İstanbul

Rowenta Servis Bakırköy

Rowenta marka elektrik süpürgesi kullanıcılarının tüm sorunlarını çözüme kavuşturabileceği platformumuzda servislerin güncel iletişin numaraları ve adresleri sizleri bekliyor. Rowenta marka elektrik süpürgenizle ilgili kullanımlarınız sırasında yaşadığınız her türlü sorun için servis hizmetine nasıl ulaşırım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.
Rowenta marka süpürgeniz ve her türlü eletrikli ev aletleri tamir, bakım ve onarım için Bakırköy ve semtlerinde Rowenta servis Bakırköy iletişim bilgilerine platformumuz üzerinden ulaşım sağlayarak bilgi sahibi olabilir ve sorunlarınızı zahmetsizce giderebilirsiniz. Elektrik süpürgenizi çeşitli sorunlar yaşayarak kullanmak yerine Rowentaa servis Bakırköy ile tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturun. Bakırköy başta olmak üzere diğer ilçelerin de bölge servis imkanlarından faydalanmak üzere güncel adres ve iletişim bilgilerine platformumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

FİRMA ADI: Iskit Elektrik
ADRES: KARTALTEPE MAH. TEYYARECI HAYRETTIN SOK. NO: 1034144 Bakırköy
TELEFON: 0212 660 70 86
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Yorum

  • Reply
    Ercan

    Elektrik süpürgesinin pürüze takmış olduğumuzda fişte aşırı derecede ısınma meydana geliyor. Randımanlı bir şekilde çalıştırmakta zorlanıyoruz. Çözüm sunabilir misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın