İstanbul

Rowenta Servis Bağcılar

Servislerle iletişim kurmanızı kolaylaştıracak platformumuzda Rowenta marka elektrik süpürgeleriniz için her türlü sorununuzu geride bırakacaksınız. Tüm servisleri tek çatı altında topladığımız platformumuzda Rowenta servis için bulunduğunuz şehir, ilçe veya semtin en yakın rowenta servisi ile iletişime geçebileceksiniz.
İstanbul’un Bağcılar ilçesi ve çevre semtleri için yakın yerdeki servisin iletişim numaraları ve güncel adresleri platformumuzda yer alıyor. Rowenta servis Bağcılar için platformumuzu ziyaret ederek elektrikli süpürgelerinizi deneyimli personellerin vereceği hizmetlerle sonlandırabilirsiniz. Elektrik süpürgesinin yanı sıra Rowenta marka küçük ev aletlerinin de tamirini servis hizmetlerinde bulabilirsiniz. Tüketicilerin bilgilenmesi adına dilerseniz platformumuza dilek, şikayet ve önerilerinizi de yazmanız mümkün.

FİRMA ADI: İstanbul Teknik
ADRES: MAHMUTBEY MAH. ISTOÇ 29. ADANO: 55/5734200 BAĞCILAR
TELEFON: 0212 659 45 86
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Güneşli

 • Fatmagül Arıcı

  Süpürgemin çekiş gücü çok düştü filterisini değiştirdim ama hala problemim devam ediyor ne yapabilirim? yardımcı olur musunuz acaba ?

 • Öneri: İstanbul Rowenta Süpürge Servis Hizmeti Memnuniyetim - Sekomon - Kişisel Blog

  […] süpürgenize dair kullanımlarınız sırasında sorun yaşıyorsanız Kadıköy ilçesinde Rowenta Servis Bağcılar deneyimli personellerinin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Elektrik süpürgesinin çekim […]

 • Halime

  Evde kedi ya da köpek besleyenlerin en büyük problemi tüy problemidir. Bu yüzden çekim gücü yüksek bir elektrikli süpürge almak istedim. Satış temsilcisinin önerisi üzerine Rowenta for silence diye bir süpürge aldım. Fakat süpürgenin hiçbir fırçası tüyleri tam olarak almıyor. Özellikle bu tüyler için piyasada üretilmiş bir fırça türü de yok. Evdeki tüyleri çekemiyorsa bu süpürgeyi almamın ne mantığı var ki? İnternetten arattım Rowenta servis Bağcılar’da var. Servise gidip sorunu anlattım, uyumlu bir tane fırça verdi. Diğerlerine nispeten daha iyi olsa da bu da tam olarak tüyleri çekemiyor. Bağcılar Rowenta servis elinden geleni yaptı onlardan yana bir şikayetim yok. Ama artık evcil hayvan besleyenlere yönelik cihazlar da üretilmeli.

 • Rıfat

  Rowenta Ro7681 Silence Force Cyclonic toz torbasız süpürgemin bilemediğimiz bir problemi vardı. Çareyi, Rowenta servis Bağcılar ile iletişime geçmekte buldum. Ancak, süpürgemin garanti süresi çoktan bitmişti. Rowenta servis Bağcılar, yaptığı kontrol sonucunda problemin ciddi olduğunu keşfetti. Yedek parça gerekiyormuş. Müşteri memnuniyetini çok önemseyen Rowenta, garanti süresi bitmesine rağmen dışarıya yedek parça vermemezlik yapmadı. Rowenta marka süpürgemin anakartının yandığını söylediler. Bu duruma, Rowenta, anında müdahale etti. Maksimum 50 lira tutacak bir yedek parça maliyetinin kendi masraflarını da ekleyerek 150-200 lira gibi bir rakama çıkmasını engellediler. Müşterisinin zarar etmemesini isteyen Rowenta sağolsun, bu işten hiçbir zarar etmeden kurtulmuş oldum.

 • Kumsal

  Neredeyse herkesin baba evinde uzun yıllardır kullanılan bir marka Rowenta. Biz de uzun yıllar önce evlendiğimizde Rowenta markasını tercih etmiştik. Şu zamana kadar da herhangi bir problem çıkarmayan elektrikli süpürgemizin kısa süre önce başlığın ortasında bulunan spiralli hortum çatladı. Süpürgemden memnun olduğum için yeni bir tane almak yerine Rowenta Servis Bağcılar şubesine götürüp parça değişimi yaptım. Şu an eskisi gibi çalışmaya devam ediyor.

TIKLA SERVİSİ ARA