İstanbul

Rowenta Servis Bakırköy

Rowenta marka elektrik süpürgesi kullanıcılarının tüm sorunlarını çözüme kavuşturabileceği platformumuzda servislerin güncel iletişin numaraları ve adresleri sizleri bekliyor. Rowenta marka elektrik süpürgenizle ilgili kullanımlarınız sırasında yaşadığınız her türlü sorun için servis hizmetine nasıl ulaşırım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.
Rowenta marka süpürgeniz ve her türlü eletrikli ev aletleri tamir, bakım ve onarım için Bakırköy ve semtlerinde Rowenta servis Bakırköy iletişim bilgilerine platformumuz üzerinden ulaşım sağlayarak bilgi sahibi olabilir ve sorunlarınızı zahmetsizce giderebilirsiniz. Elektrik süpürgenizi çeşitli sorunlar yaşayarak kullanmak yerine Rowentaa servis Bakırköy ile tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturun. Bakırköy başta olmak üzere diğer ilçelerin de bölge servis imkanlarından faydalanmak üzere güncel adres ve iletişim bilgilerine platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

FİRMA ADI: Iskit Elektrik
ADRES: KARTALTEPE MAH. TEYYARECI HAYRETTIN SOK. NO: 1034144 Bakırköy
TELEFON: 0212 660 70 86
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Ercan

  Elektrik süpürgesinin pürüze takmış olduğumuzda fişte aşırı derecede ısınma meydana geliyor. Randımanlı bir şekilde çalıştırmakta zorlanıyoruz. Çözüm sunabilir misiniz?

 • Reply
  Özel Rowenta Servis İstanbul | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] Rowenta Servis İstanbul şubeleri de bu konuda müşterilere yardımcı olmaktadır. Rowenta Servis Bakırköy şubesi de Bakırköy’de ikamet edenlere hizmet verir. Her şehirde yetkili servislerin […]

 • Reply
  sdfghjhgfd | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] Rowenta Servis İstanbul şubeleri de bu konuda müşterilere yardımcı olmaktadır. Rowenta Servis Bakırköy şubesi de Bakırköy’de ikamet edenlere hizmet verir. Her şehirde yetkili servislerin […]

 • Reply
  Zeynep P.

  Merhaba ben Bakırköy bölgesinde yaşıyorum. Rowenta Servis Bakırköy servisine yani profesyonellere danışmak istediğim bir konu var. Rowenta markasına sahip ev aletlerini keyifle kullanıyorum ve yardım isteyenler için bu ürünlere referans veriyorum genellikle. Süpürge satın almak istiyorum ama Rowenta ve diğer markalar arasında kararsızım. Rowenta süpürge modeli olarak hangi model önerisi benim için iyi olur. Genellikle çok toz toplayan bir bölgede yaşıyorum.

Görüşünüzü Paylaşın