İstanbul

Rowenta Servis Beyoğlu

Markası Rowenta olan elektrikli süpürgelerinizi kullanırken sorun yaşamanız durumunda servis hizmetini nerede bulurum diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Kullanıcısı olduğunuz başta elektrikli süpürge olmak üzere Rowenta marka tüm elektrikli ev aletleri için servis imkanlarını platformumuzda kolaylıkla bulabilirsiniz.
Beyoğlu Rowenta kullanıcılarının güncel servis bilgilerine ulaşım sağlamak için ziyaret edebileceği Rowenta servis Beyoğlu ve çok daha fazlasını tek bir çatı altında topluyoruz. Elektrik süpürgesi çekmiyor, süpürgem çalışırken ses yapıyor ve buna benzer sorunlarınız için güncel iletişim bilgilerine Rowenta servis Beyoğlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Rowenta marka elektrik süpürgenizi hiç bir sorun yaşamadan kullanmak servis hizmetlerinin tamir, bakım ve onarımlarıyla mümkün olabilecek.

FİRMA ADI: Sam Teknik
ADRES: YAHYA KAHYA MAH. BAHRİYE CAD. KASIMPAŞA BOSTANI SOK. NO: 9/A34440 Beyoğlu
TELEFON: 0212 235 29 78
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Hande

  Ya gerçekten arıza için kendilerinden yardım istemiş olduğumda ki hızlarına hayran kaldım. Bu kadar kısa süre içerisinde gelerek işlerimi çözmeleri mükemmeldi. Teşekkür ederim.

 • Fehmi

  Beyoğlu ilçesinde bulunan iş yerime temizlik firması çağırmıştım ancak beklenen hizmeti alamadım. Kendimiz temizlik yapmak için aldığımız elektrik süpürgesinin bakım işlerini sizin gibi emin ellere teslim ettiğimiz için gayet mutluyuz.

 • İstanbul Rowenta Süpürge Servisi | Parafikir - Para Kazanma Fikirleri

  […] çevre muhitlerinde ikamet ediyorsanız her türlü teknik destek ve servis hizmeti alabilirsiniz. Rowenta Servis Beyoğlu firması olarak bizlerde sizlere en iyi, en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini vermek için […]

 • Zeliha

  Uzun zamandır severek kullandığım Rowenta marka süpürgemin kablosu tamamen toplanmıyordu. Bu sorunu nasıl çözeceğimi bilmediğim için Rowenta servis Beyoğlu ile iletişime geçtim. Onlar da bana telefonda yapmam gerekenleri söylediler. Süpürgem çek bırak özelliğine sahip olmadığı için kabloyu sonuna kadar çekip bırakmam mümkün olmadı. Süpürgemin kablo sarıcı özelliği olduğundan dolayı kabloyu sonuna kadar çekip, sarma düğmesine bastım. Bunu yaptıktan sonra süpürgemin kablosunun bir kısmı toplandı ancak tamamı toplanmadan duruyordu. Ben de kabloyu tekrar çekip bırakmayı denedim. Bu yöntemlerin hepsini denememe rağmen sorun devam etti. Ben de çareyi Rowenta servis Beyoğlu bayisine gitmekte buldum. Onların sorunu çözmesi çok zor olmadı. Çünkü, birkaç işlemi yanlış yapmışım.

 • Sertaç

  Yıllardır sorunsuz bir şekilde kullanmış olduğum Rowenta marka elektrikli süpürgemin son günlerde çekim gücü fazlasıyla düştü. Eşimle beraber uzun süredir kullandığımız için herhalde süpürge miadını doldurdu diye düşündük. Fakat komşumuzun önerisi üzerine süpürgemizi Rowenta Servis Beyoğlu şubesine götürdük. İki hafta sonra teslim aldığımız süpürgemizin ilk günkü performansıyla çalıştığını gördüğümüzde şaşırdık..

 • Tülin

  Bu bölgenin kesinlikle en iyi ve hızlı şekilde işini çözen bayilerden biri olan Rowenta servis Beyoğlu şubesi, aynı zamanda güler yüzlü çalışanları sayesinde tüm çevreden takdir toplayan bir ekip. Bir telefonla hızlı şekilde işinizi çözmek için resmen eğitilmişler. Her türlü beyaz eşyanın tamiri konusunda severek işlerini yapıyorlar. Böylesini bu zamanda bulmak çok zor oluyor.

TIKLA SERVİSİ ARA