürken makinemin tamir olduğunu ve gelip alabileceğimi haber vermek için aradılar. Gönül rahatlığı ile bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Aliye

  Servis sağlayıcı açısından en çok tercih ettiğim yerlerden biri olan Rowenta servis Sarıyer şubesi, hem evime yakınlığından hem de çalışanlarının güler yüzleri sayesinde korkmadan yardım istediğim yerlerden biri haline geldi. Ütü ve süpürgem için birer kere yardım istedim. Kısa süre içerisinde hemen sorunu çözüp hallettiler. İşlerini iyi bilen adamları severim.

TIKLA SERVİSİ ARA