İstanbul

Rowenta Servis Beyoğlu

Markası Rowenta olan elektrikli süpürgelerinizi kullanırken sorun yaşamanız durumunda servis hizmetini nerede bulurum diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Kullanıcısı olduğunuz başta elektrikli süpürge olmak üzere Rowenta marka tüm elektrikli ev aletleri için servis imkanlarını platformumuzda kolaylıkla bulabilirsiniz.
Beyoğlu Rowenta kullanıcılarının güncel servis bilgilerine ulaşım sağlamak için ziyaret edebileceği Rowenta servis Beyoğlu ve çok daha fazlasını tek bir çatı altında topluyoruz. Elektrik süpürgesi çekmiyor, süpürgem çalışırken ses yapıyor ve buna benzer sorunlarınız için güncel iletişim bilgilerine Rowenta servis Beyoğlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Rowenta marka elektrik süpürgenizi hiç bir sorun yaşamadan kullanmak servis hizmetlerinin tamir, bakım ve onarımlarıyla mümkün olabilecek.

FİRMA ADI: Sam Teknik
ADRES: YAHYA KAHYA MAH. BAHRİYE CAD. KASIMPAŞA BOSTANI SOK. NO: 9/A34440 Beyoğlu
TELEFON: 0212 235 29 78
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Hande

    Ya gerçekten arıza için kendilerinden yardım istemiş olduğumda ki hızlarına hayran kaldım. Bu kadar kısa süre içerisinde gelerek işlerimi çözmeleri mükemmeldi. Teşekkür ederim.

  • Reply
    Fehmi

    Beyoğlu ilçesinde bulunan iş yerime temizlik firması çağırmıştım ancak beklenen hizmeti alamadım. Kendimiz temizlik yapmak için aldığımız elektrik süpürgesinin bakım işlerini sizin gibi emin ellere teslim ettiğimiz için gayet mutluyuz.

Görüşünüzü Paylaşın