İstanbul

Rowenta Servis Sancaktepe

Dayanıklı ve kaliteli ürünlere sahip olması nedeniyle Rowenta sıklıkla tercih edilen markalar arasında bulunuyor. Elektrik süpürgesinde ön plana çıkmayı başaran bu marka ev hanımlarının önceliğinden biri haline gelmiş durumdadır. Her elektronik cihazda olduğu gibi Rowenta marka elektrik süpürgelerinde de zaman içinde çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. Bu cihazlar her gün düzenli olarak kullanıldığından dolayı arıza konusuna acil olarak çözüm aranması gerekmektedir.

Bu konuda yanınızda olacak Rowenta Servis Sancaktepe servis sürecinin zorluğunu alırken, kısa sürede cihazın eski verimine geri dönmesine yardımcı olmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra size en yakın konumda bulunan servis ekibi adresinize gönderilmiş olur.

Servis tarafından onarım işlemlerinin yanı sıra cihaz bakım işlemleri de sağlanmaktadır. Cihazın performansının yükselmesine neden olacak bakım işlemleri, cihazın ömrünün uzamasına zemin hazırlar. Bakım ve onarım işlemlerini daha kolay hale getiren Rowenta Servis Sancaktepe sayesinde arızaların büyük bir sorun olarak görülmesi geride kalmış olacaktır.

Sancaktepe Rowenta Servisi
KONUM: Muhteşem Sk. 13-9
Safa
34791 Sancaktepe/İstanbul
TELEFON NO: 0216 622 65 06
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Rezzan

  Uzun yıllardır ofisimizde büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğumuz Rowenta marka elektrikli süpürgemizin geçen hafta güç ünitesi arıza yaptı. Ofise çok yakın bir mesafede olan Rowenta Servis Sancaktepe şubesi, gelip ürünü götürdüler. Yedek parça değişimi için benden onay isteyen teknik servis iki gün sonra süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim etti.

 • Ezgi

  Rowenta markası benim için gerçekten özel ve teknolojik ürünlerde bu markayı tercih etmeye bilhassa gayret gösteriyorum. Elektrikli süpürge tercihim de yine bu markanın imzasını taşıyor. Gerçekten güçlü ve uzun ömürlü bir ürün ancak ben tedbiri elden bırakmamak adına düzenli olarak bakım hizmeti alıyorum:
  Rowenta servis ekiplerinden çok memnunum. Sancaktepe’de haftanın her günü hizmet veren bu firma da listemde yer alıyor. İşini iyi yapan insanlara her zaman saygı duymuşumdur ve yıllardır çizgilerini bozmadılar. Eğer bir servis ekibi arıyorsanız kesinlikle bu adresi tercih etmelisiniz ve taleplerinize hem daha hızlı hem de daha uygun fiyatlar ile karşılık vereceklerinden şüpheniz olmasın.

 • Betül

  Büyük bir memnuniyetle yaklaşık olarak 6 senedir kullanmakta olduğum Rowenta marka süpürgemin başlığı ile hortumu arasındaki parça geçtiğimiz günlerde kırıldı. Ben de bu şekilde süpürgeyi kullanamadığım için hemen Rowenta Servis Sancaktepe şubesi ile telefonla iletişime geçip adreslerine gittim. Süpürgeyi orada bırakmamı, birkaç gün içinde bana haber vereceklerini söylemelerine rağmen aradan neredeyse 10 gün geçti. Lütfen şu sorunumu çözer misiniz artık?

 • Aytül

  Yaklaşık 5 senedir Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıcısyım. Bu 5 senelik süreçte performansından çok memnun olmamın yanı sıra hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştım. Ancak geçtiğimiz hafta birden bire makinemin emiş gücünde düşüklük olduğunu farketmem üzere Rowenta Servis Sancaktepe şubesini aradım. Makinenin motorunda problem olduğunu söyleyen teknik servis ekibi tamir etmeye deneyeceklerini, eğer tamir mümkün olmazsa haber vereceklerini söyleyen ekip 3 gün sonra makinemin tamir olduğunu bana haber vererek beni yeni makine alma derdinden kurtardılar.

TIKLA SERVİSİ ARA