İstanbul

Rowenta Servis Bakırköy

Rowenta marka elektrik süpürgesi kullanıcılarının tüm sorunlarını çözüme kavuşturabileceği platformumuzda servislerin güncel iletişin numaraları ve adresleri sizleri bekliyor. Rowenta marka elektrik süpürgenizle ilgili kullanımlarınız sırasında yaşadığınız her türlü sorun için servis hizmetine nasıl ulaşırım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.
Rowenta marka süpürgeniz ve her türlü eletrikli ev aletleri tamir, bakım ve onarım için Bakırköy ve semtlerinde Rowenta servis Bakırköy iletişim bilgilerine platformumuz üzerinden ulaşım sağlayarak bilgi sahibi olabilir ve sorunlarınızı zahmetsizce giderebilirsiniz. Elektrik süpürgenizi çeşitli sorunlar yaşayarak kullanmak yerine Rowentaa servis Bakırköy ile tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturun. Bakırköy başta olmak üzere diğer ilçelerin de bölge servis imkanlarından faydalanmak üzere güncel adres ve iletişim bilgilerine platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

FİRMA ADI: Iskit Elektrik
ADRES: KARTALTEPE MAH. TEYYARECI HAYRETTIN SOK. NO: 1034144 Bakırköy
TELEFON: 0212 660 70 86
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Ataköy – Florya

 • Ercan

  Elektrik süpürgesinin pürüze takmış olduğumuzda fişte aşırı derecede ısınma meydana geliyor. Randımanlı bir şekilde çalıştırmakta zorlanıyoruz. Çözüm sunabilir misiniz?

 • Özel Rowenta Servis İstanbul | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] Rowenta Servis İstanbul şubeleri de bu konuda müşterilere yardımcı olmaktadır. Rowenta Servis Bakırköy şubesi de Bakırköy’de ikamet edenlere hizmet verir. Her şehirde yetkili servislerin […]

 • sdfghjhgfd | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] Rowenta Servis İstanbul şubeleri de bu konuda müşterilere yardımcı olmaktadır. Rowenta Servis Bakırköy şubesi de Bakırköy’de ikamet edenlere hizmet verir. Her şehirde yetkili servislerin […]

 • Zeynep P.

  Merhaba ben Bakırköy bölgesinde yaşıyorum. Rowenta Servis Bakırköy servisine yani profesyonellere danışmak istediğim bir konu var. Rowenta markasına sahip ev aletlerini keyifle kullanıyorum ve yardım isteyenler için bu ürünlere referans veriyorum genellikle. Süpürge satın almak istiyorum ama Rowenta ve diğer markalar arasında kararsızım. Rowenta süpürge modeli olarak hangi model önerisi benim için iyi olur. Genellikle çok toz toplayan bir bölgede yaşıyorum.

 • Sevtap L.

  Günlük hayatımızda rutin olarak kullandığımız elektronik aletlerin başında kuşku yok ki süpürgeler var. Geçtiğimiz hafta yaşadığım süpürge hortumu sorunu ise evde adeta krize dönüştü. Rowenta gibi büyük bir markanın süpürge hortumu nasıl olur da yetkili servisin deposunda bulunmaz ben bunu anlayamıyorum. Bir hafta boyunca aramadığımız yetkili yada özel servis kalmadı. İşten eve dönerken Bakırköy Rowenta Servis’i görünce hiçbir yerde bulunmuyor ise burada da bulunmaz diyerek içeri girdim. Süpürge model ve markasını söylediğim anda içerden çıkarıp sıfır hortumu poşetli şekilde önüme koydular. Biraz çay içip sohbet ettikten sonra ödemeyi yapıp ayrıldım. Gerçekten beni büyük bir dertten kurtaran Bakırköy Rowenta Servis çalışanlarına teşekkür ederim.

 • Figen

  Birkaç sene önce Rowenta marka elektrikli süpürge aldım. Satarken çekim gücünden, sessizliğinden vs. bahsettiler ve beni ikna ettiler. Fakat sürekli tıkanacağını ve sürekli filtreyi yıkamam ya da değiştirmem gerektiğini söylemediler. Artık o kadar yorucu olmaya başladı ki, evde ki pisliği elimle tek tek toplamak daha cazip geliyor neredeyse. İnternetten arattım Rowenta servis Bakırköy civarında birkaç tane buldum, aradım. Ara ara bakım yapılması, temizlenmesi gerekiyor dediler. Bakım dediği de muhtemelen benim yaptığım temizliğin aynısı. “Getirin bakalım” dediler, Bakırköy Rowenta servise götürdüm. İlk bir ay sıkıntı yoktu, sonra yeniden sık sık tıkanmaya başladı. Çok rica ediyorum, buna bir çözüm bulun artık.

 • Sanem

  Rowenta marka elektrik süpürgem uzun zamandan beri çalışıyordu; ancak geçen gün bir anda çekmemeye başladı. Hemen Rowenta servis Bakırköy’ü aradım ve 10 dakika içinde teknik ekip yönlendirdiler. Teknik servis eve gelip elektrik süpürgemi kontrol ettiğinde hortumun tıkandığını fark etti. Yeni bir hortum takıldığında sorunun düzeleceğini belirtti.
  Bakırköy Rowenta hemen yeni bir hortum getirdi ve süpürgemde hortum değişimi gerçekleştirdiler. Süpürgem anında eski haline kavuştu ve eski performansı ile çalışmaya başladı. Süpürgemin çöp olacağını ve bir daha asla kullanamayacağımı zannediyordum. Gözlerime inanamadım. Rowenta servis Bakırköy’e özverilerinden ve hızlı performanslarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bir sorun yaşadığımda yine ilk kendilerini arayacağım.

 • Ezgi

  Süpürge almam gerektiğinde, herkesin ilk önerdiği Rowenta oldu. Daha önce kullanmamış olmama rağmen aldım. İlk zamanlar gerçekten söyledikleri çok kaliteli çalışıyordu. Ama daha ilk yılı dolmadan ses çıkarmaya ve tozları emmeye başladı. Çekiş gücü sürekli düştü ve ses arttı. Servise başvurdum, onarmaya çalışacaklarını ama tamirinin zor olduğunu söylediler. Yaklaşık 1 ay gibi bir süre süpürgeyi 3 defa servise götürdüm, tamir edemediler. Bu defa Rowenta Servis Bakırköy adresini buldum ve onlara götürdüm. Durumu anlattım, 3 gün sonra tamir edildiğini söylediler. 2 aydır kullanıyorum ve süpürgeyi aldığım ilk zamandaki kalite haline geri döndü. Servisin kaliteli hizmetine, hızlı tamir süresine ve ilgilerine çok teşekkür ediyorum.

 • Kevser

  Kullanmış olduğumuz elektrik süpürgesi artık ev halkı için yeterli bir şekilde temizlik işlemini sağlayamıyordu. Bizde bu süpürgeden memnun olmadığımız için Rowenta markalı yeni bir elektrik süpürgesi satın almayı tercih ettik. Almış olduğumuz elektrik süpürgesi kısa bir süre sonra performans anlamında eskiyi aratan bir yapıya sahip olmuştu. Bizde sorunun neden kaynaklı olduğunu öğrenebilmek için hemen Rowenta Servis Bakırköy adresinde karar kıldık. Rowenta Servis Bakırköy adresi bakımdan kaynaklı sorunlardan ötürü böyle bir durum olduğunu çözdü. Bize elektrik süpürgesi bakımı hakkında bazı tüyolar verdi. Bizde servis tarafından belirten durumlara dikkat ettiğimizde bir daha performans anlamında herhangi bir sorun kesinlikle görmedik.

 • Neriman

  Elektrik süpürgemiz artık tam olarak beklentilerimize uygun olmadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde bizim için en uygun seçeneklerden biri Rowenta’nın modeli olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz son dönemlere kadar iyi bir performans çıkarıyordu. Ancak son günlerde eskiye nazaran çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. elektrik süpürgesi neden gürültülü çalışır, sorunun cevabını merak ediyoruz.

 • Çağla

  Rowenta şubeleri arasında kesinlikle işini en iyi yapan Rowenta servis Bakırköy şubesidir. Uzun zamandır çözemediğim ütü sorunumu buradaki arkadaşların samimiyeti sayesinde çözdüm. Her türlü sorunu dinleyerek ve anlayarak çözüyorlar. Ezberden iş yapılmıyor. Bir daha yaşamam umarım ama bir sorun olduğunda kesinlikle telefon rehberinde olması gereken numaralardan birisi.

TIKLA SERVİSİ ARA