İstanbul

Rowenta Servis Tuzla

Rowenta en fazla tercih edilen markaların başında bulunuyor. Kaliteli ve dayanıklı ürünlere sahip olması markaya olan eğilimin artmasına neden olmaktadır. Her cihazda olduğu gibi Rowenta marka elektrik süpürgelerinde de zaman içinde arızaların görülmesi son derece normaldir. Özellikle cihazın bakımına dikkat edilmemesi, kullanıcı hataları gibi çeşitli sorunlar arızaların oluşumuna zemin hazırlar. Bu zorlu süreçte yanınızda olacak Rowenta Servis Tuzla büyük küçük her türden elektrik süpürgesi arızasına garantili çözüm sunmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise Rowenta Servis Tuzla müşteri hizmetlerine ulaşarak servis talebinde bulunmaktır.

İstanbul’un her noktasına servis hizmeti vermekte olan bu adres bulunduğunuz konuma en yakında bulunan servis ekibinin gönderilmesini sağlar. Bu sayede servis süreci hızlı bir şekilde başlarken, onarım işlemleri sona erdiğinde ise servis ekibi aracılığıyla cihaz adresinize kadar teslim edilecektir.

Bazı durumlarda cihazın çeşitli parçalarının onarımı söz konusu olmayabilir. Parça değişimi sağlandığında garanti veren servis, değişimini sağladığı parçalara bir yıllık süre boyunca garanti sağlamaktadır.

Tuzla Rowenta Servisi
AÇIK ADRES: Berkant Sk. No:13
Aydıntepe
34947 Tuzla/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0216 473 11 52
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Irmak

  Evimde kullanmış oldupum Rowenta marka süpürgemin emiş gücünden oldukça memnun olmama rağmen gürültüsü konusunda çok şikayetçiyim. İnanılmaz derecede gürültülü çalışıyır. Aynı modeli kullanan komşum böyle bir problem yaşamadığını söyleyince süpürgemi Rowenta Servis Tuzla şubesine götürüp problemimden bahsettim. Ertesi gün haznesindeki filtreyi değiştirip beni bu problemden kurtaran servisten çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

 • Dila

  Bir hayvansever olarak evimde birçok kedi ve köpek besliyorum. Hayvansever olduğum kadar titiz de olduğum temizliğe ekstra önem veriyorum. Bundan dolayı her temizlik ürünümü kaliteli. Elektrikli süpürge terihimi de Rowenta Rain Force 2600W Su Filtreli süpürgenden yana kullanmıştım. Uzun süredir hiçbir sorunuyla karşılaşmadığım süpürgemin geçen gün su filtresinde bir problem yaşadım. Dediğim gibi titiz birisi olduğum için hemen Rowenta Servis Tuzla şubesine ulaştım. Bir gün içerisinde makinemin tamirini yapıp teslim eden teknik servis ekibine şükranlarımı sunuyorum.

 • Nilay

  Elektrikli süpürge tercihini Rowenta markasından yana yaptım. Düşük devirde bile muazzam bir çekiş gücüne sahip ve ev süpürmek benim için zahmet olmaktan çıktı. Fakat bir sorun yaşadım ve hortumda meydana gelen yırtık, bir süre sonra makinenin çalışmasını da bozdu. Verim alamadığım için Rowenta servis ekipleri ile kısa süreli bir görüşme sağladım. Ürünü en kısa süre içerisinde Tuzla’daki ofislerine götürdüm ve hemen ilgilendiler. Hortumun değiştirilmesi çok uzun sürmedi ve inanın bana o gün ürünü teslim aldım. Bu kadar hızlı ve ilgili olabileceklerini tahmin etmiyordum ve beni inanılmaz bir şekilde şaşırttılar. Rowenta kullanıcısı iseniz eğer bu firmayı listelerinizin başına ekleyebilir ve hizmet alabilirsiniz.

 • Esmanur

  Kesinlikle son zamanlarda aldığım en iyi hizmeti Rowenta servis Tuzla servisi sağladı. Uzun senelerdir rowenta ürünlerini kullanıyorum fakat hep bir sorun ile karşılaştığım zaman muhatap bulamamaktan korkuyordum. Güler yüzlü çalışanları sayesinde bu korkumu yendim. Buzdolabımı ve ütümü hızlı şekilde gelip tamir ettiler. Hem de çok hızlı şekilde.

Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA