İstanbul

Rowenta Servis Kadıköy

İstanbul’un en büyük ve en önemli ilçelerinden biri Kadıköy’dür. Yoğun bir nüfusa sahip olması sebebiyle de Rowenta marka süpürge kullanıcı sayısı da bir hayli fazladır. Süpürgelerinizle ilgili yaşamış olduğunu sorunları internette vakit kaybetmeden direkt olarak size en yakın servisi bulabilmeniz için bu sayfayı hazırladık. Aşağıda Rowenta marka süpürgelerinizin onarım – tamir veya bakımını yaptırabileceğiniz firmaların adresleri yer almaktadır. Aldığınız hizmet sonrasında da dilerseniz burada görüşlerinizi paylaşarak sizden sonra servis hizmeti alacak kişilere de fikir vermiş olursunuz.

Rowenta Servis Kadıköy Adres ve Telefonları:

FİRMA ADI: Elsu Elektrik
ADRES: CAFERAGA MAH. BAHARIYE CAD. NAILBEY SOK. NO: 28 POSTA KOD: 34718 KADIKÖY
TELEFON: 0216 347 45 80
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: Tam Teknik
ADRES: ERENKÖY MAH. ETHEM EFENDI CAD. NO: 11734738 Kadiköy
TELEFON: 0216 360 90 98
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Bostancı – Suadiye – Erenköy – Göztepe – Feneryolu – Kozyatağı – Koşuyolu – Moda

 • Selma

  Bir bayan olarak eşim her zaman elektrik süpürgesinden çıkan sesten rahatsızlık duyduğu için hafta sonlarında temizlik bana eziyet oluyor. Bunun bir çözümü var mı ?

 • Kadıköy Rowenta Süpürge Servisi 365 Gün Hizmetinizde - Dolapadam - Teknoloji ve Aradığın Herşey

  […] olan süpürgeler, doğru kullanılmadığında bozulma problemi ortaya çıkar. Böyle bir durumda Kadıköy Rowenta Servisi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, müşterilerimizin düşük fiyatlara ürünlerinin […]

 • Berna G.

  Rowenta marka elektrik süpürgem sürekli olarak kendi kendine kapanıyor. Evi süpürmek için çalıştırıyoruz, bir 10-15 dakika çalışıyor sonra kendisini kapatıyor. Geri açmak için bir 20-25 dakika beklemek gerekiyor. Evi temizlemek fazladan 2 saatimi alıyor. Sorun ne olabilir. Rowenta servis Kadıköy’de var, ama gelip onlar mı alacak, yoksa ben kendim mi bırakacağım onu da bilmiyorum.

 • Nurten

  Yaklaşık bir 4-5 sene önce Rowenta marka elektrikli süpürge almıştım. İlk zamanlarda gayet iyi olmasına rağmen son bir iki senedir çekim gücünde bayağı bir azalma oldu. Rowenta servis Kadıköy’de bir tane var ya da ben bir tane biliyorum. Servise götürdüm bakım yaptı biraz temizledi, düzeldi gibi oldu. Ama birkaç ay sonra tekrar çekim gücünde azalma oldu. Kadıköy Rowenta servisini aradım, yeniden bakım yapmamız lazım dediler. Böyle sürekli bakım yaptırmam gerekiyorsa bu süpürgeyi niye aldık? En azından elektrikli süpürgeyi alırken ömrünün ne kadar olduğunu söylesinler de ona göre bir fiyat-performans kıyaslaması yapalım. Her ay elektrikli süpürgesine bakım yapacağıma o paraya temizlikçi tutarım.

 • Nimet

  Daha önce de Rowenta elektrik süpürgesi kullandığım ve çok memnun olduğum için eskiyince yeni model bir süpürge almak istedim. Roventa compact power model bir elektrik süpürgesi satın aldım. Birkaç çok iyi şekilde çalıştı ve kalitesinden memnun kaldım. Ama birden makine ıslık sesi gibi bir ses çıkarmaya başladı. Ses artınca servise gittim. Tamir ettiklerini söylediler süpürgeyi aldım. Aynı ses devam ediyordu. Yine servise başvurdum tamir edildiğini makinenin çalıştığını söylediler. Rowenta Servis Kadıköy telefonunu buldum, sorunu anlattım getirmemi söylediler. 1 gün sonra süpürgeyi tamir ettiklerini söylediler. Korkarak aldığım süpürgeyi eve götürdüğümde, eskisi gibi çok iyi çalıştığını gördüm. Arkadaşlara işlerini iyi yaptıkları için teşekkür ederim.

 • Şükran

  Elektrik süpürgesi satın almak için tercihimizi çevremiz tarafından bir hayli fazla övülen Rowenta markasında kullandık. Sahip olduğu modeller tam olarak bizim aradığımız özellikler içeriyordu. İlk dönemlerde elektrik süpürgesi etkili bir temizlik sağlarken, zaman geçtikte bu konuda pek memnun edici bir boyutta olmadığını gördüm. Özellikle pek çok kalıntı bırakıyor bu konu ev halkı içinde çok büyük sorunlar oluşturuyordu. Bizde bu can sıkıcı konudan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu hemen Rowenta Servis Kadıköy adresinde aldık. Servis yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek bize süpürgeyi teslim etmiş oldu. Rowenta Servis Kadıköy ilgili yüzü ve hızlı yönüyle bu can sıkan sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk.

 • İstanbul Rowenta Süpürge Servis | Şafak Çalışkan

  […] Rowenta Servis Göztepe – 444 78 56 AYNI GÜN TEKNİK SERVİS! […]

 • Şebnem

  Elektrik süpürgemiz tam olarak beklentimizi karşılamadığından dolayı yeni bir cihaz satın almaya karar verdik. Aldığımız bu cihaz bugüne kadar iyi bir sonuç ortaya çıkarıyordu. Ancak bugünlerde bu performansı aratmaya başladı. Elektrik süpürgesi neden iyi temizlemez, ortaya çıkan bu sorundan kurtulmak için hangi adımları atmalıyız tavsiyelerinizi bekleriz.

 • Nalan

  Rowenta’dan eşimle birlikte elektrik süpürgesi satın almıştık. 1 sene sorunsuz bir şekilde kullandık; ancak aniden etrafa toz sıçratmaya başladı. Süpürgemden yeterli verimi ne yazık ki alamıyordum. Rowenta servis Kadıköy’ü aradık ve hemen sorunu çözmek için geldiler. Süpürgemin motorunda bir sorun olduğu ve bu sorun yüzünden toz sıçrattığını söylediler.
  Kadıköy Rowenta Servisi henüz bir senelik makine olduğunu, müdahale ederlerse garantisinin bozulacağını ilettiler. Sonrasında ise Rowenta yetkili servisine süpürgemizi teslim edebilmemiz için bizi yönlendirdiler. Müşterileri için her türlü desteği veriyorlar ve her konuda yardımcı oluyorlar. Bize destek oldukları ve sorunumuzu çözmemize yardım ettikleri için kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz. Aynı sorun ile tekrar karşılaşırsak yine iletişime geçeceğiz.

 • Didem

  Oldukça titiz bir ev hanımıyım. Bu yüzden temizlik ekipmanlarımın kaliteli olmasına özen gösteririm. Elektrikli süpürgemin de kaliteli olması benim için önemli olduğundan 2016 senesinde Rowenta marka bir elektrikli süpürge satın almıştım. Yaklaşık 5 senedir büyük bir memnuniyetle kullanmış olduğum ve bana daha önce herhangi bir sorun çıkartmayan Rowenta markas kablosuz modelli dikey elektrikli süpürgemin önce şarj kablosu zedelendi ve geçen hafta da başlığın yan kısmı kırıldı ve kendim tamir edemeyeceğimi anladım. Ben de vakit kaybetmeden elektrikli süpürgemi Rowenta Servis Kadıköy şubesi ile irtibata geçerek onlara teslim ettim. 2 gün sonra makinemin parçalarını tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ederim.

TIKLA SERVİSİ ARA