İstanbul

Rowenta Servis Beylikdüzü

FİRMA ADI: Tan Elektrik
ADRES: CUMHURIYET MAH. BIZIMKENT D31 BLOK NO: 134500 BEYLIKDÜZÜ
TELEFON: 0212 873 01 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Gülpınar

  • Beylikdüzü Rowenta Servisi Hizmetleri Nelerdir?

    […] de sizlerin bu marka cihazlarının her türlü bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Rowenta Servis Beylikdüzü ile istediğiniz gibi cihazınızdaki tüm sorunlar için şubemize gelebilirsiniz. Şubemiz […]

  • Aynur

    Kız kardeşim yeni aldığımız Rowenta marka elektrik süpürgesini dikkatli bir şekilde kullanmamış. Sonuç olarak, yepyeni makine ya çalışırken duruyordu ya da emiş gücü azaldığı için doğru düzgün çalışmıyordu. Biz de tam sebebini öğrenmek için Rowenta servis Beylikdüzü bayisini aradık. Onlar, telefonda bir şey yapamayacaklarını ancak süpürgeyi oraya getirdiğimiz takdirde sorunu bulabileceklerini söylediler. Vakit kaybetmeden süpürgemizle beraber Rowenta servis Beylikdüzü bayisine gittik. Süpürgenin problemi, makinenin tıkanmasından kaynaklanıyormuş. Süpürge haznemizin içerisinden toplu iğne ve saç tokası gibi şeyler çıktı. Makinenin motoruna herhangi bir zarar gelmeden sorunun çözülmesini sağladıkları için Rowenta Beylikdüzü servisine teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonra daha dikkatli kullanacağız.

  • Ayşen

    Kendim özel bir bankada şube müdürüyüm. Bu yüzden belirli günler eve temizlik için bir yardımcı geliyor. Geçen gün evime gelen yardımcı bayan evi süpürürken Rowenta marka süpürgemin hortumunda çatlak olduğu tespit etti. Hiçbir şekilde verim alınamayan süpürgemi Rowenta Servis Beylikdüzü şubesine götürdüm. Aynı gün içersinde yeni bir hortum takarak sorunumu çözen yetkililere teşekkür ederim.

TIKLA SERVİSİ ARA