İstanbul

Rowenta Servis Eyüp

Eyüp Rowenta Servisi
KONUM:Davutağa Kabristan Sk.
Nişanca
34050 Eyüp/İstanbul
TELEFON NO:0850 259 82 94
 • Şebnem

  Evlenmeden önce çeyizimde en çok olmasından mutlu olduğum eşya Rowenta marka elektrikli süpürgemdi. Gerçekten elektrikli süpürge konusunda oldukça kaliteli modelleri var. Fakat kullanmış olduğum elektrik süpürgesinin yakın zamanda başlığı borusundan çıktı. Ben de dışarıdan bir objeyle başlık kısmını sıkıştırarak kullanıyordum. Bu yöntem işe yarıyor olsa da çirkin bir görüntüydü. Bu çirkin görüntüye daha fazla dayanamadım ve Rowenta Servis Eyüp şubesine gittim. Teknik servis ekibi yeni bir başlık takarak sorunu kökünden halletti.

 • Nihal

  Elektrik süpürgemi yıllardır değiştirmedim ve Rowenta markasından gayet memnunum. Bugüne kadar öyle büyük sorunlar da yaşamadım ancak yakın zamanda makineden garip sesler gelmeye başladığını fark ettim. Öyle zannediyorum ki evi süpürürken sert bir cisim içine kaçmış ve donanımsal bir sorun meydana gelmiş. Servis ekiplerinin söylediği de buydu.
  Rowenta servis ekiplerinden hizmet almak için Eyüp’teki ofislerini ziyaret ettim. Aslında buraya gelene kadar birçok farklı firmayı ziyaret etmiştim ancak parça değişimi yapamayacaklarını söylediler. Bu firma ise beni geri çevirmedi ve elinden gelenin daha iyisini yaptılar. Şu an ürünümü sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Eğer tercih etmek isterseniz kesinlikle tavsiye edebilirim.

 • Gülay

  Rowenta markasının ev aletlerinde ve teknolojik ürünlerde ne kadar özel bir yere sahip olduğunu biliyorum. Evimde ve ofisimde kullandığım ürünlerden inanılmaz memnunum ve aynı şey servis hizmeti için de geçerli. Elektrikli süpürgemin bakımı için Rowenta servis ekiplerinden düzenli olarak yardım alıyorum. Gerçekten çok profesyonel ve donanımlı insanlar.
  Her seferinde beni kırmıyor ve evime kadar geliyorlar. Güler yüzlü olmaları ve daha da önemlisi samimiyetleri beni onlara daha yakın hale getiriyor. Ortaya çıkan iş gerçekten mükemmel ve bu sayede elektrikli süpürgemi daha uzun yıllar kullanabileceğimi düşünüyorum. Eğer hizmet almak isterseniz gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz ve kesinlikle pişman olmayacaksınız.

 • Gönül

  Yaklaşık 5 senedir Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıcısyım. Bu 5 senelik süreçte performansından çok memnun olmamın yanı sıra hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştım. Ancak geçtiğimiz hafta birden bire makinemin emiş gücünde düşüklük olduğunu farketmem üzere Rowenta Servis Eyüp şubesini aradım. Gün içerisinde geleceklerini söyleyen ekip 3 gün sonra makinemin tamir olduğunu bana haber vererek beni yeni makine alma derdinden kurtardıkları için kendilerine teşekkür ediyor ve eğer Eyüp çevresinde teknik servis arayışı olan varsa kesinlikle kendilerini öneriyorum.

TIKLA SERVİSİ ARA