İstanbul

Rowenta Servis Beykoz

Rowenta Servis Beykoz, Rowenta marka elektrik süpürgesi arızalarında garantili çözüm yolları sunmaktadır. Evin sıklıkla kullanılan elektronik cihazlarından biri olan elektrik süpürgelerinde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Arızalara acil olarak müdahale edilmediği takdirde günlük işlerin aksaması kaçınılmaz hale gelecektir. Hijyen açısından çeşitli sıkıntıların ortaya çıkmaması için bu süreçte teknik servisten destek alınması doğu bir karardır.

Rowenta Servis Beykoz bu konuda hızlı çözümler sunarken, cihazı ilk günkü veriminde kullanmanıza aracı olur. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetlerini arayarak servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız evinizden teslim alınır. Onarım süreci sona erdiğinde ise servis ekibi aracılığıyla cihazınız evinize teslim edilmiş olacaktır. Bu bakımdan ilgili sürecin tüm zorluğunu bitiren bu adres sayesinde arızaların önüne kısa sürede geçilmiş olur. Ayrıca adres tarafından cihaz bakım işlemleri de yapılmaktadır.

Cihazın ömrünü uzatacak bu çalışma ayrıca cihazda ortaya çıkan performans sorunlarını bitirmek açısından birebirdir. Bakım ve onarım sürecinde beklentilerinize uygun sonuçlar almak için Rowenta Servis Beykoz ulaşmanız gereken bir adrestir.

Beykoz Rowenta Servisi
ADRES:Kemer Çk. No:2
Gümüşsuyu
34820 Beykoz/İstanbul
TEL NO:0850 259 98 71
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Alaattin

  Rowenta 8349 model süpürgem için halı süpürücü aparat almak istiyorum.

 • Azize

  Sanırım 5 yıl önce bir yakınımın tavsiyesini dikkate alarak bana sürekli sorun yaşatan elekrikli süpürgemi, Rowenta marka elektrikli süpürgeyle değiştirdim. 5 yıl boyunca da sorunsuz bir şekilde çalışarak beni kendine hayran bıraktı. Fakat geçen hafta makinemi çalıştırmak için power düğmesine basınca hiç tepki vermedi. Ben de vakit kaybetmeden süpürgemi Rowenta Servis Beykoz şubesine götürdüm. İncelemeler sonucu makinemin güç düğmesinde arıza olduğunu tespit eden ekip ertesi gün makinemi onarılmış şekilde teslim etti.

 • Sinem

  Daha önce elektrikli süpürgelerden çok başım ağrıdığı için en son kaliteli olsun da biraz daha pahalı olsa da olur diyerek Rowenta Silence Force Extreme Blue modelini satın almıştım. Emiş gücü olarak kusursuz performans sergileyen makinem lk başlarda dediği gibi sessiz çalışsa da artık gürültülü çalışmaya başladı. Garantisi de sona erdiği için tamire göndermek yerine burdan sormak istedim. Eğer size tamire getirirsem gürültüsü giderilir mi ve bana ne kadar gibi bir ücrete mal olur?

 • Süheyla

  Elektrikli süpürgemin kablo çekme butonunun çalışmadığını fark ettim. Bu büyük bir sorun gibi görünmeyebilir ancak kablo uzun olunca emin olun toplaması da bir hayli zor oluyor. Tek başıma üstesinden gelebileceğim bir iş değildi ve Rowenta servis ekiplerini aradım. Beykoz ekibi gerçekten özel bir kadro oluşturmuş ve işini mükemmel bir biçimde yerine getiriyorlar.
  Sorunu tespit etmek için ürünü adreslerine istediler. Günlerce ya da haftalarca bekletmiyorlar ve sorun ile ilgili olduğu gibi aynı şekilde çözüm sürecinde de sizlere an be an bilgi veriyorlar. Bu kadar kaliteli bir çalışma daha önce görmedim ve ne zaman servis desteği alacak olsam hiç düşünmeden bu ekibe ulaşıyor ve yardım talebinde bulunuyorum.

 • Yağmur

  Uzun zamandır kullanmakta olduğumuz Rowenta marka süpürge evimizin bir ferdi gibiydi. Çünkü yaklaşık 5 senedir bir gün bile arıza yapmadan çalışmaya devam ediyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde başlığının altında bulunan tekerleklerden birisi kırıldı. Bu şekilde kullanılması da oldukça zorlu için Rowenta Servis Beykoz ekibine ulaştık. İlgili ve bilgili olan teknik servis ekibi aynı güb yeni tekerlek takarak süpüürgenin sorununu giderdi.

 • Emine

  Size yaşadığım deneyimi anlatmak istiyorum. Çok uzun zamanda rowenta elektrikli süpürgeyi kullanıyorum. Aynı zamanda bazı dönem ütüsünü de kullandım. Herhangi bir sorunda Rowenta servis Beykoz şubesini arayarak yardım istedim. Her zaman güler yüzlü ve hızlı davranan çalışanları sayesinde korkularım azaldı. Tüm çalışanlara güler yüzlü oldukları için teşekkür ederim.

TIKLA SERVİSİ ARA